insanbul

Ev Yardımcısı

Ev yardımcısı hizmetimizi yılların verdiği deneyimle siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Uzman kişilerle ev yardımcısı hizmeti sunmaktayız.
Ev Yardımcısı Adayları 257 Kişi
Sırala:
insanbul insanbul
Zulkhumor İ.
Referanslı Ev Yardımcısı
Özbekistan
23 Yaşında
Kunduz K.
Referanslı Ev Yardımcısı
Türkmenistan
34 Yaşında
Enejan E.
Referanslı Ev Yardımcısı
Türkmenistan
30 Yaşında
Nurgozel S.
Referanslı Ev Yardımcısı
Türkmenistan
21 Yaşında
Mahym B.
Referanslı Ev Yardımcısı
Türkmenistan
38 Yaşında
Adolat O.
Referanslı Ev Yardımcısı
Özbekistan
47 Yaşında
İnobat K.
Referanslı Ev Yardımcısı
Özbekistan
41 Yaşında
Ogulmaral B.
Referanslı Ev Yardımcısı
Türkmenistan
41 Yaşında
Nargiza S.
Referanslı Ev Yardımcısı
Türkmenistan
42 Yaşında
Bibisara A.
Referanslı Ev Yardımcısı
Türkmenistan
38 Yaşında
Gulshan A.
Referanslı Ev Yardımcısı
Türkmenistan
48 Yaşında
Aigul S.
Referanslı Ev Yardımcısı
Kırgızistan
42 Yaşında

Ev Yardımcısı Hizmeti

Ev yardımcısı hizmetimizi yılların verdiği deneyimle siz değerli müşretilerimizin hizmetine sunmaktayız. Güvenilir hizmet anlayışıyla ev yardımcısı hizmetleriyle ilgili sizlere bilgiler paylaşacağız.

Ev yardımcısı hizmetimiz ile tüm Türkiye’de sizlere alanında uzman, referanslı ve güvenilir ev yardımcısı hizmeti sunuyoruz. Evin büyüklüğüne bağlı , ev yardımcılarımız temizlik, yıkama, yemek pişirme, misafirlere bakma gibi farklı birçok görevler yapılmaktadır.

Sizlere sunduğumuz ev yardımcılarını özel olarak dikkatle araştırma yaparak seçiyoruz. Bilinçli ve güvenilir ev yardımcısı arıyorsanız biz bunun garantisini veriyoruz. Profesyonel ve tecrübeli ev yardımcılarının özgeçmişlerini video olarak hazırlayıp hizmetinize sunuyor. Sizin için en uygun olan aday ile evinizde ya da ofisimizde karşılıklı görüşme imkanını aynı gün içerisinde sizlere sunuyoruz.

Ev Yardımcısı Hizmeti Nasıl Alınır?

Deneyimli, güvenilir ve profesyonel firmalar ile çalışmanız gerekmektedir.

Merdiven altı çalışan, profesyonel olarak iş yapmayan kişi ve temizlik firmalarına dikkat edilmelisiniz. Ev yardımcısı bulma alanında uzmanlaşmış firmalarla çalışmanız; sizin ve ailenizin refahı için önem arz etmektedir.

Ev Yardımcılarımızın Sizlere Sunduğu Hizmetler

Gündüz Yardımcı Şirketleri;

Gündüz yardımcı bayan, sizin ailenize daha fazla zaman ayırmanıza ve ev işlerinin düzenli takip edilmesini sağlamaktadır. Çalıştığımız müşterilerimizden gündüz yardımcı bayan hizmetlerimizle ilgili referanslarımızı alabilirsiniz.

Çalışan İşverenler için Yardımcı;

Çalışan bir aile iseniz önceliğiniz güvenliğin ve hijyenin en üst düzeyde olmasıdır. Hem ailenizle, hemde evinizle ilgilenmek gibi zorluğun altından kalkabilmeniz için yıllardır ev yardımcısı hizmeti sunmaktayız. Çalışma sistematiğini sizler belirleyip; günlük, haftalık ya da aylık olarak çalışma belirleyebilmektesiniz.

Yatılı Yardımcı Şirketi;

Yatılı yardımcı için öncelikle ailenin ihtiyaçları ve beklentileri önem arz etmektedir. Ailenin beklentisi yönünde önceliğimiz her zaman güven oluşturan Yatılı yardımcılar arkadaşlarla çalışmamız yönünde olmuştur.

Ev hanımı ya da çalışan olun önemli olan ailenize ve sosyal hayatınıza zaman ayırmaksa eğer her zaman yardımcıya ihtiyacınız olacaktır. Bu noktada ütü, ev işleri , yemek hizmeti genel temizlik hizmetleri; size daha kaliteli bir yaşam imkanız sağlayacaktır.

İşveren ailelerin; yasal ve oturma izinli yabancı yardımcı, yatılı yardımcı, gündüzlü yardımcı, ev işlerine yardımcı, hizmetler vermekteyiz.

Sizlere bu hizmetleri yılların verdiği tecrübe ile sunmaktayız. Bilgi almak için uzman ekibimizden her zaman destek alabilirsiniz.

Ev Yardımcısı Hizmetini Nerelerde Veriyoruz ?


26 yıllık tecrübemizle Türkiye geneli tüm iller hizmet vermekteyiz.

 İŞKUR yurtdışı müracaat belgesi ile tüm dünyada ev yardımcısı hizmeti sağlamaktayız.

 

 

 

 

 

 

 

 

Hizmet Politikamız

Bizimle çalışmaya karar verdiğinizde süreç bu şekilde ilerliyor
 1. Süreç Adım 1

  İstediğiniz kriterlere uygun adayların video cv’lerini size WhatsApp üzerinden gönderiyoruz.

  01
 2. Süreç Adım 2

  Gönderdiğimiz videolar içerisinde seçtiğiniz aday ile online veya ofisimizde karşılıklı görüşmenizi sağlıyoruz.

  02
 3. Süreç Adım 3

  Aday ile anlaşıldığı taktirde, herhangi bir problem çıkar ise 3 yeni eleman daha bulacağımızı taahhüt eden 2 aylık bir sözleşme yapıyoruz.

  03
 4. Süreç Adım 4

  Bu organizasyon için çalışanın 1 maaşı kadar + KDV hizmet bedeli alıyoruz. Çalışma bakanlığına bağlı olarak çalışan özel istihdam bürosuyuz.

  04

Ev Yardımcısı Özellikleri

Ev Yardımcısı adaylarının öne çıkan özellikleri.
Yatılı Ev Yardımcısı

Yatılı Ev Yardımcısı

Gündüzlü Ev Yardımcısı

Gündüzlü Ev Yardımcısı

Haftalık Ev Yardımcısı

Haftalık Ev Yardımcısı

Yarım Gün Ev Yardımcısı

Yarım Gün Ev Yardımcısı

Saatlik Ev Yardımcısı

Saatlik Ev Yardımcısı

Güvenilir Ev Yardımcısı

Güvenilir Ev Yardımcısı

Aklınıza Takılan

Sık Sorulan Sorular

Ev Yardımcısı Hakkında Aklınıza Takılan Her Türlü Sorunun Cevabını Bulabilirsiniz.

Ev yardımcıları planlı ve programlı bir şekilde çalışmalıdır. Yemek, yemek servisi, çamaşır, ütü, ev temizliği gibi işleri gün içerisinde belli bir sıraya koyarak bu doğrultuda ilerlemelidir.

Ev yardımcının yaş aralığı 25-50 aralığında ki her aday tecrübesine göre değerlendirilmelidir.

Evde eğer çocuk var ise çocuğun yemeği, bulunduğu odanın temizliği, çamaşırların ütüsü ve temizliğinden sorumludur fakat çocuğun kişisel, sosyolojik ve  psikolojik gelişiminden sorumlu değildir.

Ailenin isteğine göre değişiklik göstermektedir eğer yemek yapmasını tercih ediyorsanız yemekte tecrübeli ve bilen bir adayı değerlendirmeniz daha uygun olur.

Öncelikle çalışandan beklentilerimizi belirlemeli ve iş görüşmesinde çalışana detaylı bir şekilde anlatılmalıdır.
Adayın beklentileri sorulmalı ve daha önceki tecrübeleri hakkında sorular sorulmalıdır. Adayın referansı kontrol edilmelidir.

Aday tecrübeli, deneyimli ve titiz olmalıdır .en önemlisi ise güvenilir olmalıdır .evinizi ve çocuğunu emanet ettiğiniz için mutlaka bu özellikleri taşımalıdır.

Ev yardımcısı seçerken adayın özgeçmişi ve  referansı önemlidir kontrol edilmelidir. Kimlik bilgileri olmalı adli sicil kaydı kontrol edilmelidir .

Sağlıkla ilgili her şey baştan sorulmalıdır. Sağlıkla ilgili bir problem  olmamalıdır özellikle fiziksel bir sağlık sorunu olmayan bir aday değerlendirilmelidir.

Ailenin düzenine göre titiz ve temiz yapmalıdır.Temizlik malzemeleri eksiksiz şekilde bulundurulmalıdır.

Çalışmaya başladığı yer dışında başka bir evi de temizler ise adayın performansı düşer ve çalıştığı ortamda verim alamazsınız. Eğer aile bir süreliğine yazlığa gidiyor ise tabi ki o bulunduğu alanda temizlik yapabilir aynı düzen içerisinde çalışabilir.

Blog Yazılarımız

Ev Yardımcısı ile İlgili Blog Yazılarımız

İnsanbul
23 Nisan
Avrupa Ev Yardımcısı

Kadınlar günümüzde iş hayatında daha aktif rol oynamaları ve yoğun çalışmaları nedeni ile gündelik işlerin yapımında ya da düzenli olarak bir yardımcıya ihtiyaç duyabilmektedir. Bu bağlamda da popülerlik kazanmış olan ve başka kişiler içinde düzenli bir meslek haline gelen ev yardımcıları devreye girmektedir.

İnsanbul
23 Nisan
Villa Yardımcısı

Villa, geniş bir bahçe ya da alanın içine inşa edilmiş olan, şehirden kısmen uzak, iki ya da üç katlı lüks ve geniş evlere verilen isimdir. Villa yardımcısı olmak bu nedenle son derece zorlu ve düzen gerektiren bir meslektir. Villa yardımcısı olarak görev yapacak kişiler işlerini belirli bir rutine oturtmadan, gelişigüzel hareket ettiğinde ev içinde düzen kurmayarak büyük sıkıntılar ile karşı karşıya kalabilmektedir. 

İnsanbul
23 Nisan
Ev Yardımcısı Çalışma Şekilleri

Ev yardımcıları kişilere günlük işlerde yardım etmek ve ev sorumluluğunu hafifletmek amacı ile hizmet veren kişilerdir. Ev yardımcılarının çalışma şekilleri kişilerin ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda değişkenlik gösterebilmektedir. Kişiler yapacakları görüşme sırasında buna karar vermekte ve ev yardımcısı çalışma şekilleri belirlenmektedir.

İnsanbul
23 Nisan
Ev Yardımcısı Görev Tanımları

Çalışan kişilerin en büyük problemleri arasında, her şey işe ilgilenmek istemeleri fakat, ev işlerine ve diğer işlere tam anlamıyla vakit ayıramamaları yer almaktadır. Özellikle çocuklu kişiler, hem çocuk ve hem de ev işleri ile ilgilenmekte büyük sıkıntılar yaşamaktadır. 

İnsanbul
23 Nisan
Ev Yardımcısı Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli

Ev yardımcıları belirli periyotlarla, düzenli olarak ya da yatılı olarak kişilere gündelik ev işlerinde yardımcı olmak amacı ile hizmet veren kişilerdir Temizlik, yemek, bulaşık ya da çamaşır gibi gündelik ev işlerini yapacak vakit ya da enerji bulamayan kişiler ev yardımcıları ile çalışmayı tercih etmektedir.

İnsanbul
23 Nisan
Yabancı Uyruklu Ev Yardımcısı

Ev yardımcıları kişilere gündelik tüm işlerinin yapımı konusunda yardımcı olmakta ve ev ile ilgili tüm sorumlulukları üstlenmektedir. Yemek yapımı, çamaşır yıkanması, ütü yapımı, bulaşıkların toplanması, market alışverişi, çocukla ilgilenme, temizlik yapma ve bu gibi tüm ev işlerinde ailelere yardımcı olmak ev yardımcıları sorumlulukları arasında yer almaktadır.

İnsanbul
23 Nisan
Bahçıvan nedir? Bahçıvan Ne İşe Yarar?

Bahçıvan nedir; bahçıvanlık mesleği, bitkilerle çeşitlilik ve yaratıcılık sunan, modern teknoloji ve malzemelerin ustaca kullanılmasını gerektiren çok çeşitli bir faaliyet alanıdır. Bahçıvan; bahçıvan, bahçeleri, parkları ve yeşil alanları tasarlar, uygular ve bakımını yapar. Ağaçları ve çitleri kesmekle, çimleri abiçmekle ilgilenir, bitkilerin ve çiçeklerin büyümesini, sulama sistemlerini ve yeşilliği korumak için tüm önlemleri alır. Bir bahçıvan, bitki yetiştirme, dikim ve bitki üretimi için en önemli yöntemleri bilir ve her zaman sağlıklı, güçlü bitkileri garanti altına alarak mevsimler için belirtilen işlemleri gerçekleştirir.  

Müşteri Yorumları

Bizi Tercih Eden Yüzlerce Kişinin Mutluluğu Çok Değerli

Efe bey ve Harika hanım bu konuda inanılmaz hassas,ilgili ve başarılılar. Kendilerini tebrik ve takdir ediyorum. Her kim böyle bir ihtiyacı olursa kesinlikle insanbul ekibini tavsiye ederim. Teşekkürler.

Cenk K. Müşteri

7 Senedir insanbulcom ile çalışıyoruz. Artık aile gibi olduk, çok sıcak kanlı insanlar öncelikleri para değil.

Özlen A. Çocuk Bakıcısı

Telefonda sizi dinleyip,tam olarak ne istediğinizi anlayarak uygun insanlarla karşılaşmanızı sağlayan profesyonel bir firma.

Şennur K. Ev Yardımcısı

İnsanin başına gelmeyince anlayamaz bu pandemi sürecinde aninda hastanın yanina ulasarak bizim hastamiza bizden daha çok gayret ilgi ve profesyonellikle yaklasan hergün süreç hakkinda envanterlerle bilgi veren aynı zamanda fiyat politikasina gelince Allah korkusu olan işletmecilere sahip bir firma.

Şamil D. Refakatçi

Gecenin bir vakti çaresizken bana dünyanın en iyi bakıcısını buldular. Çok düzgün bir bakıcı buldular Allah razı olsun, kendi babası gibi baktı. Firma yetkilileri de size sadece müşteri gözüyle değil aile üyesi gibi davranıyorlar, iyi ki varlar

Nafide K. Müşteri
Türkiye'nin Bakıcı Platformu
Türkiye genelinde 3 Milyon bakıcı portföyü ve ve 10.000'den fazla bakıcı iş ilanı.