Elektrod Kaynakçı

Elektrod Kaynakçı

Kaynak işlemleri sırasında üzerinden kaynak geçmesini sağlayan kaynak arkına elektrot adı verilir. Bu anlamda hizmet sunan ustalar da elektrod kaynakçı olarak ifade edilmektedir. Elektrod kaynakçı, metalleri çeşitli şekillerde keser ve birleştirir. Bu anlamda da elektrod kısmına büyük dikkat eder. Ark kaynağı olarak da bilinen bu işlem, metali eritmek için gerekli olan ısıyı üretme amacıyla kullanılan kaynak yöntemidir. Bu alanda uzman kişilerin bu işi yapması gerekir aksi takdirde hem iş kötü olabilir hem de can sağlığı tehlikeye girer.

Elektrod kaynakçı genel olarak şu görevleri yapar: 
  • Elektrod hazırlar 
  • Çalışma sırasında kullanılacak aletleri hazırlar Metalleri işaretler 
  • Parçaları elektrod kaynağı ile kesmek ya da birleştirmek 
  • Kaynak yapılan yerde kalan pürüzleri düzeltmek 
Elektord kaynak ustaları çalışma sırasında özel gözlük ve koruyucu gereçler kullanmaktadır. Eğer sizlerin de kaynakçı gereken işleriniz varsa, sitemizde yer alan elemanları inceleyebilirsiniz.

Elektrod Kaynakçı Videoları

Elektrod Kaynakçı için hiç zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçmek için 0212 951 11 34 numaralı hattan bizi arayabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

Elektrod Kaynakçı İçin İletişime Geçin
Message has been sent to us.
Error sending your message.

MERKEZ OFİS

Kartaltepe mahallesi Limonçiçeği Sokak No 7A 
Bakırköy/İstanbul

0212 951 11 34

MOSCOW OFİS

Ulitsa Myasnitskaya 24/7
Moscow Center / Russia

+7 903 241 16 01
Logo

İnsanbul insan kaynakları ve danışmanlık ltd şti,özel istihdam bürosu olarak 14.10.2019 - 13.10.2022 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere TÜRKİYE İŞ KURUMU İŞKUR tarafından 1111 belge numaralı izin belgesiyle özel istihdam bürosu olarak faaliyet göstermektedir.4904 sayılı Türkiye iş kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması yasaktır.