Hasta Bakıcısı

Hasta Bakıcısı

Hasta bakıcısı hizmetimiz ile hasta olan yakınlarınıza, yerli veya yabancı mesleki eğitim görmüş, deneyimli ve fiziksel açıdan yeterli olan adayları 25 senenin vermiş olduğu tecrübe ve İŞKUR güvencesi ile sizlere sunuyoruz. Alanında eğitimli ve referansları tarafımızca kontrol edilmiş hasta bakıcısı arıyorsanız doğru adrestesiniz. Sizin için hasta bakıcılarımızın özgeçmişlerini video olarak hazırlayıp hizmetinize aynı gün içerisini de sunuyor ve en uygun olan aday ile ofisimizde veya evinizde karşılıklı görüşmenizi sağlıyoruz.

Hasta Bakıcısı Seçerken Nelere Dikkat Ediyoruz ?

  • Sağlıklı olması.
  • Daha önceden hasta bakmış olması.
  • ilk yardım bilgisine sahip olması.
  • Referans ve adli sicil kaydı kontrolü.
  • Fiziksel açıdan güçlü olması.
  • Seyahat engelinin olmaması.
  • Öfke kontrolü.
  • İletişimi kuvvetli ve güler yüzlü olması.
  • Temizlik ve düzen konusunda titiz olması.

Hasta Bakıcılarımızın Sizlere Sunduğu Görevler ;

Hasta bakıcılarımız, Hastanın durumunun ilk değerlendirmesi ve ona özel bir bakım programının belirlenmesi, varsa yaraların yıkanması ve sarılması, hastaların hayati belirtilerini kaydedilmesi, hastalara göre bakım türünü güncellemesi, hastalarına onunla işbirliği yapmaya ve onu desteklemeye teşvik etmesi. Hastalara ayrıca tuvalet, giyinme ve banyo yapma konusunda yardımcı olması, gerekli olan egzersizleri yaptırması, hastanın yatağa girip çıkmasına yardım etme, fizik tedavi, enjeksiyonlar, beslenme tüpleri veya diğer tıbbi işlemlere yardımcı olma.

Alanında başarılı hasta bakıcılarımız görevlerini planlamakta ve ayrıntılara dikkat ederek, sorunları iletme ve yönetmede iyi becerilere sahiptir. Hasta bakıcılarımızı sizlerle buluştururken profesyonel bir hasta bakıcısında ne olması gerekirse tüm hizmetleri barındırmasına dikkat ediyoruz. Hasta bakıcılarımız, hastaların bakımını üstlenen, alanında uzman; aynı zamanda boş vakitlerde evin diğer ihtiyaçlarına da yardım edebilecek nitelikte kişilerden oluşuyor. Sizlere yönlendirdiğimiz hasta bakıcılarımız bu yöndeki tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyor.

Nerelerde Hizmet Veriyoruz ?

Türkiye geneli tüm illerde ve İŞKUR yurtdışı müracaat belgesi ile tüm dünyada hizmet vermekteyiz.

Referanslı Hizmet Videoları

Daha hızlı iletişim için 0212 951 11 34 numaralı hattan bizi arayabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

Müşteri Hizmetleri

Hizmet İletişim Formu
Message has been sent to us.
Error sending your message.

MERKEZ OFİS

Kartaltepe mahallesi Limonçiçeği Sokak No:6 Daire 1 - 2
Bakırköy/İstanbul

0212 951 11 34

MOSCOW OFİS

Ulitsa Myasnitskaya 24/7
Moscow Center / Russia

+7 903 241 16 01
Logo

İnsanbul insan kaynakları ve danışmanlık ltd şti,özel istihdam bürosu olarak 14.10.2019 - 13.10.2022 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere TÜRKİYE İŞ KURUMU İŞKUR tarafından 1111 belge numaralı izin belgesiyle özel istihdam bürosu olarak faaliyet göstermektedir.4904 sayılı Türkiye iş kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması yasaktır.