insanbul

Çengelköy'de Ev Yardımcısı Arıyoruz

İlan Açıklaması

Danışmanlığını yaptığımız ailemiz Çengelköy'de oturuyor. Çocuklara İngilizce öğretecek, çocuklar okuldayken temizlik ve ütü yapacak tecrübeli eleman arıyoruz.

Aradığımız Özellikler
  • İngilizce
İş Tanımı

Çengelköy'de oturan ailemiz için çocuklara İngilizce öğretecek, çocuklar okuldayken temizlik ve ütü yapacak tecrübeli eleman arıyoruz.

Diğer Ev Yardımcısı İş İlanları

insanbul
Tuzla'da Ev Yardımcısı Arıyoruz
Aktif İstanbul Günlük
6000TL - 8000TL / Ay
Danışmanlığını yaptığımız ailemiz Tuzla'da oturuyor. Sabah 9 akşam 18 haftada 5 gün çalışacak yemek temizlik yapacak eleman aranıyor
insanbul
Zeytinburnu'nda Ev Yardımcısı Arıyoruz
Aktif İstanbul Yatılı
8500TL - 9000TL / Ay
Danışmanlığını yaptığımız ailemiz Zeytinburnu'nda 4+1 dairede oturuyor. 5 ve 10 yaşında iki çocukları var. Yemek ve temizlik yapacak tecrübeli ve referanslı eleman arıyoruz.
insanbul
Ümraniye'de Ev Yardımcısı Arıyoruz
Aktif İstanbul Yatılı
7000TL - 8500TL / Ay
Danışmanlığını yaptığımız ailemiz Ümraniye'de 2 katlı bir evde oturuyor. Çocuklara derslerinde yardımcı olacak çocuklar okuldayken temizlik ve ütü yapacak ingilizce bilen ev yardımcısı aranıyor.
insanbul
Bağcılar Batışehir'de Ev Yardımcısı Arıyoruz
Aktif İstanbul Günlük
6500TL - 7500TL / Ay
Danışmanlığını yaptığımız ailemiz Bağcılar Batışehir sitesinde 3+1 dairede oturuyor. Sabah 9 akşam 18 arası haftada 5 gün çalışacak tecrübeli referanslı kadın eleman aranıyor.
insanbul
Kadıköy'de Ev Yardımcısı Arıyoruz
Aktif İstanbul Yatılı
9.000TL - 10.000TL / Ay
Danışmanlığını yaptığımız ailemiz Kadıköy'de 4+1 dairede oturuyor. 7 ve 12 yaşında iki çocukla ilgilenecek yemek ve temizlik yapacak tecrübeli ve referanslı kadın eleman aranıyor.
insanbul
Mecidiyeköy'de Ev Yardımcısı Arıyoruz
Aktif İstanbul Yatılı
8500TL - 9500TL / Ay
Danışmanlığını yaptığımız ailemiz Mecidiyeköy'de 4+1 apartman dairesinde oturuyor 9 yaş ikiz çocukları var okula gidiyorlar. Temizlik, ütü ve yemek yapabilecek eleman aranıyor.
insanbul
Ataşehir'de Ev Yardımcısı Arıyoruz
Aktif İstanbul Yatılı
8500TL - 9500TL / Ay
Danışmanlığını yaptığımız ailemiz Ataşehir'de oturuyor evde sadece anne baba yaşıyor yazları 4 aylığına Ordu'ya tatile gidiyorlar. Tecrübeli eleman arıyoruz
insanbul
İzmir'de Ev Yardımcısı Arıyoruz
Aktif İzmir Yatılı
9000TL - 10000TL / Ay
Danışmanlığını yaptığımız ailemiz İzmir'de oturuyor evde 2 kişi yaşıyor. Bazen İzmir bazen de Uşakta kalıyorlar. Temizlik ve yemek yapabilecek tecrübeli eleman aranıyor.
Türkiye'nin Bakıcı Platformu
Türkiye genelinde 3 Milyon bakıcı portföyü ve ve 10.000'den fazla bakıcı iş ilanı.