insanbul

Ev Yardımcısı

Ev yardımcısı hizmetimizi yılların verdiği deneyimle siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Uzman kişilerle ev yardımcısı hizmeti sunmaktayız.
Ev Yardımcısı Adayları 520 Kişi
Sırala:
insanbul insanbul
Madina B.
Referanslı Ev Yardımcısı
Türkmenistan
22 Yaşında
Gulalek M.
Referanslı Ev Yardımcısı
Türkmenistan
40 Yaşında
Nilyufar K.
Referanslı Ev Yardımcısı
Özbekistan
57 Yaşında
Nodira A.
Referanslı Ev Yardımcısı
Özbekistan
55 Yaşında
Kamila E.
Referanslı Ev Yardımcısı
Türkmenistan
23 Yaşında
Gonca B.
Referanslı Ev Yardımcısı
Türkmenistan
28 Yaşında
Sofiya K.
Referanslı Ev Yardımcısı
Özbekistan
42 Yaşında
Gulnoza A.
Referanslı Ev Yardımcısı
Özbekistan
44 Yaşında
Shakhnozkhon S.
Referanslı Ev Yardımcısı
Özbekistan
38 Yaşında
Firuze E.
Referanslı Ev Yardımcısı
Türkmenistan
20 Yaşında
Valentina S.
Referanslı Ev Yardımcısı
Ukrayna
50 Yaşında
Djumagul S.
Referanslı Ev Yardımcısı
Özbekistan
49 Yaşında

Ev İşlerine Yardımcı

Ev yardımcısı hizmetimiz ile tüm Türkiye’de sizlere alanında uzman, referanslı ve güvenilir çalışanlarımızla ev yardımcısı hizmeti sunuyoruz. Evin büyüklüğüne bağlı olarak, ev yardımcılarımız temizlik, yıkama, yemek pişirme, misafirlere bakma gibi farklı birçok görevi yerine getirebilir. Sizlere sunduğumuz ev yardımcılarını özel olarak dikkatle araştırma yaparak seçiyoruz. Bilinçli ve güvenilir ev yardımcısı arıyorsanız biz bunun garantisini veriyoruz.

Profesyonel ve tecrübeli ev yardımcılarının özgeçmişlerini video olarak hazırlayıp hizmetinize sunuyor. Sizin için en uygun olan aday ile evinizde ya da ofisimizde karşılıklı görüşme imkanını aynı gün içerisinde sizlere sunuyoruz.

Ev işlerini yapma konusunda sıkıntı yaşıyor ve kendinize bir yardımcı arıyorsanız, doğru yerdesiniz. Firmamız istek ve taleplerini doğrultusunda, günlük hayatta ev işlerinde yardımcı alabileceğiniz kişilerin güvenli bir şekilde sizler ile buluşması adına hizmet vermektedir. Ev işlerinde kendilerine yardımcı olacak birini arayan kişiler ev yardımcısı çalışma şekilleri nelerdir? sorusunun cevabını merak etmektedir. Ev yardımcılarının çalışma şekillerini şu şekilde ayırmak mümkündür.

Günlük Ev Yardımcısı

Günlük ev yardımcıları, kişilere çamaşır yıkama, yemek, günlük ev temizliği, çocuk bakımı ya da ütü gibi gündelik ev işlerinin yapılmasına yardımcı olan düzenli kişilerdir. Kişiler sabah işe başlamakta ve her gün aynı saatte işi sona erdirmektedir.

Aylık Ev Yardımcısı

Aylık ev yardımcısı olarak hizmet verecek kişiler, her ay aynı zamanlarda kişilerin derinlemesine temizlik yapmasına yardımcı olmaktadır.

Türk Ev Yardımcısı

Kadınlar geçmişe göre çalışma hayatında daha aktif rol alması ve maddi özgürlüğünü kazanması sayesinde, günlük iş yüklerini hafifletecek arayışlar içine girmektedir. Bu bağlamda ev yardımcılarından destek almak isteyen kişiler, gündelik iş yüklerini bir nebzede olsa hafifleterek, daha rahat ve konforlu bir yaşam sürmek istemektedir. Firmamız bu bağlamda müşterilerinin istek, talep, kriter ve maddi tercihlerini göz önüne alarak onlara en uygun Türk ev yardımcısı bulma konusunda profesyonel bir hizmet vermektedir. Sizlerde doğru, güvenli ve profesyonel tercihler yaparak, kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız yirmi altı yıldır sektörde kendini kanıtlamış ve sayısız başarılı işe imza atmış olan firmamızdan, danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Yabancı Ev Yardımcısı

Günümüzde birçok insan, çalışması ya da çeşitli nedenler ile gündelik işlerde kendine destek olacak birine ihtiyaç duyması nedeni ile ev yardımcısına ihtiyaç duymaktadır. Kimi insan bu destek için Türk bir yardımcı arayışına girse de, kimi insanlar yeni ve farklı kültürler ile empoze olabilmek adına yabancı ev yardımcısı arayışına girmektedir. Yabancı ev yardımcıları kişilerin gündelik tüm iş yükünü hafifletmek adına hizmet vermektedir. Bu kişiler müşterilerin talepleri doğrultusunda saatli ya da yatılı olarak çalışmaktadır. Sizlerde kriterlerini ve bütçeniz doğrultusunda bir yabancı ev yardımcısı arayışı içine girdiyseniz, firmamız ile iletişime geçerek profesyonel bir hizmet alma şansını yakalayabilirsiniz.

Villa Ev Yardımcısı

Kişiler çeşitli nedenlerden dolayı kendilerine ev işlerinde yardımcı olacak kişiler aramaktadır. Kişiler ev konusunda kendilerine yardımcı olacak bayanları bulma konusunda bazı sorunlar yaşayabilmektedir. Bu konuda en önemli nokta güvendir. Kişiler evlerini emanet edecekleri kişilerin güvenli, tertipli ve düzenli olmasını beklemektedir. Ev yardımcısı olarak görev yapan kişiler, villa gibi daha büyük bir çalışma alanında görev yapacaklarında farklı taleplerde bulunabilmektedir. Villa ev yardımcısı olarak hizmet verecek kişilerin sorumlulukları oldukça fazla olmakla birlikte alacakları ücrette buna bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Firmamız bu alanda hizmet veren kişileri kolaylıkla bulmanız adına sektörde emin adımlar ile ilerlemektedir. Sizlerde güvenli, kaliteli ve profesyonel bir hizmet almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Güvenilir Ev Yardımcısı

Özellikle çalışan kadınlar gün içinde evde olmamaları nedeni ile, ev yardımcısı ile çalışmak istediklerinde ciddi güven problemleri ile karşı karşıya kalmaktadır. Hiç tanımadıkları bir kişiye, evlerini emanet etmek kişilerin farklı düşüncelere girmesine neden olsa da, bu hizmet profesyonel eller tarafından gerçekleştirildiğinde tüm olumsuzluklar ortadan kalkabilmektedir. Sektörde kendini kanıtlamış ve sayısız başarılı işe imza atmış olan firmamız, sizlere evinizi güven ile bırakabileceğiniz güvenilir ev yardımcısı bulmanız konusunda hizmet vermektedir. Danışmanlık firmamız, tüm personelleri hakkında detaylı bir araştırma yapmakta, gerekli donanım ve tecrübeye sahip personeller ile çalışmaktadır. Sizlerde kalifiye bir ev yardımcısı arayışı içindeyseniz, ofisimizi ziyaret edebilir ve danışmanlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ev Yardımcısı Fiyatları

 • Gündüzlü ev yardımcısı ücretleri 8000 ile 10.00 TL
 • Yatılı ev yardımcısı ücretleri 10.00 ile 15.000 TL
 • Günlük çalışan ev yardımcıları 400 TL ücret talep ediyor.
Ayrıca ev yardımcıları + 50 ile 100 TL arası extra yol ücreti talep etmekte. Ev yardımcısı fiyatları çalışan adayın kalitesine ve referanslarına göre değişmektedir.

Ev Yardımcısı Görevleri

 • Ev içi yardım sunar. İşverenin ihtiyaçlarına bağlı olarak yarı zamanlı veya tam zamanlı olarak çalışabilir.
 • Ev temizliği ve toplama,
 • Yatakları yapma, yatakları değiştirme,
 • Banyo ve mutfağı temizleme,
 • Apartman veya evin bakımı,
 • Aile için yemek yapmak ve alışveriş yapmak,
 • Çiçekleri sulamak - Evcil Hayvan bakımı,
 • İhtiyaç varsa evdeki çocuklara ve yaşlı aile üyelerine bakar ve bu nedenle ailenin günlük rutinine önemli bir katkıda bulunur.
 • Gıda ve temizlik ürünleri için harcama yapmak gibi ticari konular da kendi sorumluluk alanına girmektedir.
 • Tüm temel temizlik, pencere temizliği, çamaşır bakımı gibi işleri, aynı zamanda el işlerini yapar, düzeni sağlar, yemek pişirir, çamaşır yıkar ve ütüler.

Ev Yardımcısı Seçerken Nelere Dikkat Ediyoruz?

 • Referans bilgileri,
 • Adli sicil kaydı,
 • Güler yüz,
 • Pozitif enerji,
 • Sorumluluk sahibi olunması,
 • Ev işlerinde uzman olması,
 • Tecrübeli olması,
 • Dürüst ve güvenilir olması,
 • Duyarlı olması,
 • Çalışma saatlerine uyum sağlaması,
 • Aile ile iyi anlaşması,
 • İletişim yönünün kuvvetli olması,
 • Gerekliyse yaşlı ve çocuk bakımını biliyor olması,

Nerelerde Ev Yardımcısı Hizmeti Veriyoruz?

26 yıllık tecrübemizle Türkiye geneli tüm iller olmak üzere ayrıca İŞKUR yurtdışı müracaat belgesi ile tüm dünyada ev yardımcısı hizmeti vermekteyiz.

Hizmet Politikamız

Bizimle çalışmaya karar verdiğinizde süreç bu şekilde ilerliyor
 1. Süreç Adım 1

  İstediğiniz kriterlere uygun adayların video cv’lerini size WhatsApp üzerinden gönderiyoruz.

  01
 2. Süreç Adım 2

  Gönderdiğimiz videolar içerisinde seçtiğiniz aday ile online veya ofisimizde karşılıklı görüşmenizi sağlıyoruz.

  02
 3. Süreç Adım 3

  Aday ile anlaşıldığı taktirde, herhangi bir problem çıkar ise 3 yeni eleman daha bulacağımızı taahhüt eden 2 aylık bir sözleşme yapıyoruz.

  03
 4. Süreç Adım 4

  Bu organizasyon için çalışanın 1 maaşı kadar + KDV hizmet bedeli alıyoruz. Çalışma bakanlığına bağlı olarak çalışan özel istihdam bürosuyuz.

  04
Aklınıza Takılan

Sık Sorulan Sorular

Ev Yardımcısı Hakkında Aklınıza Takılan Her Türlü Sorunun Cevabını Bulabilirsiniz.

Ev yardımcıları planlı ve programlı bir şekilde çalışmalıdır. Yemek, yemek servisi, çamaşır, ütü, ev temizliği gibi işleri gün içerisinde belli bir sıraya koyarak bu doğrultuda ilerlemelidir.

Ev yardımcının yaş aralığı 25-50 aralığında ki her aday tecrübesine göre değerlendirilmelidir.

Evde eğer çocuk var ise çocuğun yemeği, bulunduğu odanın temizliği, çamaşırların ütüsü ve temizliğinden sorumludur fakat çocuğun kişisel, sosyolojik ve  psikolojik gelişiminden sorumlu değildir.

Ailenin isteğine göre değişiklik göstermektedir eğer yemek yapmasını tercih ediyorsanız yemekte tecrübeli ve bilen bir adayı değerlendirmeniz daha uygun olur.

Öncelikle çalışandan beklentilerimizi belirlemeli ve iş görüşmesinde çalışana detaylı bir şekilde anlatılmalıdır.
Adayın beklentileri sorulmalı ve daha önceki tecrübeleri hakkında sorular sorulmalıdır. Adayın referansı kontrol edilmelidir.

Aday tecrübeli, deneyimli ve titiz olmalıdır .en önemlisi ise güvenilir olmalıdır .evinizi ve çocuğunu emanet ettiğiniz için mutlaka bu özellikleri taşımalıdır.

Ev yardımcısı seçerken adayın özgeçmişi ve  referansı önemlidir kontrol edilmelidir. Kimlik bilgileri olmalı adli sicil kaydı kontrol edilmelidir .

Sağlıkla ilgili her şey baştan sorulmalıdır. Sağlıkla ilgili bir problem  olmamalıdır özellikle fiziksel bir sağlık sorunu olmayan bir aday değerlendirilmelidir.

Ailenin düzenine göre titiz ve temiz yapmalıdır.Temizlik malzemeleri eksiksiz şekilde bulundurulmalıdır.

Çalışmaya başladığı yer dışında başka bir evi de temizler ise adayın performansı düşer ve çalıştığı ortamda verim alamazsınız. Eğer aile bir süreliğine yazlığa gidiyor ise tabi ki o bulunduğu alanda temizlik yapabilir aynı düzen içerisinde çalışabilir.

Blog Yazılarımız

Ev Yardımcısı ile İlgili Blog Yazılarımız

İnsanbul
23 Nisan
Avrupa Ev Yardımcısı

Kadınlar günümüzde iş hayatında daha aktif rol oynamaları ve yoğun çalışmaları nedeni ile gündelik işlerin yapımında ya da düzenli olarak bir yardımcıya ihtiyaç duyabilmektedir. Bu bağlamda da popülerlik kazanmış olan ve başka kişiler içinde düzenli bir meslek haline gelen ev yardımcıları devreye girmektedir.

İnsanbul
23 Nisan
Villa Yardımcısı

Villa, geniş bir bahçe ya da alanın içine inşa edilmiş olan, şehirden kısmen uzak, iki ya da üç katlı lüks ve geniş evlere verilen isimdir. Villa yardımcısı olmak bu nedenle son derece zorlu ve düzen gerektiren bir meslektir. Villa yardımcısı olarak görev yapacak kişiler işlerini belirli bir rutine oturtmadan, gelişigüzel hareket ettiğinde ev içinde düzen kurmayarak büyük sıkıntılar ile karşı karşıya kalabilmektedir. 

İnsanbul
23 Nisan
Ev Yardımcısı Çalışma Şekilleri

Ev yardımcıları kişilere günlük işlerde yardım etmek ve ev sorumluluğunu hafifletmek amacı ile hizmet veren kişilerdir. Ev yardımcılarının çalışma şekilleri kişilerin ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda değişkenlik gösterebilmektedir. Kişiler yapacakları görüşme sırasında buna karar vermekte ve ev yardımcısı çalışma şekilleri belirlenmektedir.

İnsanbul
23 Nisan
Ev Yardımcısı Görev Tanımları

Çalışan kişilerin en büyük problemleri arasında, her şey işe ilgilenmek istemeleri fakat, ev işlerine ve diğer işlere tam anlamıyla vakit ayıramamaları yer almaktadır. Özellikle çocuklu kişiler, hem çocuk ve hem de ev işleri ile ilgilenmekte büyük sıkıntılar yaşamaktadır. 

İnsanbul
23 Nisan
Ev Yardımcısı Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli

Ev yardımcıları belirli periyotlarla, düzenli olarak ya da yatılı olarak kişilere gündelik ev işlerinde yardımcı olmak amacı ile hizmet veren kişilerdir Temizlik, yemek, bulaşık ya da çamaşır gibi gündelik ev işlerini yapacak vakit ya da enerji bulamayan kişiler ev yardımcıları ile çalışmayı tercih etmektedir.

İnsanbul
23 Nisan
Yabancı Uyruklu Ev Yardımcısı

Ev yardımcıları kişilere gündelik tüm işlerinin yapımı konusunda yardımcı olmakta ve ev ile ilgili tüm sorumlulukları üstlenmektedir.

İnsanbul
23 Nisan
Bahçıvan nedir? Bahçıvan Ne İşe Yarar?

Bahçıvan nedir; bahçıvanlık mesleği, bitkilerle çeşitlilik ve yaratıcılık sunan, modern teknoloji ve malzemelerin ustaca kullanılmasını gerektiren çok çeşitli bir faaliyet alanıdır. Bahçıvan; bahçıvan, bahçeleri, parkları ve yeşil alanları tasarlar, uygular ve bakımını yapar. Ağaçları ve çitleri kesmekle, çimleri abiçmekle ilgilenir, bitkilerin ve çiçeklerin büyümesini, sulama sistemlerini ve yeşilliği korumak için tüm önlemleri alır. Bir bahçıvan, bitki yetiştirme, dikim ve bitki üretimi için en önemli yöntemleri bilir ve her zaman sağlıklı, güçlü bitkileri garanti altına alarak mevsimler için belirtilen işlemleri gerçekleştirir.  

İnsanbul
23 Nisan
En Çok Tercih Edilen Ev Yardımcısı

Özellikle çalışan ailelerin en büyük problemlerinin başında her şeye yetişmekte zorluk çekmek gelmektedir.

Müşteri Yorumları

Bizi Tercih Eden Yüzlerce Kişinin Mutluluğu Çok Değerli

Efe bey ve Harika hanım bu konuda inanılmaz hassas,ilgili ve başarılılar. Kendilerini tebrik ve takdir ediyorum. Her kim böyle bir ihtiyacı olursa kesinlikle insanbul ekibini tavsiye ederim. Teşekkürler.

Cenk K. Müşteri

7 Senedir insanbulcom ile çalışıyoruz. Artık aile gibi olduk, çok sıcak kanlı insanlar öncelikleri para değil.

Özlen A. Çocuk Bakıcısı

Telefonda sizi dinleyip,tam olarak ne istediğinizi anlayarak uygun insanlarla karşılaşmanızı sağlayan profesyonel bir firma.

Şennur K. Ev Yardımcısı

İnsanin başına gelmeyince anlayamaz bu pandemi sürecinde aninda hastanın yanina ulasarak bizim hastamiza bizden daha çok gayret ilgi ve profesyonellikle yaklasan hergün süreç hakkinda envanterlerle bilgi veren aynı zamanda fiyat politikasina gelince Allah korkusu olan işletmecilere sahip bir firma.

Şamil D. Refakatçi

Gecenin bir vakti çaresizken bana dünyanın en iyi bakıcısını buldular. Çok düzgün bir bakıcı buldular Allah razı olsun, kendi babası gibi baktı. Firma yetkilileri de size sadece müşteri gözüyle değil aile üyesi gibi davranıyorlar, iyi ki varlar

Nafide K. Müşteri
Türkiye'nin Bakıcı Platformu
Türkiye genelinde 3 Milyon bakıcı portföyü ve ve 10.000'den fazla bakıcı iş ilanı.