JCB Operatörü

JCB Operatörü

İş makinası sektöründe çalışan ve sertifikalı, eğitimli olarak JCB makinalarını kullanan kişilere JCB operatörü adı verilmektedir. İnsanbul insan kaynakları olarak bizler de size alanında uzman olan JCB operatörü elemanları yönlendirerek, işlerinizin rahat bir biçimde halledilmesini sağlıyoruz.

Peki JCB operatöründe ne gibi özellikler olmalıdır? Bu konuda ne gibi noktalara dikkat etmek gerekir? 
  • Genellikle esnek çalışma saatlerine uyum göstermeleri beklenir 
  •  G sınıfı belgesi olmak zorundadır 
  •  Aktif kullanıcılar işler için tercih edilir 
  •  Alanında uzman ve eğitimli olmalıdır 
 JCB operatörleri, JCB marka kepçelerle, gerekli görülen alanlarda malları ya da atıkları toplamakta ve istenilen kısma taşımaktadır. Eğer sizlerin de alanında uzman JCB operatörü ihtiyacınız varsa, mutlaka bizimle iletişime geçmelisiniz.

JCB Operatörü için hiç zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçmek için 0212 951 11 34 numaralı hattan bizi arayabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

JCB Operatörü İçin İletişime Geçin
Message has been sent to us.
Error sending your message.

MERKEZ OFİS

Kartaltepe mahallesi Limonçiçeği Sokak No 7A 
Bakırköy/İstanbul

0212 951 11 34

MOSCOW OFİS

Ulitsa Myasnitskaya 24/7
Moscow Center / Russia

+7 903 241 16 01
Logo

İnsanbul insan kaynakları ve danışmanlık ltd şti,özel istihdam bürosu olarak 14.10.2019 - 13.10.2022 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere TÜRKİYE İŞ KURUMU İŞKUR tarafından 1111 belge numaralı izin belgesiyle özel istihdam bürosu olarak faaliyet göstermektedir.4904 sayılı Türkiye iş kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması yasaktır.