Demir Doğrama Ustası

Demir Doğrama Ustası

Demir doğrama ustası, çeşitli alet ve tekniklerle demir doğrama işlemi yapan kişilerdir. Bu doğrama işlemi ile demir parçaları çeşitli şekillerde kesilir ve kullanıma hazır hale getirilir. Bu işlemlerin gerçekleşmesi için de alanında uzman ustalara ihtiyaç duyulur.

Peki demir doğrama ustası neler yapar? 
  • Kullanılacak makineleri seçer, ayarlar ve hazırlar 
  • Kesilecek, doğranacak demirleri işaretler 
  • Demirleri keser, parçalara ayırır 
  • Doğranan demirlerin yüzeyini düzeltir 
Eğer sizlerin de demir doğrama ustası elemanına ihtiyacınız varsa mutlaka bizimle iletişime geçmelisiniz. Demir doğrama yapacak kişilerin mutlaka uzman olması ve sağlıklı olması gerekmektedir. Örneğin elleri titreyen birisi bu işi yapamaz. İşte bu nedenle bizler de en iyi elemanları sizlere yönlendirme garantisi sunuyoruz.

Demir Doğrama Ustası için hiç zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçmek için 0212 951 11 34 numaralı hattan bizi arayabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

Demir Doğrama Ustası İçin İletişime Geçin
Message has been sent to us.
Error sending your message.

MERKEZ OFİS

Kartaltepe mahallesi Limonçiçeği Sokak No 7A 
Bakırköy/İstanbul

0212 951 11 34

MOSCOW OFİS

Ulitsa Myasnitskaya 24/7
Moscow Center / Russia

+7 903 241 16 01
Logo

İnsanbul insan kaynakları ve danışmanlık ltd şti,özel istihdam bürosu olarak 14.10.2019 - 13.10.2022 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere TÜRKİYE İŞ KURUMU İŞKUR tarafından 1111 belge numaralı izin belgesiyle özel istihdam bürosu olarak faaliyet göstermektedir.4904 sayılı Türkiye iş kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması yasaktır.