Veteriner Hizmeti

Veteriner Hizmeti

Veterinerlik hizmeti, hem evcil hayvanlarımız hem de besi hayvanları için çok önemlidir. Hayvanların çeşitli sağlık sorunlarına onlara ilk olarak veteriner yardım eder. Veterinerler ayrıca hayvanların sağlık durumlarını da kontrol eder ve bu konuda hayvan sahiplerine destek olurlar.

Peki veterinerler ne yapar? 
  • Hayvanları muayene eder 
  • Aşılarını yapar 
  • Gereken durumda ameliyat eder İlaç tedavisi uygular 
  • Kısırlaştırma işlemi yapar 
Veterinerler, bir hayvan hastanesinde ya da diğer veterinerlik kuruluşlarında çalışan kişilerdir. Bu kişiler hayvanların tedavisi ve sağlıklarının korunmasından direkt olarak sorumludur. Bu nedenle de veterinerlik hizmeti için eleman alımı yaparken güvenilir ve sorumluluk sahibi kişilerle iletişime geçmek gerekmektedir. Bizler de İnsanbul İnsan Kaynakları olarak sizlere alanında uzman, tecrübeli, hijyenik ve güvenilir veteriner elemanlarını yönlendiriyoruz. Bu anlamda hayvan dostlarımızın da sağlığını düşünüyor, önemsiyoruz.

Veteriner Hizmeti için hiç zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçmek için 0212 951 11 34 numaralı hattan bizi arayabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

Veteriner Hizmeti İçin İletişime Geçin
Message has been sent to us.
Error sending your message.

MERKEZ OFİS

Kartaltepe mahallesi Limonçiçeği Sokak No 7A 
Bakırköy/İstanbul

0212 951 11 34

MOSCOW OFİS

Ulitsa Myasnitskaya 24/7
Moscow Center / Russia

+7 903 241 16 01
Logo

İnsanbul insan kaynakları ve danışmanlık ltd şti,özel istihdam bürosu olarak 14.10.2019 - 13.10.2022 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere TÜRKİYE İŞ KURUMU İŞKUR tarafından 1111 belge numaralı izin belgesiyle özel istihdam bürosu olarak faaliyet göstermektedir.4904 sayılı Türkiye iş kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması yasaktır.