Komi Hizmeti

Komi Hizmeti

Hizmet sektöründe en çok aranılan elemanlardan birisi de komilerdir. Otel ve restoran gibi yerlerde servis öncesi ve sonrasında komiler servis elemanına yani garsonlara yardımcı olur. Komilik günümüzde çok önemlidir ve restoranlarda ve kafelerde sürekli olarak ihtiyaç duyulur.

Peki komiler ne gibi hizmet sunar? 
  • Servantları düzenler, gerektiği zaman temizler 
  • Masayı servise hazır hale getirir, düzeninin hazırlanmasına yardımcı olur 
  • Serviste kullanılan çatal, bıçak, bardak gibi aletlerin temizliğini yapar, bunları temiz bir mendil yardımı ile parlatır 
  • Servis sırasında garsona yardım eder 
  • Servis sırasında masadaki boş ve kirlileri toplar, bunları tepsilere yerleştirir Kirli servis eşyalarını toplayarak bulaşıkhaneye, kirli örtüleri toplayarak da çamaşırhaneye götürür 
İnsanbul insan kaynakları olarak sizlere en iyi ve en güvenilir komi elemanlarını yönlendiriyoruz.

Komi Hizmeti için hiç zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçmek için 0212 951 11 34 numaralı hattan bizi arayabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

Komi Hizmeti İçin İletişime Geçin
Message has been sent to us.
Error sending your message.

MERKEZ OFİS

Kartaltepe mahallesi Limonçiçeği Sokak No 7A 
Bakırköy/İstanbul

0212 951 11 34

MOSCOW OFİS

Ulitsa Myasnitskaya 24/7
Moscow Center / Russia

+7 903 241 16 01
Logo

İnsanbul insan kaynakları ve danışmanlık ltd şti,özel istihdam bürosu olarak 14.10.2019 - 13.10.2022 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere TÜRKİYE İŞ KURUMU İŞKUR tarafından 1111 belge numaralı izin belgesiyle özel istihdam bürosu olarak faaliyet göstermektedir.4904 sayılı Türkiye iş kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması yasaktır.