insanbul

Afrikalı Bakıcı

Birçok aile, son yıllarda Afrikalı bakıcı adaylarına yöneliyor. Her aile, bu konuda çocuğunun daha iyi bir bakım hizmeti alması için belirli kriterlere sahiptir.
Afrikalı Bakıcı Adayları 103 Kişi
Sırala:
insanbul insanbul
Charles M.
Referanslı Afrikalı Bakıcı
Tanzanya
24 Yaşında
Augusta O.
Referanslı Afrikalı Bakıcı
Nijerya
33 Yaşında
Sarah N.
Referanslı Afrikalı Bakıcı
Kenya
27 Yaşında
Caroline C.
Referanslı Afrikalı Bakıcı
Kenya
30 Yaşında
Iryne N.
Referanslı Afrikalı Bakıcı
Uganda
34 Yaşında
Dzoyem N.
Referanslı Afrikalı Bakıcı
Kamerun
28 Yaşında
Esther M.
Referanslı Afrikalı Bakıcı
Kenya
43 Yaşında
Sırreh C.
Referanslı Afrikalı Bakıcı
Gambiya
28 Yaşında
Juliet N.
Referanslı Afrikalı Bakıcı
Uganda
30 Yaşında
Christie P.
Referanslı Afrikalı Bakıcı
Haiti
28 Yaşında
Irene N.
Referanslı Afrikalı Bakıcı
Uganda
28 Yaşında
Alimatu J.
Referanslı Afrikalı Bakıcı
Sierra Leone
35 Yaşında

Afrikalı Bakıcı Hizmeti

Birçok aile, son yıllarda Afrikalı bakıcı adaylarına yöneliyor. Her aile, bu konuda çocuğunun daha iyi bir bakım hizmeti alması için belirli kriterlere sahiptir. Bu durumun çeşitli sebepleri olsa da bazı temel sebeplerden ötürü sıkça, Afrika kökenli bakıcılar tercih ediliyor. Tabii ki Afrika kökenli bakıcılar kadar deneyimli ve işinde uzman başka bakıcılar olsa da onları, diğer bakıcılardan ayıran temel nitelikleri aşağıdaki gibidir.

 • Özellikle eski koloni ülkelerini kapsayan Afrika ülkeleri vatandaşları birden fazla dil bilmektedir. Bu anlamda, çocukların yabancı dil eğitimine büyük oranda katkı sağlarlar.
 • Bakım hizmetlerinin yanı sıra çeşitli ev hizmetlerinde de sizlere yardımcı olabilirler.
 • Çokkültürlülük, çocuk gelişiminde olumlu katkılar sunuyor. Afrikalı olan bakıcı adayları da bu husus için iyi birer örnektir.
 • Afrika kökenli bakıcılar, tüm bakıcılar içerisinde aldıkları çocuk psikolojisi ve çocuk eğitimi gibi konularla fark yaratırlar.
 • Özellikle üniversite eğitimini tamamlamış kişilerden oluşan bir grup olduğu için, çocuğun daha entelektüel bir ortamda büyümesine katkı sağlarlar.

Bu noktada, çocuğunuzun geleceği için iyi ve nitelikli bir bakıcı arıyorsanız, Afrika kökenli bakıcılar, sizlerin bütün kriterlerini karşılayacak özellikleri barındırıyorlar. Bu özellikleriyle birlikte sizler de Afrika kökenli bakıcılarla çalışmak istiyorsanız, İnsanbul internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 

Ugandalı Bakıcı

Bakıcı arayan ve bu konuda Uganda fikrine sıcak bakan aileler Ugandalı bakıcılar hakkında bazı temel konuları merak ediyorlar. Uganda kökenli bakıcılar, genel olarak eğitimli ve deneyimli bakıcılar olmasıyla bilinir. Bu nedenle, Ugandalı bakıcı yorumları konusunda oldukça olumlu yorumlarla karşılaşıyoruz. 

Bunların dışında Ugandalı bakıcı fiyatları hususu da değişlik gösterebilir. Bakıcının niteliklerine göre fiyatlarda artış ve azalış yaşanacaktır. Fakat fiyat hususun dışında, Ugandalı bakıcı çalıştıranlar, bu kişilerden oldukça memnun kaldıklarını dile getiriyorlar. Ugandalı bir bakıcı seçerken kaliteli hizmeti, uygun fiyatlarla buluşturan biz İnsanbul.com sitesini tercih etmelisiniz. Aksi takdirde, başta siz olmak üzere çocuğunuz da belirli problemlerle karşılaşabilir. Kafanızda hala soru işaretleri varsa Ugandalı bakıcı hususundaki yorumlara, internet sitemizin ilgili bölümlerinden ulaşabilirsiniz.

Kenyalı Bakıcı

Son dönemlerde Afrikalı bakıcı seçimlerinde Kenyalı bakıcı spesifik bir arayış olarak göze çarpıyor. İnsanbul.com da bu ihtiyacı göz önünde bulundurarak sizler için en iyi Kenya kökenli bakıcıları portföyüne ekledi. Firmamız, bir bakıcı adayını kendi portföyüne eklemeden önce, sizlerin daha iyi hizmet alması için birçok aşamadan geçirir.

Bu aşamaları şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Öncelikle, bakıcı adayının eğitim durumunu göz önünde tutar ve aldıkları eğitimlerin, çocuk bakımı hususunda yeterli olup olmadığını kontrol eder.
 • Bakıcının, çocuğa kötü örnek olacak ve çocuk sağlığını tehdit edecek herhangi bir kötü alışkanlığının olup olmadığını tespit eder.
 • Adli olarak sicilini kontrol ederek, herhangi bir suça karışıp karışmadığından emin olur.

Tüm bu adımlar sayesinde, çocuğunuz için en konforlu hizmeti verecek Kenyalı bakıcı adaylarını sizlere sunuyoruz. 

Kamerunlu Bakıcı 

Aileler çocuklarını büyütürken bir bakıcıya her dönemde ihtiyaç duyabilir. Her ailede, çocuğa bakacak ebeveynler dışında bir kişi olmayabilir.  Bu durumun dışında, aileler kendi inisiyatifleri doğrultusunda da bakıcılarla çalışmak istiyor olabilir. Çocuğunun daha profesyonel ellerde hem bakım hizmeti almasını hem de yabancı dil eğitimi gibi avantajlardan faydalanması adına bakıcıyla çalışmak isterler. Bu bakıcı seçimini yaparken özellikle, Afrikalı bakıcılar arasında Kamerunlu bakıcılar bir hayli ilgi görmeye başlamıştır. Kamerunlu bakıcıların popülerliği ise Kamerun ülkesinin resmi dillerinin Fransızca ve İngilizce olmasından kaynaklanır.

İnstanbul.com olarak istediğiniz Afrika ülkesinden bakıcı seçeneklerini sizlere sunuyoruz. İster Kamerunlu ister başka bir Afrika ülkesinden bakıcıları sizler için getiriyoruz. İnsanbul.com olarak profesyonel testten geçirdiğimiz bakıcılara onay verdikten sonra sizlerin hizmetine sunuyoruz.

Gambialı Bakıcı

Son yıllarda, bakıcılık sektörü profesyonelleşmiş ve modernleşmiş bir sektör haline gelmiştir. Yabancı, yerli, gececi, gündüzcü, yatılı veya günlük gibi çeşitli şekillerde çalışan bakıcıların bulunduğu bir sektördür. Bakıcılar, sizin yoğunluğunuzdan dolayı birinin bakması gereken hasta, yaşlı, çocuk gibi bakıma ihtiyaç duyan kişilere bakım hizmeti görevini üstlenirler.

Bu bakım hizmetini gerçekleştirirken de yabancı uyruklu bakıcılar daha sıklıkla tercih edilmektedir. Özellikle Afrikalı olan bakıcılar son dönemde, bir hayli popülerlik kazanmıştır. Bunun en büyük sebebi de bakıcıların kökenlerinin eski sömürge ülkelerine dayanmasıdır. Bu ülkeler İngiliz ve Fransız sömürgeleri olduğu için İngilizce, Fransızca, Portekizce, İspanyolca ve diğer yöresel dillerle beraber birden fazla resmi dil kabul ederler. Bu nedenle bu bakıcılar, çoğunlukla birden fazla dile anadili kadar hakim olmaktadır. Birçok aile çocuklarının yabancı dil eğitimi için Gambialı bakıcılara yönelmektedir.

Senegalli Bakıcı

Senegalli bakıcılar özellikle Fransızca eğitimi konusunda uzun soluklu düşünen aileler için ideal bakıcı tercihleri arasındadır. Senegal, Fransa sayesinde bağımsızlığını kazanana kadar Mali federasyonu içinde bulunmuştur. Fransa tarafından bağımsızlığı kazandığı için Fransa dili ve kültürünün etkileri burada çok fazla görülür.

Senegalli bakıcılar, Afrikalı bakıcılar arasında en çok tercih edilenlerden birisi olarak dikkat çeker. Bunun en büyük sebebi ise Senegallilerin çocuk eğitimi konusunda çok uzun yıllar hizmet vermeleridir. Senegalli veya diğer başka bir ülkeden bakıcı bulmak isteyenler, internet sitemizin ilgili bölümlerini ziyaret edebilirler.

Sierra Leoneli Bakıcı

Sierra Leone, Portekizce’de aslanlı dağlar anlamına gelen bir ülkedir. Orta Afrika bölgesinde bulunur ve nüfusunun büyük bir bölümü genç nüfustan oluşur. Genç nüfusun, istihdam alanlarına göre yüksek bulunması işsizliği beraberinde getirmiştir. Özellikle kadınlar, bu konuda yurtdışında bakıcılık gibi istihdam alanlarına yönelmiştir. Bu bölgede iyi derecede İngilizce ve yine bazı bölgelerde Portekizce konuşulmaktadır. Bu yüzden, çocuklarını için evrensel ve çok dilli bir eğitimle büyütmek isteyen kişiler sıkça tercih ederler.

İnsanbul.com üzerinde isterseniz Sierra Leone isterseniz de başka bir Afrika ülkesinden bir bakıcı bulabilirsiniz. Arama yaparken bakıcınızın bütçe, eğitim, yaş gibi tüm kriterlerinizi karşılayıp karşılamadığına bakabilirsiniz.

Nijeryalı Bakıcı

Nijeryalı bakıcılar, çocuklarınız veya bebeklerinize ister tam gün olarak yatılı isterseniz de belli günler veya belli saatler olacak şekilde hizmet verebilirler. Gündüz çalışan bakıcılar, genellikle belirli mesai saatleri içerisinde çalışırlar. Bu süre sizinle ortak belirlenebilir. 

Gündüz vakitleri iş veya başka bir yoğunluk yüzünden çocuklarını yalnız bırakmak zorunda olan aileler genelde günlük bakıcı tercih ediyorlar. Bu tip bakıcılar temizlik ve yemek gibi bilumum basit ev işlerinde de ailelere yardımcı olurlar. Ayrıca, bildikleri birden fazla dil sayesinde, çocuğunuzu veya bebeğinizi büyütürken bir yandan da iyi bir şekilde yabancı dil eğitimi verebilirler. Bütün bunların dışında, siyahi kişilerle birlikte büyümek, çocuğunuzun evrensel dünyaya uyum sağlamsı için önayak olacaktır.

Etiyopyalı Bakıcı

Etiyopyalı bakıcılar, Afrikalı bakıcılar arasında genellikle yatılı hizmet veren bakıcılardır. Bu bakıcıların ücretleri, günlük hizmet veren bakıcılara göre daha yüksektir. Fakat yatılı bakıcıların bazı avantajları da bulunur. Yatılı Etiyopyalı bakıcılar ailelere daha kolay uyum sağlarlar ve sizlere ev işleri konusunda da yardımcı olurlar.

Çalışma saatleri bir hayli esnektir. Çok yoğun çalışanlar ve daha özgür bir hayat yaşamayı tercih edenler için en iyi bakıcı modelidir. Etiyopyalı, Senegalli, Nijeryalı veya aklınıza hangi Afrikalı bakıcı geliyorsa internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sitemize kayıtlı bakıcılar, sıkı bir denetimden geçtiklerinden dolayı aileniz ve çocuğunuz için son derece güvenilirdir. Ayrıca, isterseniz sertifikalarını da kontrol edebilirsiniz.

Cibutili Bakıcı

Kendi ülkelerindeki imkansızlık ve eğitimlerinin yeteri kadar değer görmemesi gibi sebeplerle ülkemize gelen Cibutili bakıcı kişiler, bu anlamda son derece azimli ve çalışkan kişilerdir.

Afrikalı bakıcı arayışında olanlar, internet sitemiz içerisinde gönül rahatlığıyla gezebilirler. Çünkü sitemiz, diğer bakıcı sitelerine nazaran son derece güvenli ve kaliteli hizmet vermesiyle tanınır. Sitemizde, Bakıcı Arıyorum sekmesine tıklayarak istediğiniz kriterlere uygun bakıcılara göz atabilirsiniz. Sicil kaydı, eğitim, tecrübe, bildiği diller gibi bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Video işaretine tıkladığınızda da bakıcının kendini tanıttığı kısa bir video izleyebilir ve aklınıza yatan bakıcıyla çalışmaya başlayabilirsiniz.

Tanzanyalı Bakıcı

Tanzanyalı bakıcılar uzun yıllardır bakıcılık sektöründe profesyonel çalışan bakıcılardır. Afrikalı bakıcılar, Türkiye’ye çalışmak için geldiklerinden dolayı, çalıştıkları süre boyunca hizmet kalitelerini, sürekli artıracaklardır. Bu hususta, genelde Afrika kökenli bakıcılar, ailelerine yardımcı olduklarından dolayı, son derece iş ahlakına sahip ve disiplinli çalışanlardır.

Yabancı bakıcılar arasında özellikle Afrikalı bakıcılar ev işleri konusunda da yeteneklidir. Hangi Afrikalı bakıcıyla çalışırsanız çalışın ev işler hususunda daima memnun kalacaksınız. Afrikalı bakıcı bulmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Bir Afrikalı bakıcıyla çalışmak için sitemize girin ve istediğiniz kriterlere uygun bakıcıyı seçerek gerekli iletişimi sağlayın. Çalışan tüm bakıcılarımız özel denetlemelerden geçtikleri için son derece profesyonel hizmet veren bakıcılardır.

Gineli Bakıcı

Afrikalı bakıcılar arasında, yaşça en genç bakıcılar Gineli bakıcı adaylarıdır. Gine nüfusunun büyük bir çoğunluğunu genç nüfus oluşturmaktadır. Bu noktada, çocuğunuzla daha dinamik ve etkili bir şekilde ilgilenebilecek ve daha iyi iletişim kurabilecektir.

Gineli bakıcıların bir diğer tercih sebebi ise Gine, Fransızca ağırlıklı ama çok dilli bir ülkedir. Ülkede Fransızca çok uzun yıllardır ana dil olarak kabul edilmektedir. Hem Afrika dillerini hem de Fransızcayı ana dil seviyesinde konuşan bakıcı sayesinde, çocuğunuz yabancı dil konusunda son derece iyi bir eğitim alabilir. Sitemiz aracılığıyla kriterlerinize en uygun Gineli bakıcı adaylarına göz atabilirsiniz.

Ekvadorlu Bakıcı

Ailelerin Afrikalı bakıcı tercih etmesinin en büyük sebebi yabancı dil bilgisidir. Afrikalı ülkelerin pek çoğu uzun yıllar boyunca sömürge olduğu için, bu ülke vatandaşları İngilizce, Fransızca, Portekizce, İspanyolca ve diğer Afrika dillerinin pek çoğunu aynı anda konuşurlar.

Bu noktada, Ekvador ülkesinin ana dili de İspanyolcadır. Bu dil dünyanın en çok konuşulan ikinci dilidir. Ekvadorlu bakıcılar arasında İngilizce bilenler de vardır. Çocuğunuzu veya bebeğinizi aynı anda bu iki dille büyütmek, onun yabancı dil konusunda ileriki yaşlarında iyi seviyelerde olmasını sağlayacaktır. Erken yaşlarda öğretilen bilgiler çok kalıcı olduğu için de çocuğunuz hayatı boyunca bu diller hususunda hiç zorlanmayacaktır. Çocuğunuzun iyi bir yabancı dil niteliği edinmesini istiyorsanız siz de bir Afrikalı bakıcıyla çalışmalısınız. Sitemizden kendinize uygun olan Ekvadorlu bakıcı adayını seçebilir ve çalışmaya hemen başlayabilirsiniz.

Zimbabveli Bakıcı

Zimbabveli bakıcılar, Afrikalı bakıcılar arasında adından en çok söz ettiren bakıcılardandır. Zimbabve, bir İngiliz sömürgesidir. Bu nedenle de resmi dili İngilizcedir. Bunun yanı sıra 15 farklı yerel dilde konuşulmaktadır. Nitelikli ve tecrübeli bakıcılar bu yerel dillerle birlikte son derece iyi düzeyde İngilizce de bilmektedir.

Eğer çocuğunuzun gelecek kariyerini planlayan bir aileyseniz kesinlikle Zimbabveli bir bakıcıyla çalışmalısınız. Küçük yaştan başlayarak çocukluk ve ergenlik süreci bitene kadar bir Zimbabveli bakıcıyla büyüyen çocuğunuz bu 16 dilin büyük kesimini konuşabilir hale gelebilir.

Küreselleşen dünyada, çok dil niteliği artık bir zorunluluk olduğu için bu bakıcılara ilgi her geçen gün artmaktadır. Eğer siz de bir Afrikalı bakıcı arıyorsanız sitemize giriş yaparak kendinize uygun olanı arayabilirsiniz.

Cezayirli Bakıcı

Afrikalı bakıcılar arasında coğrafi konumumuzdan dolayı ülkemizde en yaygın bakıcılar, Cezayirli bakıcıdır. Cezayirli bakıcıların bu kadar tercih edilmesinin en büyük sebebi ise Cezayir’de Arapça dilinin resmi dil olarak konuşulmasıdır. Bir de bu dilin yanında Berberice de resmi dildir. Bu noktada iyi eğitim almış bir bakıcı, İngilizce de bileceği için üç dile hakim bir bakıcı adayı olmaktadırlar. Çocuğunuz bu diller sayesinde hem ilerideki iş hayatında hem de farklı ülke vatandaşlarıyla sosyal hayatlarında son derece ön plana çıkacaklardır. Afrikalı bakıcı adayları için sitemize ziyaret edebilirsiniz. Bu anlamda sitemizde tüm Afrika ülkelerinden farklı bakıcı adayları mevcuttur. Bu bakıcı ilanları arasında, bütçenize en uygun olan, istediğiniz şartları sağlayan ve sicilleri temiz bakıcılar arasından istediğiniz bakıcıyı talep edebilirsiniz.

Çadlı Bakıcı

Afrikalı bakıcılar arasında Çadlı olanlar, bebeğinizin veya çocuğunuzun bakımı sırasında gereken tüm gündelik ihtiyaçlarını karşılayabilir. Bu konuda size yardımcı olabileceği ve hizmet vereceği konular şöyle sıralanabilir:

 • Evin düzenini ve temizliğini üst düzeyde sağlayabilirler.
 • Son derece lezzetli yemekler hazırlayabilirler.
 • Çocuğunuz için en sağlıklı ve en konforlu hijyen standartlarını sağlarlar.
 • Bebek bakımı sırasında, motor becerileri gelişimi için eğitici ve geliştirici oyunlar oynayabilirler.
 • Bebeğinizin gelişimi için sahip olduğu Fransızca ve Arapça dillerinde çocukla iletişime geçerek yabancı dil öğrenimini sağlayabilirler.
 • Bebeğin tuvalet, duş ve diş fırçalama gibi temel kişis

Bu nedenlerden dolayı son yıllarda, Afrikalı bakıcı adayları sıkça tercih edilmektedir.

Angolalı Bakıcı

Afrikalı bakıcı ve özellikle Angolalı bakıcı seçerken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Öncelikle sizin isteklerinizi ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek bilgi, deneyim ve eğitim seviyesinde bir bakıcı tercih edilmelidir. Çocuğunuzun iyi bir eğitim almasına ve hangi dillerde eğitilmesi gerektiğine bu şekilde karar verilebilir.

Ayrıca, gerekli sağlık kontrollerinden geçmiş, alkol veya sigara gibi kötü alışkanlıkları olmayan bir bakıcı tercihi daha iyi olacaktır. Şu da unutulmamalıdır ki, sitemiz üzerinden sicil kaydı kontrolü de yapabilirsiniz. Yanınızda kalacak bakıcıya bu şekilde rahatlıkla güvenebilirsiniz. Ayrıca, yine sitemiz üzerinden bakıcının geçmiş referanslarına ve çalışma geçmişine bakabilirsiniz. Bu sayede size en uygun ve en güvenilir bakıcıdan hizmet alabilirsiniz.

Burkina Fasolu Bakıcı

Afrikalı çocuk bakıcılara olan ilgi son dönemlerde bir hayli artmıştır. Yabancı bakıcı hatta Afrikalı bakıcıların bu kadar tercih edilmesinin en büyük sebebi ise aile bireylerinin uzun çalışma saatlerine sahip olmasıdır. Siz evde yokken çocuğunuza bakmak ve çocuğunuzu iyi bir dil eğitimiyle yetiştirmek için Burkina Fasolu bir bakıcı tercih edilmesi son derece doğaldır. Çünkü bu bakıcılar, genellikle yatılı olarak da çalışırlar.

Çocukların iyi bir dil eğitimi almasında yabancı bakıcılar son derece değerlidir. Yabancı bakıcılar Türkçe dilini ana dili olarak bilmedikleri için, mecburen, İngilizce veya hangi dili biliyorsa o dilde konuşacaktır. Çok dilli bir şekilde çocuğunuzun büyümesi için Afrikalı bir bakıcıyla çalışmak mantıklı bir karar olacaktır.

Burundili Bakıcı

Burundili bakıcılar çocuk gelişimi ve çocuk eğitimi konusunda son derece eğitimli olmalarıyla bilinirler. Çocukların çokkültürlü bir ortamda büyümesi için ideal bakıcı adayları Afrikalı bakıcı adaylarıdır. Bu sayede çocuk hem farklı dillere hem farklı kültürlere sempatiyle yaklaşır halde bir karakter gelişimi sağlayacaktır. 

Yabancı bakıcılar arasında en çok İngilizce bilen bakıcı tercih edilse de herhangi bir yabancı dile hakim bakıcı seçimi yapılabilir. Birbirinden farklı yabancı diller içeresinde ve kültürlerde yetişen çocuklar, bu durum sayesinde çok kültürlü dünyaya daha iyi uyum sağlayabilirler. Zaten teknolojinin ilerlemesiyle birlikte artık dünya ortak bir kültür oluşturmuş durumda, bu kültürel uyumu, Afrikalı bir bakıcı ile rahatça sağlayabilirsiniz.

Beninli Bakıcı

Beninli bakıcılar da dahil tüm Afrikalı bakıcılar, yıllardır profesyonel olarak çocuk bakıcılığı mesleğini icra ettikleri için size en kaliteli hizmet sunarlar. Çalışan ve yoğun bir tempoda yaşayan aileler çocuklarının bakımı için hizmet verecek bir bakıcıya ihtiyaç duyarlar.

Afrikalı bakıcılar genellikle yatılı ve günlük olmak üzere iki farklı şekilde hizmet verirler. Ülkeleri dışında çalıştıkları için son derece disiplinli ve çalışkandırlar. Bu yüzden de en kaliteli bakıcılar Afrikalı ve özellikle de Beninliler olur. Bu noktada, bakıcı seçerken tüm kriterlerinizi karşılayan bakıcı adaylarını bulmak için sitemizdeki ilanlara bakabilirsiniz.

Fildişi Sahilli Bakıcı

Fildişi Sahili bakıcılarıyla ön plana çıkmış bir ülkedir. Fildişi Sahili’nde halkın eğitim oranı çok yüksektir. Bu nedenle, bakıcılar da oldukça eğitimli kişilerdir. Mesleki eğitimlerin yanı sıra kişisel olarak da son derece kültürlü insanlardır ve birçoğu yurtdışında bulunan çeşitli ülkelerde çalışmışlardır.

Ayrıca, bu bakıcılar son derece güvenilirdir. Bunun dışında sitemize kaydolurken bakıcılar hususunda, detaylı bir inceleme yapıldığı için herhangi bir problemle karşılaşmanız olası değildir.

Kişilerin deneyim geçmişleri, ücretleri, sicilleri, kendilerini tanıttıkları videoları ve daha fazlası hakkında bilgi almak için sitemiz içerisinde arama yapabilirsiniz. Bu aramalarda, istediğiniz eğitime, yaşa, yapıya ve başka kriterlere göre seçiminizi yapabilirsiniz.

Kongolu Bakıcı

Kongolu bakıcılar hem yatılı olarak hem de günlük olarak hizmet verirler. Bu bakıcılar Afrikalı bakıcılar arasında fazla bulunmayan bakıcılardır. Gece yatılı kalan bakıcılar, ev işleri konusunda çok daha esnek oldukları ve daha uzun süreler çocuğa baktıkları için tercih edilmektedir.

Gündüzcü olan bakıcılar ise, ev temizliği işlerine yardım edebilir, yemek yapabilir, çocuğunuza veya bebeğinize kişisel hijyen eğitimi verebilirler. Günlük hizmet veren bakıcıların çalışma saatleri aslında bir memur gibi düşünülebilir. Mesaileri, genellikle sabah 7 gibi başlar ve akşamüstü 6 gibi biter. Günlük çalışan Kongolu bakıcılar, sizlere ev işlerinde de yardımcı olabilir. Bütün bunların dışında nasıl çalışırsa çalışsın, son derece profesyonel bir hizmet verirler.

Madagaskarlı Bakıcı

Madagaskarlı bakıcılar da diğer Afrikalı bakıcılar gibi çocuğunuzun eğitimi ve gelişmesine yardımcı olacak bakıcılardır. Bu bakıcıların bu kadar ilgi görmesinin sebebi de yabancı uyruklu ve iyi referansları olmalarıdır. 

Yabancı bir bakıcıyla büyüyen çocuklar ve bebekler, iletişim kurmak için mecburen o Afrikalı bakıcının dilini öğrenmeye başlar. Dil eğitimi bebek yaşta verilmeye başlanması gereken bir eğitim olduğu için de çocuğunuz için, bu durum çok yararlıdır.

Madagaskarlı veya diğer Afrika ülkelerinin vatandaşı birini arıyorsanız sitemize göz gezdirebilirsiniz.

Ruandalı Bakıcı

Dünyanın her ülkesinden, en iyi niteliklere sahip bakıcılar son yıllarda sıkça tercih ediliyor. Bu nedenle de özellikle yabancı uyruklu çalışanlar hakkında bazı hususlara dikkat etmek gerekir. Bunlardan ilki yabancı çalışan hakkındaki kanunlardır. Bu anlamda biz İnsanbul.com olarak Türkiye Cumhuriyeti ve uluslararası iş kanun ve yönetmeliklerine tam uyum sağlarız. Bu anlamda, bizden hizmet alırken, hiçbir şekilde hukuki boyutta sıkıntı yaşamayacak ve en problemsiz şekilde hizmet alacaksınız.

Bütün bunlar dışında özellikle uygun fiyatlarımız ve hizmet sonrası verdiğimiz destekle her zaman kullanıcı dostu bir hizmet anlayışını sürdürüyoruz. Bu noktada, bizden hizmet alırken hiçbir şekilde düşünmenize gerek yok. Tek yapmanız gereken kriterlerinizi belirleyerek, sizlere en uygun bakıcı adayını bulmamızı beklemek. Neredeyse hiç beklemeden dilediğiniz bakıcı adayını ayağınıza kadar getirip, sizinle özel olarak mülakat gerçekleştirmesini de sağlıyoruz.

Nijerli Bakıcı

Bu noktada, yıllardan beridir birçok ailenin çocuğu Nijerli bakıcı hizmetinden faydalanarak büyümüştür. Bu çocuklar, diğer bakıcıların büyüttüğü çocuklara nazaran son derece iyi eğitilmiş ve sıcakkanlı çocuklardır. Çünkü, Nijer ülkesindeki insanlar hem farklı dilleri konuşuyor oluşları hem de farklı kültüre mensup olmaları dolasıyla, çocuklara iyi birer örnektir. Çocuklar, bu sayede, çok dilli ve kültürlü bir ortamda yetişme fırsatını elde etmiş olurlar. 

Yıllardır verdiğimiz hizmetlerle, birçok ailenin yanında olup, bakıcı hizmeti veriyoruz. Bu anlamda sektörde köklü olmamızın etkisiyle birçok mutlu aile tablosuna ortak olduk. Referanslarımızla, sizlere vereceğimiz hizmetin ön gösterimini yapıyoruz. Bu anlamda çekinceleriniz varsa, bizimle çalışan diğer aileler sizler için iyi birer referans olacaktır.

Malili Bakıcı

Çocuğunuz ya da hastanız varsa ve bakıcı arıyorsanız doğru adrestesiniz. Bahsettiğimiz üzere hizmetlerimizi en kaliteli şekilde verirken bünyemizde çalışan, yerli ve yabancı tüm bakıcıların da mesleki yeterlilik ve karakteristik özellikleri bakımından üst düzey olmasına dikkat ediyoruz. Bu noktada, özellikle pedagojik olarak dünyanın çeşitli ülkelerinde, çeşitli eğitimleri tamamlamış bakıcıları hizmetinize sunuyoruz. Bu noktada ister tecrübeli bakıcılar isterseniz bu konuda eğitimli bakıcılarla hizmet sağlıyoruz. Talepleriniz üzere, yatılı ya da günlük bakıcı ihtiyaçlarını karşılıyor, size en uygun bakıcıyı ayağınıza kadar yönlendiriyoruz. Bu anlamda bakıcı arama derdinize sorunsuz ve hızlı bir şekilde son veriyoruz.

Gine Konakrili Bakıcı

Konakri, ülkenin başkenti olduğu için burada bulunan Gine Konakrili bakıcı adayları, son derece kültürlü ve eğitimli kişilerdir. Ayrıca Gine, denizi kıyısı olan bir ülke olduğundan dolayı, kültürel olarak diğer Afrika ülkelerine göre daha sıcakkanlı insanlara ev sahipliği yapar. Bütün bunlar dışında eski bir Fransız sömürge ülkesi olduğu için resmi dili Fransızcadır. Bu bakıcılar bu nedenle anadil olarak Fransızca konuşurlar. Erken yaşlarda Fransızca ve Fransız kültürüyle çocuk yetiştirmek istiyorsanız, tercihinizi Gine kökenli bakıcılardan yana kullanabilirsiniz. Bütün Gine kökenli bakıcı adaylarına göz atmak isterseniz, internet sitemizin ilgili bölümlerini ziyaret edebilirsiniz.

Somalili Bakıcı

Somali, İslam’ın yaygın bulunduğu bir ülke olduğu için çoğu Somalili Bakıcı adayı da Müslümandır. Bu noktada, özellikle muhafazakar ailelerin sıkça tercih ettiği bakıcı adayları arasında yerini alıyor. Birçoğu mesleki ve laik eğitimin yanında dini eğitim de alıyor. Bu noktada, çocuğun hem yabancı dil hem kültürel hem de dini eğitim alması için en ideal bakıcı adaylarıdır.

Bu anlamda, diğer firmalar gibi sadece bakıcı bulmakla kalmıyoruz. Bakıcının hizmeti sırasında, aile ile yaşanabilecek herhangi bir problemde şirket olarak devreye girip sorunları sıkıntısız bir şekilde çözüyoruz. Bu anlamda hizmet sonrası desteğimizi, mutlu ailelerimizden hiçbir zaman esirgemiyoruz. Sektörde, diğer şirketlerden ayrılan özelliğimizle, fark yaratıyoruz. 

Sizler de çocuğunuz için ideal adayı bulmakta zorlanıyorsanız, artık buna bir dur diyebilirsiniz. Sitemizde bulunan bakıcı katalogları sayesinde, isteklerinize ve kriterlerinize en uygun bakıcı adayını sizler için belirliyoruz. Sitemizde, her bakıcının kişisel ve mesleki bilgilerinin yanı sıra kendisini tanıttığı bir video da mevcut. Böylece çocuğunuz için en konforlu hizmeti almak istiyorsanız, sitemiz ziyaret edebilirsiniz.

Hizmet Politikamız

Bizimle çalışmaya karar verdiğinizde süreç bu şekilde ilerliyor
 1. Süreç Adım 1

  İstediğiniz kriterlere uygun adayların video cv’lerini size WhatsApp üzerinden gönderiyoruz.

  01
 2. Süreç Adım 2

  Gönderdiğimiz videolar içerisinde seçtiğiniz aday ile online veya ofisimizde karşılıklı görüşmenizi sağlıyoruz.

  02
 3. Süreç Adım 3

  Aday ile anlaşıldığı taktirde, herhangi bir problem çıkar ise 3 yeni eleman daha bulacağımızı taahhüt eden 2 aylık bir sözleşme yapıyoruz.

  03
 4. Süreç Adım 4

  Bu organizasyon için çalışanın 1 maaşı kadar + KDV hizmet bedeli alıyoruz. Çalışma bakanlığına bağlı olarak çalışan özel istihdam bürosuyuz.

  04
Aklınıza Takılan

Sık Sorulan Sorular

Afrikalı Bakıcı Hakkında Aklınıza Takılan Her Türlü Sorunun Cevabını Bulabilirsiniz.

Evet ofisimize gelip gerekli kontrollerden geçtikten sonra yaşlı bakıcısı olarak yönlendirebiliyoruz.

Oturma izniniz varsa tabiki yaşlı bakıcısı çalışabilirsiniz.

Evinize yakın gündüzlü yaşlı bakımı işi bulmak istiyorsanız ofisimize gelip kayıt olmanız gerekmektedir.

Türkiye Cumhuriyetinde iş ve işçi bulma faaliyetleri yasalar ile düzenlenmiştir. Elemandan ücret almak yasal değildir.

Ofisimize gelip gerekli kontrollerden geçmeyen yaşlı bakıcıları ile çalışmıyoruz.

Yaşlı Bakımı konusunda tecrübeniz var ise tabiki bulabilirsiniz.

Web sitemizde bulunan telefon numaralarından mesai saatleri içerisinde bize ulaşabilirsiniz.

İnsanbul insan kaynakları ve danışmanlık ltd ştı Türkiye iş kurumu tarafından verilen 1111 Numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.

İkamet izni olmayan yabancı uyruklu yaşlı bakıcıları ile çalışmıyoruz.

Toplu taşıma olarak bakırköy metro istasyonuna 100 metre incirli metrobüs durağına 100 metre, Açık adresimiz web sitemizinn iletişim kısmında mevcut.