Ticari Şoför

Ticari Şoför

İnsanbul insan kaynakları sizlere ticari araçlarınız için alanında uzman, güvenilir ve sorumluluk sahibi şoförler yönlendirmektedir. Ticari şoför yönlendirmesi yaparken ince eleyip sık dokumakta ve alanında uzman kişilerle çalışmaktayız. İsteğiniz yönünde güvenilir ve alanında uzman ticari şoför ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.

Peki nedir ticari şoförün görevleri? 
  • Ticari şoför belirtilen kara yolunda aracı belirlenen yerden belirlenen başka bir yere götürmekle yükümlüdür. 
  • Bu kişilerin kullandıkları araca uygun ehliyetleri vardır 
  • Güleryüzlü ve profesyoneldir 
  • Genellikle diksiyonları düzgündür, yolcularla iyi anlaşırlar 
  • Esnek çalışma saatlerine uyumludurlar 
Eğer sizler de yolcuları ya da taşınması gereken eşyalarınızı güvenebileceğiniz, sorumluluk sahibi bir şoföre emanet etmek istiyorsanız direkt olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. İnsanbul insan kaynakları olarak sizlere bu yönde en büyük desteği sağlıyoruz.

Ticari Şoför için hiç zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçmek için 0212 951 11 34 numaralı hattan bizi arayabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

Ticari Şoför İçin İletişime Geçin
Message has been sent to us.
Error sending your message.

MERKEZ OFİS

Kartaltepe mahallesi Limonçiçeği Sokak No 7A 
Bakırköy/İstanbul

0212 951 11 34

MOSCOW OFİS

Ulitsa Myasnitskaya 24/7
Moscow Center / Russia

+7 903 241 16 01
Logo

İnsanbul insan kaynakları ve danışmanlık ltd şti,özel istihdam bürosu olarak 14.10.2019 - 13.10.2022 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere TÜRKİYE İŞ KURUMU İŞKUR tarafından 1111 belge numaralı izin belgesiyle özel istihdam bürosu olarak faaliyet göstermektedir.4904 sayılı Türkiye iş kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması yasaktır.