Refakatçi Hizmeti

 Refakatçi Hizmeti

Refakatçi arıyorum diyorsanız doğru adrestesiniz.Evde veya hastanede refakatçi hizmeti sağlamaktayız.Bay bayan alanında uzman refakatçilerimizle 24 senenin vermiş olduğu bilgi birikimi ile hastalarınız bizimle çok mutlu. Hastalık her insanın başına aniden gelebilecek olan hayatın gerçekleri arasında yer alıyor. Bu hastalıklar kimi zaman kısa süre içerisinde atlatılabiliyorken kimi zaman ise uzun süre hastanede tedavi görmeyi gerektiriyor. Hastanede uzun süre kalan hastaların aileleri ve yakınları her zaman hastanın yanında olamıyor. Hastanın yanında her daim birinin durması da ailenim içini rahatlatan unsurlar arasında yer alıyor.

İstanbul içi tüm semt ve hastanelerde hizmet vermekteyiz.

İşte tam bu noktada refakatçiler ön plana çıkıyor. Refakatçiler, hastaların her daim yanına bulunan ve onların ihtiyaçlarını karşılayan kişiler olarak biliniyor. Üstelik refakatçilik işi artık oldukça profesyonel biçimde gerçekleştiriliyor. Refakatçilerin görev tanımları son derece basit görünse de refakatçilik yapmak her daim kolay olmayabiliyor. İşini iyi bilmeyen bir refakatçinin hizmeti büyük ihtimalle hayal kırıklığı ile neticelenecektir Bu nedenle refakatçilerin işinin ehli kişiler olmasına özel önem verilmelidir. İyi bir refakatçi hastanın tüm ihtiyaçlarını en iyi ve en eksiksiz şekilde yerine getiren kişidir. Refakatçilik son yıllarda oldukça popüler hale gelen bir iş koludur. Bu nedenle git gide daha önemli hale gelmiştir. Sizler de hasta olan yakınınızın en iyi koşullarda bakılmasını istiyorsanız bizi arayabilirsiniz. Alanında profesyonel olan refakatçilerimiz, gözünüzün arkada kalmamasını sağlayacak niteliklere sahiptir.

Refakatçi Hizmeti Videoları

Refakatçi Hizmeti için hiç zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçmek için 0212 951 11 34 numaralı hattan bizi arayabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

Refakatçi Hizmeti İçin İletişime Geçin
Message has been sent to us.
Error sending your message.

MERKEZ OFİS

Kartaltepe mahallesi Limonçiçeği Sokak No 7A 
Bakırköy/İstanbul

0212 951 11 34

MOSCOW OFİS

Ulitsa Myasnitskaya 24/7
Moscow Center / Russia

+7 903 241 16 01
Logo

İnsanbul insan kaynakları ve danışmanlık ltd şti,özel istihdam bürosu olarak 14.10.2019 - 13.10.2022 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere TÜRKİYE İŞ KURUMU İŞKUR tarafından 1111 belge numaralı izin belgesiyle özel istihdam bürosu olarak faaliyet göstermektedir.4904 sayılı Türkiye iş kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması yasaktır.

İnsanbul.com