Fabrika Temizliği

Fabrika Temizliği

Fabrika temizliği, üretim alanlarında hem hijyenik hem de sağlıklı bir ortam yaratılması amacıyla sıklıkla tercih edilen hizmetlerden birisidir. İnsanbul insan kaynakları olarak bizler de sizlere fabrika temizliği konusunda yardımcı olan elemanları sunuyoruz. Bu sayede fabrikalarınız temizleniyor ve daha iyi bir çalışma ortamı yaratılıyor.Fabrika temizliği konusunda İstanbul’da en iyi hizmeti sunan elemanları sizlere yönlendiriyoruz. Bu anlamda yürüttüğümüz çalışmalar sayesinde müşteri memnuniyetini de sağlıyoruz. Eğer sizlerin de fabrika temizliği için elemana ihtiyacınız varsa kesinlikle doğru adrestesiniz.

Peki fabrika temizliği konusunda sizlere sunduğumuz elemanların ne gibi avantajları var?
  • İstediğiniz temizliği hızlı bir biçimde sunar 
  • Talep ettiğiniz fabrika temizliği konusunda tecrübe ile çalışır 
  • En kaliteli ekipmanları kullanmaktadır 
  • Hem iç hem de dış cephe temizliği de yapılır İş güvenliği konusunda sorun yaşanmaz İsteğe bağlı olarak tavan temizliği de yapılır

Fabrika Temizliği için hiç zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçmek için 0212 951 11 34 numaralı hattan bizi arayabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

Fabrika Temizliği İçin İletişime Geçin
Message has been sent to us.
Error sending your message.

MERKEZ OFİS

Kartaltepe mahallesi Limonçiçeği Sokak No 7A 
Bakırköy/İstanbul

0212 951 11 34

MOSCOW OFİS

Ulitsa Myasnitskaya 24/7
Moscow Center / Russia

+7 903 241 16 01
Logo

İnsanbul insan kaynakları ve danışmanlık ltd şti,özel istihdam bürosu olarak 14.10.2019 - 13.10.2022 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere TÜRKİYE İŞ KURUMU İŞKUR tarafından 1111 belge numaralı izin belgesiyle özel istihdam bürosu olarak faaliyet göstermektedir.4904 sayılı Türkiye iş kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması yasaktır.