Evde hasta bakıcısı

Evde hasta bakıcısı

Hasta bakıcı, özel bakıma ihtiyaç duyan hasta ya da yaşlılara eve gelerek tüm ihtiyaçlarını karşılayan meslek grubudur. Hasta bakıcılar evde bakım sürecinde hastalara ve yaşlılara hizmet sunan ekibin en önemli üyeleridir. Eğer sizler de hasta bakıcı arıyorsanız, sitemizde kendinize uygun eleman bulabilirsiniz. Bildiğiniz gibi hasta bakımı oldukça zor bir iştir ve özen gerektirir. Bu nedenle bu hizmet mutlaka alanında profesyonel kişiler tarafından sağlanmalıdır. İşinde tecrübesiz kişiler, hasta bakımında bir takım sorunlara yol açabilir.Bu nedenle seçim yaparken dikkat etmek gerekmektedir.

Eğer sizler de bir hastaya bakmak durumundaysanız fakat bunun için zamanınız ya da imkanınız yoksa mutlaka profesyonel bir hasta bakıcıdan destek almalısınız.Hasta bakıcılar, ihtiyaç duyulan durumlarda hastaların tüm ihtiyacını karşılar. İlaçlarını vermek, bakımlarını yapmak, yemek yedirmek, ölçüm yapmak bu ölçümleri takip etmek, doktorla konuşmak, bilgi vermek ve acil durumlarda ambulansı aramak hasta bakıcının görevleri arasındadır. Özellikle yatalak ya da Alzheimer gibi rahatsızlıklara sahip olanların hasta bakımı hizmeti alması elzemdir. Hasta bakıcı ya da bir diğer tabirler refakatçi dediğimiz bu bakıcılar hastaların tüm ihtiyaçlarını günlük biçimde karşılar. Çünkü hastalar genellikle, yemek yeme, tuvalete çıkma, ilaç içme ya da yıkanma gibi eylemleri kendi başlarına yapamazlar. Eğer sizler de evde hasta bakıcısı arıyorum diyorsanız, doğru adrestesiniz. Bu konuda gerekli olan eğitimleri alan ve tecrübe sahibi hasta bakıcılar, ihtiyaçlarınızı hızlı bir biçimde giderirler. Evde hasta bakıcısı ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçmelisiniz.

Evde hasta bakıcısı Videoları

Evde hasta bakıcısı için hiç zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçmek için 0212 951 11 34 numaralı hattan bizi arayabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

Evde hasta bakıcısı İçin İletişime Geçin
Message has been sent to us.
Error sending your message.

MERKEZ OFİS

Kartaltepe mahallesi Limonçiçeği Sokak No 7A 
Bakırköy/İstanbul

0212 951 11 34

MOSCOW OFİS

Ulitsa Myasnitskaya 24/7
Moscow Center / Russia

+7 903 241 16 01
Logo

İnsanbul insan kaynakları ve danışmanlık ltd şti,özel istihdam bürosu olarak 14.10.2019 - 13.10.2022 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere TÜRKİYE İŞ KURUMU İŞKUR tarafından 1111 belge numaralı izin belgesiyle özel istihdam bürosu olarak faaliyet göstermektedir.4904 sayılı Türkiye iş kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması yasaktır.

İnsanbul.com