Tavuk Çiftliği Aile Hizmeti

Tavuk Çiftliği Aile Hizmeti

Tavuk çiftliğine genellikle tecrübeli bakıcı aileler aranır. Bunun sebebi ailelerin bu işlerde daha verimli çalışmasıdır. Bu nedenle bizler de insanbul insan kaynakları olarak sizlere tavuk çiftliği aile hizmeti elemanları yönlendiriyoruz ve işlerinizin daha verimli bir biçimde yürütülmesini sağlıyoruz. Eğer sizlerin de tavuk çiftliği elemanı ihtiyacınız varsa, firma olarak sizlere gerekli tüm yönlendirmeleri yapıyoruz.

Peki nedir sizlere yönlendirdiğimiz ailelerin özellikleri? 
  • Ailelerimiz birbirileriyle olan iletişimlerinde kuvvetlidirler 
  •  İşlerinde profesyoneldirler, tavukların gerekli tüm bakımlarını yaparlar 
  • Birbirleriyle beraber çalışmaya alışkın oldukları için daha verimli olurlar 
Eğer sizler de alanında uzman aile hizmeti istiyorsanız mutlaka bizimle iletişime geçmelisiniz. Sizlere yönlendireceğimiz tüm tavuk çiftliği aile hizmeti elemanları güvenilir ve işlerinde başarılıdır.

Tavuk Çiftliği Aile Hizmeti için hiç zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçmek için 0212 951 11 34 numaralı hattan bizi arayabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

Tavuk Çiftliği Aile Hizmeti İçin İletişime Geçin
Message has been sent to us.
Error sending your message.

MERKEZ OFİS

Kartaltepe mahallesi Limonçiçeği Sokak No 7A 
Bakırköy/İstanbul

0212 951 11 34

MOSCOW OFİS

Ulitsa Myasnitskaya 24/7
Moscow Center / Russia

+7 903 241 16 01
Logo

İnsanbul insan kaynakları ve danışmanlık ltd şti,özel istihdam bürosu olarak 14.10.2019 - 13.10.2022 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere TÜRKİYE İŞ KURUMU İŞKUR tarafından 1111 belge numaralı izin belgesiyle özel istihdam bürosu olarak faaliyet göstermektedir.4904 sayılı Türkiye iş kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması yasaktır.