Hasta Bakıcısı

Hasta Bakıcısı

Hasta bakıcısı arıyorum diyorsanız doğru adrestesiniz. 24 Senenin verdiği bilgi birikimi ve uzman kadromuz ile Türkiye geneli Hasta bakıcısı hizmeti vermekteyiz. Bakıcılarımız Referans, Adli sicil kaydı ve Sağlık raporu kontrol edilmiş insanlardan oluşmaktadır. Evinize ailenizin içerisine sokacağınız kişileri seçerken çok dikkat etmelisiniz, Hasta bakıcısı yerine bir çete üyesini veya hastalık taşıyan birisini farkında olmadan işe alabilirsiniz, Bu nedenle güvenilir hasta bakıcısı bulmak için mutlaka profesyonel destek almak gerekmektedir. Bir hasta bakıcısı, evde bakım hizmetini hastalığa ve hasta yakınlarının taleplerine göre yatılı veya gündüzlü olarak yerine getirmektedir.

Hasta bakıcısı hastanın ya da hasta yakınlarının istek ve ihtiyaçlarıyla alakalı talimatları takip eder ve çalışmalarını'da buna göre yürütür. Hastalanan bireyin yaşamında bir fark yaratmak için iyi bir hasta bakıcısı ile anlaşma sağlanmalıdır. Bu hasta bakıcısı, Anlaşmaya sadık kalıp hastaya en iyi hizmeti sunacak nitelikte olmalıdır. Hasta bakımı sunan bireyler, dürüst, sabırlı ve güvenilir olmalıdır. Aynı zamanda hastaları onurlandırmak ve mutlu etmek bir diğer görevleridir.

  •  Aradığınız Hasta Bakıcısı 1 Günde Hazır.

Hasta Bakıcısı Videoları

Hasta Bakıcısı için hiç zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçmek için 0212 951 11 34 numaralı hattan bizi arayabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

Hasta Bakıcısı İçin İletişime Geçin
Message has been sent to us.
Error sending your message.

MERKEZ OFİS

Kartaltepe mahallesi Limonçiçeği Sokak No 7A 
Bakırköy/İstanbul

0212 951 11 34

MOSCOW OFİS

Ulitsa Myasnitskaya 24/7
Moscow Center / Russia

+7 903 241 16 01
Logo

İnsanbul insan kaynakları ve danışmanlık ltd şti,özel istihdam bürosu olarak 14.10.2019 - 13.10.2022 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere TÜRKİYE İŞ KURUMU İŞKUR tarafından 1111 belge numaralı izin belgesiyle özel istihdam bürosu olarak faaliyet göstermektedir.4904 sayılı Türkiye iş kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması yasaktır.

İnsanbul.com