Rusça Bilen Çocuk Bakıcısı

Rusça Bilen Çocuk Bakıcısı

Çocuklar kimi zaman bakıcıya ihtiyaç duyarlar. Böyle durumlarda da bakıcı seçerken dikkat edilen bazı noktalar olur. Bunlardan birisi de dil konusudur. Bazen aileler yabancı aileler olabilir ve yabancı dil bilen çocuk bakıcısı ister. Bizler de insanbul insan kaynakları olarak sizlere Rusça bilen çocuk bakıcısı elemanı yönlendiriyoruz. Bu sayede hem siz hem de çocuklarınız bakıcı ile iletişime geçerken herhangi bir sorun yaşamıyor.Bazı durumlarda part time bazı durumlarda yatılı Rusça bilen çocuk bakıcısı hizmeti aranır. Sizin ihtiyacınız hangisiyse sizlere o hizmeti sunuyoruz. Bu anlamda çocuklarınıza iyi bir bakıcı arıyorsanız mutlaka bizimle iletişime geçmelisiniz.

Rusça bilen çocuk bakıcısı şu gibi katkılar sunar: 

  • Çocuğun genel bakımı 
  • Yemek yapma 
  • Çocuklarla iyi bir biçimde ilgilenme 
  • Çocukların hijyen konularına destek sunma 
  • Çocukların beslenme programlarını yapma ve takip etme 
  • Aksi durumlarda aileye haber verme

Rusça Bilen Çocuk Bakıcısı Videoları

Rusça Bilen Çocuk Bakıcısı için hiç zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçmek için 0212 951 11 34 numaralı hattan bizi arayabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

Rusça Bilen Çocuk Bakıcısı İçin İletişime Geçin
Message has been sent to us.
Error sending your message.

MERKEZ OFİS

Kartaltepe mahallesi Limonçiçeği Sokak No 7A 
Bakırköy/İstanbul

0212 951 11 34

MOSCOW OFİS

Ulitsa Myasnitskaya 24/7
Moscow Center / Russia

+7 903 241 16 01
Logo

İnsanbul insan kaynakları ve danışmanlık ltd şti,özel istihdam bürosu olarak 14.10.2019 - 13.10.2022 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere TÜRKİYE İŞ KURUMU İŞKUR tarafından 1111 belge numaralı izin belgesiyle özel istihdam bürosu olarak faaliyet göstermektedir.4904 sayılı Türkiye iş kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması yasaktır.