insanbul

İngilizce Bilen Bakıcı

Çoğu aile artık çocukları için İngilizce bilen bakıcı arayışı içerisine giriyor. Çünkü ana dil haricinde farklı bir dil bilmek artık herkeste olması gereken meziyetler arasında yer alıyor.
İngilizce Bilen Bakıcı Adayları 135 Kişi
Sırala:
insanbul insanbul
Charles M.
Referanslı İngilizce Bilen Bakıcı
Tanzanya
24 Yaşında
Augusta O.
Referanslı İngilizce Bilen Bakıcı
Nijerya
33 Yaşında
Sarah N.
Referanslı İngilizce Bilen Bakıcı
Kenya
27 Yaşında
Caroline C.
Referanslı İngilizce Bilen Bakıcı
Kenya
30 Yaşında
Iryne N.
Referanslı İngilizce Bilen Bakıcı
Uganda
34 Yaşında
Dzoyem N.
Referanslı İngilizce Bilen Bakıcı
Kamerun
28 Yaşında
Esther M.
Referanslı İngilizce Bilen Bakıcı
Kenya
43 Yaşında
Sırreh C.
Referanslı İngilizce Bilen Bakıcı
Gambiya
28 Yaşında
Juliet N.
Referanslı İngilizce Bilen Bakıcı
Uganda
30 Yaşında
Christie P.
Referanslı İngilizce Bilen Bakıcı
Haiti
28 Yaşında
Irene N.
Referanslı İngilizce Bilen Bakıcı
Uganda
28 Yaşında
Alimatu J.
Referanslı İngilizce Bilen Bakıcı
Sierra Leone
35 Yaşında

İngilizce Bilen Bakıcı Hizmeti

Çoğu aile artık çocukları için İngilizce bilen bakıcı arayışı içerisine giriyor. Çünkü ana dil haricinde farklı bir dil bilmek artık herkeste olması gereken meziyetler arasında yer alıyor. Bu nedenle çocuklarınıza İngilizce dilini bilen ana dil seviyesinde konuşan ya da ana dili İngilizce olan bakıcı seçimleri yapmak çok daha faydalı oluyor. Biz de İnsanbul.com olarak sizlerin en iyi bakıcı seçimi yapmanıza katkı sağlıyoruz.

Dil, her insanda doğuştan bulunan bir beceri olarak belirlenmiştir. Bir çocuk hangi ortamda yetişirse yetiştirilsin, okula başlamadan önce bir dili, eğer imkanı olan bir aile içerisinde doğmuşsa çoğu durumda iki dili öğrenme yeteneğine sahiptirler. Çocuklar öğrenmeye aç oldukları için ikinci bir dili öğrenmeleri çok daha kolay olmaktadır. İki dil öğrenmenin tek bir dil öğrenmekten daha karmaşık olduğu ve bazen belirli gecikmeler veya farklılıklar yaratabileceği düşünülmektedir. Ancak bu durumun hiçbir bilimsel geçerliliği yoktur. Bunun yanı sıra iki dil öğrenmek uzun vadede bakıldığında oldukça olumlu bir yansıma sunacaktır. Aynı zamanda ana dili haricinde ikinci bir dil bilen çocukların kelime dağarcıkları çok daha geniş olacağı için kendilerini ifade biçimi de oldukça güçlü olacaktır.

Bir diğer avantajı ise ana dillerinin yanı sıra ikinci bir dilde iletişim kurabilmek de bu çocuklar için büyük bir avantaj olacaktır. Gelişen ve küreselleşen dünya bütün herkesi ikinci bir dil öğrenmeye mecbur bıraktı. Özellikle İngilizce evrensel bir dil olarak kabul edildiğinden mutlaka küçük yaşta öğrenilmesi gereken bir dildir. Bu nedenle çocuğunuz için İngilizce’yi ana dili gibi konuşan bir bakıcı tutmanız çok önemlidir.

İngilizce Bilen Bakıcılar Nasıl Bulunur?

Genel olarak İngilizce bilen bakıcı Sahibinden gibi sitelerden yapmak çok güvenli bir işlem değildir. Çünkü bu tarz platformlara herkes istediği gibi ilanlar koyabilmekte, hiç deneyimleri olmadığı halde deneyimleri ve eğitimleri varmış gibi gösterebilmektedirler. Bu nedenle İngilizce bilen bakıcılar için sadece İnsanbul.com gibi güvenilir insan kaynakları şirketlerinden seçilmelidir.

Çünkü İnsanbul.com kendisine başvuran bütün bakıcı adaylarının adli sicil kayıtlarından eğitimlerine, ailelerine ve özel hayatlarına ilişkin bir dizi araştırmalar yapmaktadır. Çocuğunuzu emanet edeceğiniz kişiyi titizlikle seçerler ve sizin karşınıza çıkarırlar. Bu sayede eviniz ve çocuğunuz yüzde yüz güvende olur. Aynı zamanda çocuğunuzun dadısından aldığı eğitim de kalitelil ve içi dolu olur. İşte saydığımız tüm bu nedenlerden dolayı asla herkesin rahatlıklar üyelik oluşturabildiği, deneyimler konusunda garanti sunulmayan platformlardan bakıcı tercihi yapılmamalıdır.

İngilizce Bilen Bakıcı İstanbul

Genel olarak her şehirden İngilizce bilen bakıcılara ihtiyaç duyulabilmekte. Bu nedenle her şehirden nitelikli bakıcılara talep vardır. Özellikle İngilizce bilen bakıcı İstanbul şehrinde çok daha fazla rağbet görmektedir.

Bunun nedenlerine ilişkin şu maddeleri sıralamamız mümkündür:

 • İstanbul’un bir metropol şehri olması
 • Eğitim seviyesinin daha yüksek olması
 • Gelir seviyesinin daha yüksek

Bir bakıcı çocuğunuzun fiziki ihtiyaçlarını karşılayacak kişi olarak değerlendirilmemelidir. Bu nedenle İngilizce bilen bakıcı seçimi yapmak sadece tek dil bilen bir bakıcıdan çok daha avantajlı olacaktır. İngilizce’yi ana dili gibi konuşan bir bakıcı çocuğunuza ikinci bir dil öğretecek ve onun rekabet yüksek bu yaşam koşullarında hayata daha kuvvetli başlamasını sağlayacaktır. İngilizce bilen bakıcı seçimi yapmadan önce ana sayfamız üzerinden porföyümüzde bulunan bütün bakıcı adaylarına bakabilir, adayların eğitim, yaş, deneyim ve yaşam tarzlarına ilişkin bütün bilgilere erişebilirsiniz. Bu sayede kendiniz için en doğru İngilizce bilen bakıcı seçimi yapabilir, kendiniz için en doğru adayı hızlı bir şekilde seçebilirsiniz.

İngilizce Bilen Yatılı Bakıcı

Bazı aileler sadece gündüz vakitlerinde bir bakıcıya ihtiyaç duyabiliyorken bazı aileler de yatılı bakıcı arayışı içerisinde olabiliyor. Gece vardiyasında olan ya da yoğun çalışma temposu sebebiyle çocuğuna vakit ayırmakta zorlanan ancak ihtiyaç duyduğu ilgiden mahrum kalmamasını isteyen aileler için İngilizce bilen yatılı bakıcı adayları gerçek birer kurtarıcı oluyor. Yatılı bakıcılar genellikle haftanın bir ya da iki günü izinli oluyorlar. Bu durum anlaşma koşullarına göre değişkenlik de gösterebiliyor.

İnsanbul.com da 1996 yılından bu yana edindiği tecrübeyle ailelere ister yatılı ister sadece gündüz çalışacak bakıcı adayları sunabiliyor. Ancak ister gündüz çalışsın ister yatılı olarak çalışsın asla güvensiz platformlardan bir arayış içerisine girilmemelidir. Evinizi ve çocuğunuzu emanet edeceğiniz kişiden tam anlamıyla emin olmak hakkınız. İnsanbul.com bu hakkınızın farkında olan bakıcı bulma platformu olduğu için bütün yatılı bakıcılarını dikkatle seçmekte, mülakatlardan geçirmekte ve sizin karşınıza o şekilde çıkarmaktadır. 

İngilizce bilen yatılı bakıcı fiyatları da merak edilen konular arasında yer almaktadır. Bu fiyatlar kişinin deneyimine, maaş talebine ve çalışma biçimine göre değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle İnsanbul.com’da her ailenin bütçesine uygun yatılı bakıcı seçenekleri mevcuttur. Bütçenize uygun yatılı bakıcıyı bulmak için ana sayfa üzerinden ister form göndererek isterseniz de kendi bakıcı ilanınızı açarak gerçekleştirebilirsiniz. Sitemiz üzerinden form göndermek veya ilan açmak oldukça kolay bir işlemdir. Size gösterilen adımları takip ederek bu süreci hızla tamamlayabilirsiniz. İngilizce bilen yatılı bakıcı Ankara gibi şehirlerde de arananlar arasındadır. İnsanbul.com Türkiye’nin her bölgesine hizmet veren saygın bir insan kaynakları şirketidir. Hangi şehirde olursanız olun sizin için en doğru adayları bulabilme kabiliyetine sahiptir.

İngilizce Bilen Bakıcı Fiyatları

Genel olarak her hizmetin bir karşılığı vardır. Bu karşılıklardan birisi de bakıcıların aldıkları ücretlerdir. İngilizce bilen bakıcılar klasik bakıcılara göre daha fazla meziyete sahiptirler. Bu durum da onların aldıkları bedele yansımaktadır. İngilizce bilen bakıcı fiyatları seçilen bakıcının mesleki bilgisine, deneyimine, eğitimine ve İngilizce dilini hangi seviyede konuştuğuna göre değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle kendinize en uygun İngilizce bilen yatılı bakıcı adaylarını inceleme fırsatı yakalarsınız. Özellikle sitemiz üzerinden yapmış olduğunuz her arama tamamen güvenilirdir. Bakıcıların genel özellik ve yeteneklerine kadar sunulan her bilgi İnsanbul.com’un bakıcı filtresinden geçerek size ulaşmaktadır. 

Her ebeveyn için çocukları kıymetlidir. İnsanbul.com olarak çocuklarınızı ya da küçük bebeklerinizi emanet etme ihtimalinizin olduğu her bakıcı adayını titizlikle seçiyor, sorunsuz bir ev yaşamı sürecinize katkı sağlıyoruz. Çocuklarınızın bir bakıcıdan edinebilecekleri en iyi deneyimi yaşamalarını sağlıyoruz. 1996 yılından bu yana on binlerce aileye bakıcı hizmeti sunarak sektördeki liderliğimizi korumaya devam ediyoruz. 

İngilizce bilen bakıcı ve daha fazlası hakkında detaylı bilgi almak için şimdi bizimle iletişime geçin.

Hizmet Politikamız

Bizimle çalışmaya karar verdiğinizde süreç bu şekilde ilerliyor
 1. Süreç Adım 1

  İstediğiniz kriterlere uygun adayların video cv’lerini size WhatsApp üzerinden gönderiyoruz.

  01
 2. Süreç Adım 2

  Gönderdiğimiz videolar içerisinde seçtiğiniz aday ile online veya ofisimizde karşılıklı görüşmenizi sağlıyoruz.

  02
 3. Süreç Adım 3

  Aday ile anlaşıldığı taktirde, herhangi bir problem çıkar ise 3 yeni eleman daha bulacağımızı taahhüt eden 2 aylık bir sözleşme yapıyoruz.

  03
 4. Süreç Adım 4

  Bu organizasyon için çalışanın 1 maaşı kadar + KDV hizmet bedeli alıyoruz. Çalışma bakanlığına bağlı olarak çalışan özel istihdam bürosuyuz.

  04
Aklınıza Takılan

Sık Sorulan Sorular

İngilizce Bilen Bakıcı Hakkında Aklınıza Takılan Her Türlü Sorunun Cevabını Bulabilirsiniz.

Evet ofisimize gelip gerekli kontrollerden geçtikten sonra ev yardımcısı olarak yönlendirebiliyoruz.

Oturma izniniz varsa tabiki ev yardımcısı çalışabilirsiniz.

Evinize yakın gündüzlü ev yardımcısı işi bulmak istiyorsanız ofisimize gelip kayıt olmanız gerekmektedir.

Türkiye Cumhuriyetinde iş ve işçi bulma faaliyetleri yasalar ile düzenlenmiştir. Elemandan ücret almak yasal değildir.

Ofisimize gelip gerekli kontrollerden geçmeyen ev yardımcıları ile çalışmıyoruz.

Fiziksel bir engeliniz yok ve tecrübeniz var ise tabiki bulabilirsiniz.

Web sitemizde bulunan telefon numaralarından mesai saatleri içerisinde bize ulaşabilirsiniz.

İnsanbul insan kaynakları ve danışmanlık ltd ştı Türkiye iş kurumu tarafından verilen 1111 Numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.

İkamet izni olmayan yabancı uyruklu ev yardımcıları ile çalışmıyoruz.

Toplu taşıma olarak bakırköy metro istasyonuna 100 metre incirli metrobüs durağına 100 metre, Açık adresimiz web sitemizin iletişim kısmında mevcut.