insanbul

Filipinli Bakıcı

Filipinli bakıcı, bakıcı arayan ebeveynlerin merak konusudur. Vatandaşlarının ana dili ingilizce olmasından filipinli bakıcılar tercih nedeni olmaktadır.
Filipinli Bakıcı Adayları 7 Kişi
Sırala:
insanbul insanbul
Mercedita R.
Referanslı Filipinli Bakıcı
Filipinler
60 Yaşında
Aylin E.
Referanslı Filipinli Bakıcı
Filipinler
41 Yaşında
Expedit R.
Referanslı Filipinli Bakıcı
Filipinler
36 Yaşında
Fatima K.
Referanslı Filipinli Bakıcı
Filipinler
45 Yaşında
Daısy Mesa B.
Referanslı Filipinli Bakıcı
Filipinler
29 Yaşında
Marites C.
Referanslı Filipinli Bakıcı
Filipinler
42 Yaşında
ANELİ RAMOS A.
Referanslı Filipinli Bakıcı
Filipinler
52 Yaşında

Filipinli Bakıcı Hizmeti

Filipinli bakıcılar iki dil bildikleri için ailelerin ilk tercihleri olmaktadır. Bu Hizmetimiz ile pediatri ve ilk yardım konusunda eğitimli, çocukları seven ve onların bakımında özeni üst seviyede tutan personelimizle her zaman hizmetinizdeyiz. Bebeklerinizin en iyi şekilde bakımını ve güvenliğini sağlamak konusunda iddialıyız.

Filipinli Bakıcıların Avantajları

 • Çocuğun ödevlerine yardımcı olurlar
 • Çocuğun sosyalleşmesine katkı sunarlar
 • Çocuğu okula, kursa yada etkinliklere götürüp getirirler
 • Uyku konusunda yardımcı olurlar

 • Filipinli bakıcı ile çalışmanın en büyük artısı şüphesizki, bu kişilerin ülkelerinde resmi dil olarak İngilizce konuşuyor olmasıdır.Anne ve babalar busayede çocuklarının küçük yaşda ingilizce öğrenmesine olanak sağlamaktadır.

  Filipinli bakıcılar, iş disiplini konusunda son derece hassas ve özenli kişilerdir. Katı ve sert otoritenin yerine, çocukların daha düzenli bir hayata sahip olmalarını sağlamaktadır. Sahip oldukları kültür gereği oldukça kibar ve naziklerdir. Bu sayede çocuklarda nezaket konusunda son derece doğru bir eğitim alabilmektedir.

  Filipinli dadılarımız çocuklarınızla akıcı bir İngilizce konuşur ve bebeğiniz doğumdan itibaren iki dilli bir ortamda büyümenin avantajlarından yararlanır ve ev işlerini de titizlikle gerçekleştirir, Bakıcılarımız doğal bir nezakete sahiptir.

  Filipinli Dadı Seçerken Nelere Dikkat Ediyoruz?

  • Referans
  • Adli sicil kaydı
  • Pediatri ve ilk yardım eğitimi
  • Güler yüz
  • Enerjiklik
  • Sorumluluk sahibi 
  • Çocukları seven ve bakmaktan zevk almasına
  • Deneyimli 
  • Dürüst, güvenilir

  Profesyonel Dadı

  Çocuğun güvenliği ve eğitimini ebeveynin olmadığı zamanlarda bu görevleri üstlenen yetkin ve eğitim almış çalışanlara profesyonel dadı denir.Profesyonel Dadı Hizmetimizle pediatri ve ilk yardım konusunda eğitimli, çocukları seven ve onların bakımında özen göstermeyi üst seviyede tutan personelimizle sizlere yardımcı oluyoruz. Çocuklarınızın en iyi şekilde bakımını ve güvenliği sağlamak konusunda iddialıyız.

  Çocuk gelişiminde ve pediatri bilgisine sahip olan çalışanlarımızdan hizmet almak için insanbul.com olarak size bu hizmeti sağlıyoruz.

  Dadı Arayanlara Tavsiyeler

  İş hayatına dönmek isteyen anneler çocuklarının gelişimi için iyi bir bakıcı ile çalışmak istemekte.

  Bu dönemde doğru kişiler ile çalışmak ve çocuklarına katkı sağlayacaktır. En verimli bakıcıyı seçmek ailelerin en büyük öncelikleri arasında yer almaktadır. Aileler; çocuk bakımı konusunda kendini kanıtlamış ve eğitimli Filipinli bakıcı aramaktadır.

  İnternet siteleri kişilerin bakıcı seçimi sırasında yanlış tercihler yapmasına neden olabilir. ve olası birçok sorun ile karşılaşmasına neden olabilmektedir. Hırsızlık, yanlış davranışlar ve aniden işi bırakma gibi sorunlar ortaya çıkabilir.Bilinçsiz seçimler sonucu kişilerin bakıcı ile ilgili karşılaşabileceği sorunlar arasında yer almaktadır.

  Filipinli Bakıcı Çalışma Modelleri

  Filipinli yardımcıların çalışma modeli ailelerin istek, ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda, yapılan görüşmeler sırasında şekillendirilmektedir. Bakıcı çalışma şekilleri, kendi içinde çeşitli gruplara ayrılmaktadır. Filipinli bakıcı çalışma şekilleri nelerdir? sorusunun cevabını şu şekilde vermek mümkündür.

  Hizmet Politikamız

  Bizimle çalışmaya karar verdiğinizde süreç bu şekilde ilerliyor
  1. Süreç Adım 1

   İstediğiniz kriterlere uygun adayların video cv’lerini size WhatsApp üzerinden gönderiyoruz.

   01
  2. Süreç Adım 2

   Gönderdiğimiz videolar içerisinde seçtiğiniz aday ile online veya ofisimizde karşılıklı görüşmenizi sağlıyoruz.

   02
  3. Süreç Adım 3

   Aday ile anlaşıldığı taktirde, herhangi bir problem çıkar ise 3 yeni eleman daha bulacağımızı taahhüt eden 2 aylık bir sözleşme yapıyoruz.

   03
  4. Süreç Adım 4

   Bu organizasyon için çalışanın 1 maaşı kadar + KDV hizmet bedeli alıyoruz. Çalışma bakanlığına bağlı olarak çalışan özel istihdam bürosuyuz.

   04
  Aklınıza Takılan

  Sık Sorulan Sorular

  Filipinli Bakıcı Hakkında Aklınıza Takılan Her Türlü Sorunun Cevabını Bulabilirsiniz.

  İstediğiniz kriterlere uygun bakıcıların video cv’lerini  size Whatsapp üzerinden gönderiyoruz.


  Gönderdiğimiz videolar içerisinde seçtiğiniz aday ile online veya ofisimizde karşılıklı görüşmenizi sağlıyoruz.


  Aday ile anlaşıldığı taktirde, Herhangi bir problem çıkar ise 3 yeni eleman daha bulacağımızı tahüt eden 2 aylık bir sözleşme yapıyoruz.


  Bu organizasyon için çalışanın 1 maaşı kadar + KDV hizmet bedeli alıyoruz. Çalışma bakanlığına bağlı olarak çalışan özel istihdam bürosuyuz.


  Çalışmayı başlatmak için 400 tl + Kdv ön çalışma bedeli alıyoruz. Aday İle anlaşıldığı takdirde ön çalışma bedelini aldığımız hizmet bedelinden düşüyoruz.

  Bakırköy Metro İstasyonuna 100 Metre
  İncirli Metrobüs Durağına 100 Metre Mesafede
  Kartaltepe Mahallesi Limonçiçeği Sokak 
  No; 6 Daire 1 - 2 Bakırköy/İncirli

  Hizmet sağladığımız ailelerden almaktayız.Türkiye Cumhuriyetinde iş ve işçi bulma faaliyetleri yasalar ile düzenlenmiştir.Elemandan ücret almak yasal değildir.

  1996 Yılından bu zamana sektörde hizmet vermekteyiz.

  İnsanbul insan kaynakları ve danışmanlık ltd ştı Türkiye iş kurumu tarafından verilen 1111 Numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.

  Görüşmeleri ilk etapta online olarak gerçekleştiriyoruz. Sonrasında aileleri ofisimize davet ediyoruz.

  Aday ile anlaşıldığı taktirde, 2 yeni eleman daha bulacağımızı tahüt eden 2 aylık bir sözleşme yapıyoruz.

  Oturum izni olmayan yabancı uyruklu vatandaşlar ile çalışmıyoruz.

  Türkiye geneli tüm illerde ve İŞKUR yurtdışı müracaat belgesi ile tüm dünyada hizmet vermekteyiz.

  Pazartesi; 09:00 - 18:00
  Salı; 09:00 - 18:00
  Çarşamba; 09:00 - 18:00
  Perşembe; 09:00 - 18:00
  Cuma; 09:00 - 18:00
  Cumartesi; 10:00 - 16:00
  Pazar Günleri Kapalıyız.

  Blog Yazılarımız

  Filipinli Bakıcı ile İlgili Blog Yazılarımız

  İnsanbul
  23 Nisan
  Aileler Filipinli Bakıcılar Tercih Ediyor

  Aileler çocuk bakımına ihtiyaç duydukları dönemlerde genel olarak neden Filipinli bakıcıları tercih etmektedir sorusu bir kesim tarafından sıklıkla merak edilmekte ve bu sorunun cevabı aranmaktadır.

  İnsanbul
  23 Nisan
  Filipinli Bakıcı İle Tatile Gidilir Mi?

  Filipinli bakıcı ile tatile gidilir mi? sorusu bakıcılar ile çalışmakta olan birçok aile tarafından merak edilen konular arasında yer almaktadır. Türkiye'de en sık tercih edilen yabancı bakıcılar arasında yer almayı başaran Filipinli bakıcılar bu durumu profesyonelliklerine borçludur.

  İnsanbul
  23 Nisan
  Filipinli Bakıcıların Dil Öğretmede Önemi

  Aileler çeşitli nedenlerden dolayı çalışmak zorunda kaldıklarında, çocuklarının gelişimi için büyük bir kaygı hissine kapılmaktadır. Çocuklarının her durumda doğru bir gelişim süreci geçirmesini isteyen aileler en iyi bakıcıyı bulmak için büyük bir çaba sarf etmektedir.

  İnsanbul
  23 Nisan
  Filipinli Bakıcıların Temel Özellikleri

  Aileler çeşitli nedenlerden dolayı çocuk bakıcıları ile çalışmak isteyebilmektedir. Bu bağlamda çocuk bakıcıları ile çalışan aileler, sayısız fayda elde etmekte ve birçok sorumluluğun hafiflemesini sağlamaktadır.

  İnsanbul
  23 Nisan
  En Çok Tercih Edilen Yabancı Bebek Bakıcısı

  En çok tercih edilen yabancı bebek bakıcısı söz konusu olduğunda birçok insanın aklına Filipinli bebek bakıcıları gelmektedir.

  Müşteri Yorumları

  Bizi Tercih Eden Yüzlerce Kişinin Mutluluğu Çok Değerli

  Efe bey ve Harika hanım bu konuda inanılmaz hassas,ilgili ve başarılılar. Kendilerini tebrik ve takdir ediyorum. Her kim böyle bir ihtiyacı olursa kesinlikle insanbul ekibini tavsiye ederim. Teşekkürler.

  Cenk K. Müşteri

  7 Senedir insanbulcom ile çalışıyoruz. Artık aile gibi olduk, çok sıcak kanlı insanlar öncelikleri para değil.

  Özlen A. Çocuk Bakıcısı

  Telefonda sizi dinleyip,tam olarak ne istediğinizi anlayarak uygun insanlarla karşılaşmanızı sağlayan profesyonel bir firma.

  Şennur K. Ev Yardımcısı

  İnsanin başına gelmeyince anlayamaz bu pandemi sürecinde aninda hastanın yanina ulasarak bizim hastamiza bizden daha çok gayret ilgi ve profesyonellikle yaklasan hergün süreç hakkinda envanterlerle bilgi veren aynı zamanda fiyat politikasina gelince Allah korkusu olan işletmecilere sahip bir firma.

  Şamil D. Refakatçi

  Gecenin bir vakti çaresizken bana dünyanın en iyi bakıcısını buldular. Çok düzgün bir bakıcı buldular Allah razı olsun, kendi babası gibi baktı. Firma yetkilileri de size sadece müşteri gözüyle değil aile üyesi gibi davranıyorlar, iyi ki varlar

  Nafide K. Müşteri
  Türkiye'nin Bakıcı Platformu
  Türkiye genelinde 3 Milyon bakıcı portföyü ve ve 10.000'den fazla bakıcı iş ilanı.