insanbul

Ev Yardımcısı

Ev yardımcısı hizmetimizi yılların verdiği deneyimle siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Uzman kişilerle ev yardımcısı hizmeti sunmaktayız.
Ev Yardımcısı Adayları 1213 Kişi
Sırala:
insanbul insanbul
Annagozel H.
Referanslı Ev Yardımcısı
Türkmenistan
41 Yaşında
Iryne N.
Referanslı Ev Yardımcısı
Uganda
34 Yaşında
Bahar S.
Referanslı Ev Yardımcısı
Türkmenistan
36 Yaşında
Akja A.
Referanslı Ev Yardımcısı
Türkmenistan
27 Yaşında
Risalat S.
Referanslı Ev Yardımcısı
Türkmenistan
43 Yaşında
Shabnam H.
Referanslı Ev Yardımcısı
Tacikistan
42 Yaşında
Gülchehra K.
Referanslı Ev Yardımcısı
Türkmenistan
46 Yaşında
Senem J.
Referanslı Ev Yardımcısı
Türkmenistan
20 Yaşında
Dinara A.
Referanslı Ev Yardımcısı
Türkmenistan
28 Yaşında
Aigerim R.
Referanslı Ev Yardımcısı
Kırgızistan
50 Yaşında
Gülnara S.
Referanslı Ev Yardımcısı
Türkmenistan
43 Yaşında
Oydina K.
Referanslı Ev Yardımcısı
Özbekistan
46 Yaşında

Eve Yardımcı

Türkiye geneli alanında uzman, referanslı ve güvenilir çalışanlarımızla ev yardımcısı hizmeti sunuyoruz. Evin büyüklüğüne bağlı olarak, temizlik, yıkama, yemek pişirme, misafirlere bakma gibi farklı birçok görevi yerine getiren adaylarımız ile eve yardımcı bulmak bizimle çok kolay. Ev işlerini yapma konusunda sıkıntı yaşıyor ve kendinize bir yardımcı arıyorsanız, doğru yerdesiniz. İstek ve talepleriniz doğrultusunda, günlük hayatta ev işlerinde yardımcı alabileceğiniz kişilerin güvenli bir şekilde sizler ile buluşması adına hizmet veriyoruz.

Ev Yardımcısı Görevleri

 • Ev içi yardım sunar,
 • Ev temizliği ve toplama,
 • Banyo ve mutfağı temizleme,
 • Aile için yemek yapmak ve alışveriş yapar,
 • Çiçekleri sular, Evcil Hayvan bakar,
 • Yatakları toplar, Nevresim değiştirir,
 • Genel ev temizliğinden sorumludur.

Ev Yardımcısı Fiyatları 2023

 • Gündüz Ev Yardımcısı 17.000 tl - 20.000 tl
 • Yatılı Ev Yardımcısı 22.000 tl - 35.000 tl
 • Yabancı Ev Yardımcısı 22.000 tl - 35.000 tl
 • Türk Ev Yardımcısı 22.000 tl - 30.000 tl
 • + İzin Günleri 200 tl - 250 tl extra yol ücreti

Ev Yardımcısı Seçerken Nelere Dikkat Ediyoruz?

 • Referans ve adli sicil kaydına,
 • Güler yüzlü ve pozitif olmasına,
 • Sorumluluk sahibi olunması,
 • Ev işlerinde uzman olması,
 • Tecrübeli olması ve duyarlı olmasına,
 • Dürüst ve güvenilir olması,
 • Çalışma saatlerine uyum sağlaması,
 • İletişim yönünün kuvvetli olmasına dikkat ediyoruz.

Yabancı Ev Yardımcısı

Günümüzde birçok insan, çalışması ya da çeşitli nedenler ile gündelik işlerde kendine destek olacak birine ihtiyaç duyması nedeni ile ev yardımcısına ihtiyaç duymaktadır. Kimi insan bu destek için Türk bir yardımcı arayışına girse de, kimi insanlar yeni ve farklı kültürler ile empoze olabilmek adına yabancı ev yardımcısı arayışına girmektedir. Yabancı ev yardımcıları kişilerin gündelik tüm iş yükünü hafifletmek adına hizmet vermektedir. Bu kişiler müşterilerin talepleri doğrultusunda saatli ya da yatılı olarak çalışmaktadır. Sizlerde kriterleriniz ve bütçeniz doğrultusunda bir yabancı ev yardımcısı arayışı içine girdiyseniz, Kurumsal ekibimiz ile iletişime geçerek profesyonel bir hizmet alma şansını yakalayabilirsiniz.

Güvenilir Ev Yardımcısı

Özellikle çalışan kadınlar gün içinde evde olmamaları nedeni ile, ev yardımcısı ile çalışmak istediklerinde ciddi güven problemleri ile karşı karşıya kalmaktadır. Hiç tanımadıkları bir kişiye, evlerini emanet etmek kişilerin farklı düşüncelere girmesine neden olsa da, bu hizmet profesyonel eller tarafından gerçekleştirildiğinde tüm olumsuzluklar ortadan kalkabilmektedir. Sektörde kendini kanıtlamış ve sayısız başarılı işe imza atmış olan Ekibimiz, sizlere evinizi güven ile bırakabileceğiniz güvenilir ev yardımcısı bulmanız konusunda hizmet vermektedir.

Nerelerde Ev Yardımcısı Hizmeti Veriyoruz?

26 yıllık tecrübemizle Türkiye geneli tüm iller olmak üzere ayrıca İşkur yurtdışı müracaat belgesi ile tüm dünyada ev yardımcısı hizmeti vermekteyiz.

Hizmet Politikamız

Bizimle çalışmaya karar verdiğinizde süreç bu şekilde ilerliyor
 1. Süreç Adım 1

  İstediğiniz kriterlere uygun adayların video cv’lerini size WhatsApp üzerinden gönderiyoruz.

  01
 2. Süreç Adım 2

  Gönderdiğimiz videolar içerisinde seçtiğiniz aday ile online veya ofisimizde karşılıklı görüşmenizi sağlıyoruz.

  02
 3. Süreç Adım 3

  Aday ile anlaşıldığı taktirde, herhangi bir problem çıkar ise 3 yeni eleman daha bulacağımızı taahhüt eden 2 aylık bir sözleşme yapıyoruz.

  03
 4. Süreç Adım 4

  Bu organizasyon için çalışanın 1 maaşı kadar + KDV hizmet bedeli alıyoruz. Çalışma bakanlığına bağlı olarak çalışan özel istihdam bürosuyuz.

  04
Aklınıza Takılan

Sık Sorulan Sorular

Ev Yardımcısı Hakkında Aklınıza Takılan Her Türlü Sorunun Cevabını Bulabilirsiniz.

Kadınlar geçmişe göre çalışma hayatında daha aktif rol alması ve maddi özgürlüğünü kazanması sayesinde, günlük iş yüklerini hafifletecek arayışlar içine girmektedir. Bu bağlamda ev yardımcılarından destek almak isteyen kişiler, gündelik iş yüklerini bir nebzede olsa hafifleterek, daha rahat ve konforlu bir yaşam sürmek istemektedir.

Firmamız bu bağlamda müşterilerinin istek, talep, kriter ve maddi tercihlerini göz önüne alarak onlara en uygun Türk ev yardımcısı bulma konusunda profesyonel bir hizmet vermektedir. Sizlerde doğru, güvenli ve profesyonel tercihler yaparak, kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız yirmi altı yıldır sektörde kendini kanıtlamış ve sayısız başarılı işe imza atmış olan firmamızdan, danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. 

Günlük ev yardımcıları, kişilere çamaşır yıkama, yemek, günlük ev temizliği, çocuk bakımı ya da ütü gibi gündelik ev işlerinin yapılmasına yardımcı olan düzenli kişilerdir. Kişiler sabah işe başlamakta ve her gün aynı saatte işi sona erdirmektedir.  

Aylık ev yardımcısı olarak hizmet verecek kişiler, her ay aynı zamanlarda kişilerin derinlemesine temizlik yapmasına yardımcı olmaktadır. 

Kişiler çeşitli nedenlerden dolayı kendilerine ev işlerinde yardımcı olacak kişiler aramaktadır. Kişiler ev konusunda kendilerine yardımcı olacak bayanları bulma konusunda bazı sorunlar yaşayabilmektedir. Bu konuda en önemli nokta güvendir. Kişiler evlerini emanet edecekleri kişilerin güvenli, tertipli ve düzenli olmasını beklemektedir. Ev yardımcısı olarak görev yapan kişiler, villa gibi daha büyük bir çalışma alanında görev yapacaklarında farklı taleplerde bulunabilmektedir. 

Villa ev yardımcısı olarak hizmet verecek kişilerin sorumlulukları oldukça fazla olmakla birlikte alacakları ücrette buna bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Firmamız bu alanda hizmet veren kişileri kolaylıkla bulmanız adına sektörde emin adımlar ile ilerlemektedir. Sizlerde güvenli, kaliteli ve profesyonel bir hizmet almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. 

Öncelikle çalışandan beklentilerimizi belirlemeli ve iş görüşmesinde çalışana detaylı bir şekilde anlatılmalıdır.
Adayın beklentileri sorulmalı ve daha önceki tecrübeleri hakkında sorular sorulmalıdır. Adayın referansı kontrol edilmelidir.

Ev yardımcısı seçerken adayın özgeçmişi ve  referansı önemlidir kontrol edilmelidir. Kimlik bilgileri olmalı adli sicil kaydı kontrol edilmelidir .

Aday tecrübeli, deneyimli ve titiz olmalıdır .en önemlisi ise güvenilir olmalıdır .evinizi ve çocuğunu emanet ettiğiniz için mutlaka bu özellikleri taşımalıdır.

Sağlıkla ilgili her şey baştan sorulmalıdır. Sağlıkla ilgili bir problem  olmamalıdır özellikle fiziksel bir sağlık sorunu olmayan bir aday değerlendirilmelidir.

Ailenin düzenine göre titiz ve temiz yapmalıdır.Temizlik malzemeleri eksiksiz şekilde bulundurulmalıdır.

Çalışmaya başladığı yer dışında başka bir evi de temizler ise adayın performansı düşer ve çalıştığı ortamda verim alamazsınız. Eğer aile bir süreliğine yazlığa gidiyor ise tabi ki o bulunduğu alanda temizlik yapabilir aynı düzen içerisinde çalışabilir.