insanbul

Filipinli Bakıcı

Filipinli bakıcı, bakıcı arayan ebeveynlerin merak konusudur. Vatandaşlarının ana dili ingilizce olmasından filipinli bakıcılar tercih nedeni olmaktadır.
Filipinli Bakıcı Adayları 5 Kişi
Sırala:
insanbul insanbul

Filipinli Bakıcı Hizmeti

 Filipinli bakıcı, çocuklarına bakıcı arayan ebeveynlerin merak konusudur. Anne babalar çocuklarına en iyi şartları sunmak ve onların her zaman güvende olmasını istemektedir. Bu sebeple günümüz şartlarında birçok ailede hem anne hem de baba iş hayatında aktif bir şekilde boy göstermektedir. 

 Filipinli Bakıcı İle Çalışmanın Artıları Nelerdir?

 Filipinli bakıcı ile çalışmanın en büyük artısı şüphesiz ki, bu kişilerin ülkelerinde resmi dil olarak İngilizce kullanılıyor olmasıdır. Aileler bu sayede çocuklarının küçük yaşlarda İngilizce pratik yapmasına olanak sunmaktadır.

 Filipinli bakıcılar, iş disiplini konusunda son derece hassas ve özenli kişilerdir. Katı ve sert otoritenin yerine, çocukların daha düzenli bir hayata sahip olmalarını sağlamaktadır. 

 Filipinli bakıcılar, sahip oldukları kültür gereği oldukça kibar ve naziklerdir. Bu sayede çocuklarda nezaket konusunda son derece doğru bir eğitim alabilmektedir. 

 Filipinli bakıcılar sadece çocuklara değil, ailelere de yumuşak ve anlayışlı bir tutum sergilemektedir.

 Filipinli Bakıcı Arayanlara Tavsiyeler

 İş hayatına dönmek isteyene ya da çalışan insanlar çocuklarının gelişimi için iyi bir bakıcı ister. Bu dönemde doğru kişiler ile çalışmak ve çocuklarına katkı sağlayacaktır. En verimli bakıcıyı seçmek ailelerin en büyük öncelikleri arasında yer almaktadır. Aileler; çocuk bakımı konusunda kendini kanıtlamış ve eğitimli Filipinli bakıcı aramaktadır.

 İnternet siteleri kişilerin bakıcı seçimi sırasında yanlış tercihler yapmasına neden olabilir. ve olası birçok sorun ile karşılaşmasına neden olabilmektedir. Hırsızlık, yanlış davranışlar ve aniden işi bırakma gibi sorunlar ortaya çıkabilir. Bilinçsiz seçimler sonucu kişilerin bakıcı ile ilgili karşılaşabileceği sorunlar arasında yer almaktadır.

Filipinli Bakıcı Çalışma Şekilleri Nelerdir ?

 Filipinli bakıcıların çalışma şekilleri ailelerin istek, ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda, yapılan görüşmeler sırasında şekillendirilmektedir. Aile ve bakıcı çalışma şeklini belirledikten sonra, bakıcı o şekil ve saate riayet edecek şekilde işine devamlılık göstermektedir. Filipinli bakıcı çalışma şekilleri, kendi içinde çeşitli gruplara ayrılmaktadır. Filipinli bakıcı çalışma şekilleri nelerdir? sorusunun cevabını şu şekilde vermek mümkündür. 

 

Hizmet Politikamız

Bizimle çalışmaya karar verdiğinizde süreç bu şekilde ilerliyor
 1. Süreç Adım 1

  İstediğiniz kriterlere uygun adayların video cv’lerini size WhatsApp üzerinden gönderiyoruz.

  01
 2. Süreç Adım 2

  Gönderdiğimiz videolar içerisinde seçtiğiniz aday ile online veya ofisimizde karşılıklı görüşmenizi sağlıyoruz.

  02
 3. Süreç Adım 3

  Aday ile anlaşıldığı taktirde, herhangi bir problem çıkar ise 3 yeni eleman daha bulacağımızı taahhüt eden 2 aylık bir sözleşme yapıyoruz.

  03
 4. Süreç Adım 4

  Bu organizasyon için çalışanın 1 maaşı kadar + KDV hizmet bedeli alıyoruz. Çalışma bakanlığına bağlı olarak çalışan özel istihdam bürosuyuz.

  04
Aklınıza Takılan

Sık Sorulan Sorular

Filipinli Bakıcı Hakkında Aklınıza Takılan Her Türlü Sorunun Cevabını Bulabilirsiniz.

İstediğiniz kriterlere uygun bakıcıların video cv’lerini  size Whatsapp üzerinden gönderiyoruz.


Gönderdiğimiz videolar içerisinde seçtiğiniz aday ile online veya ofisimizde karşılıklı görüşmenizi sağlıyoruz.


Aday ile anlaşıldığı taktirde, Herhangi bir problem çıkar ise 3 yeni eleman daha bulacağımızı tahüt eden 2 aylık bir sözleşme yapıyoruz.


Bu organizasyon için çalışanın 1 maaşı kadar + KDV hizmet bedeli alıyoruz. Çalışma bakanlığına bağlı olarak çalışan özel istihdam bürosuyuz.


Çalışmayı başlatmak için 400 tl + Kdv ön çalışma bedeli alıyoruz. Aday İle anlaşıldığı takdirde ön çalışma bedelini aldığımız hizmet bedelinden düşüyoruz.

Bakırköy Metro İstasyonuna 100 Metre
İncirli Metrobüs Durağına 100 Metre Mesafede
Kartaltepe Mahallesi Limonçiçeği Sokak 
No; 6 Daire 1 - 2 Bakırköy/İncirli

Hizmet sağladığımız ailelerden almaktayız.Türkiye Cumhuriyetinde iş ve işçi bulma faaliyetleri yasalar ile düzenlenmiştir.Elemandan ücret almak yasal değildir.

1996 Yılından bu zamana sektörde hizmet vermekteyiz.

İnsanbul insan kaynakları ve danışmanlık ltd ştı Türkiye iş kurumu tarafından verilen 1111 Numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.

Görüşmeleri ilk etapta online olarak gerçekleştiriyoruz. Sonrasında aileleri ofisimize davet ediyoruz.

Aday ile anlaşıldığı taktirde, 2 yeni eleman daha bulacağımızı tahüt eden 2 aylık bir sözleşme yapıyoruz.

Oturum izni olmayan yabancı uyruklu vatandaşlar ile çalışmıyoruz.

Türkiye geneli tüm illerde ve İŞKUR yurtdışı müracaat belgesi ile tüm dünyada hizmet vermekteyiz.

Pazartesi; 09:00 - 18:00

Salı; 09:00 - 18:00

Çarşamba; 09:00 - 18:00

Perşembe; 09:00 - 18:00

Cuma; 09:00 - 18:00

Cumartesi; 10:00 - 16:00

Pazar; Kapalıyız

Blog Yazılarımız

Filipinli Bakıcı ile İlgili Blog Yazılarımız

Müşteri Yorumları

Bizi Tercih Eden Yüzlerce Kişinin Mutluluğu Çok Değerli

Efe bey ve Harika hanım bu konuda inanılmaz hassas,ilgili ve başarılılar. Kendilerini tebrik ve takdir ediyorum. Her kim böyle bir ihtiyacı olursa kesinlikle insanbul ekibini tavsiye ederim. Teşekkürler.

Cenk K. Müşteri

7 Senedir insanbulcom ile çalışıyoruz. Artık aile gibi olduk, çok sıcak kanlı insanlar öncelikleri para değil.

Özlen A. Çocuk Bakıcısı

Telefonda sizi dinleyip,tam olarak ne istediğinizi anlayarak uygun insanlarla karşılaşmanızı sağlayan profesyonel bir firma.

Şennur K. Ev Yardımcısı

İnsanin başına gelmeyince anlayamaz bu pandemi sürecinde aninda hastanın yanina ulasarak bizim hastamiza bizden daha çok gayret ilgi ve profesyonellikle yaklasan hergün süreç hakkinda envanterlerle bilgi veren aynı zamanda fiyat politikasina gelince Allah korkusu olan işletmecilere sahip bir firma.

Şamil D. Refakatçi

Gecenin bir vakti çaresizken bana dünyanın en iyi bakıcısını buldular. Çok düzgün bir bakıcı buldular Allah razı olsun, kendi babası gibi baktı. Firma yetkilileri de size sadece müşteri gözüyle değil aile üyesi gibi davranıyorlar, iyi ki varlar

Nafide K. Müşteri
Türkiye'nin Bakıcı Platformu
Türkiye genelinde 3 Milyon bakıcı portföyü ve ve 10.000'den fazla bakıcı iş ilanı.