insanbul

Hasta Bakıcısı

Hasta bakıcısı hizmetimiz hasta olan yakınlarınıza, yerli veya yabancı mesleki eğitim görmüş kişilerle destek vermekteyiz. Profesyonel hasta bakıcı hizmetleri.
Hasta Bakıcısı Adayları 198 Kişi
Sırala:
insanbul insanbul

Hasta Bakıcısı Arıyorum

Hasta olan yakınlarınıza, yerli veya yabancı mesleki eğitim görmüş, deneyimli ve fiziksel açıdan yeterli olan hasta bakıcısı adaylarını 27 senenin vermiş olduğu tecrübe ve çalışma bakanlığı güvencesi ile sizlere sunuyoruz. Alanında eğitimli ve referansları tarafımızca kontrol edilmiş hasta bakıcısı arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Hastalanan bireyin yaşamında bir fark yaratmak için iyi bir hasta bakıcısı ile anlaşma sağlanmalıdır. Anlaşma sağlanılan bu hasta bakıcısı, her türden hastaya en iyi hizmeti sunacak nitelikte olmalıdır. Hasta bakımı hizmeti sunan bireyler, dürüst, sabırlı ve güvenilir olmalıdır. Aynı zamanda hastaları onurlandırmak ve mutlu etmek bir diğer görevidir. Eğer sizlerin de iyi bir hasta bakım hizmetine ihtiyacınız varsa, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Size en profesyonel hasta bakım uzmanlarını sunacağız.

Hasta Bakıcısı Fiyatları 2023

 • Gündüz Hasta Bakıcısı 15.000 tl - 18.000 tl
 • Yatılı Hasta Bakıcısı 18.000 tl - 23.000 tl
 • Yatalak Hasta Bakıcısı 20.000 tl - 25.000 tl
 • Günlük Hasta Bakıcısı 1.000 tl
 • + İzin Günleri 200 tl - 250 tl extra yol ücreti

Tam zamanlı hasta bakıcı istiyorsanız, aylık olarak ücretlendirmeniz daha uygun olacaktır. Bir hasta bakıcısının ücreti yaşadığınız şehre, hastanın ne kadar bakım ihtiyacı olduğuna, bakıcısının tecrübe ve bilgisine göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Hasta Bakıcısı Görevleri

 • Özel bakım programı hazırlar,
 • Günlük yemeğini yedirir,
 • İlaç takibini yapar,
 • Günlük egzersizleri yaptırır,
 • Varsa yaraların temizler ve sarar,
 • Tuvaletini yaptırır, Yatalaksa altını bezler,
 • Kıyafetlerini giyindirir, Banyosunu yaptırır,
 • Yatağa girip çıkmasına yardım eder,
 • Fizik tedaviye götürüp getirir,
 • Beslenme tüpleri veya diğer tıbbi işlemlere yardımcı olur.

Hasta Bakıcısı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 • Sağlıklı olması,
 • Daha önceden hasta bakmış olması,
 • ilk yardım bilgisine sahip olması,
 • Referans ve adli sicil kaydı kontrolü,
 • Fiziksel açıdan güçlü olması,
 • Seyahat engelinin olmaması,
 • Öfke kontrolü,
 • İletişimi kuvvetli ve güler yüzlü olması,
 • Temizlik ve düzen konusunda titiz olması.

Yatalak Hasta Bakıcısı

İnsanlar hayatlarının belli dönemlerinde hastalanabilir, felç geçirebilir ya da sakatlanabilir. Bu da onların yatağa bağımlı yani yatalak yaşamalarına neden olabilir. Yatağa bağımlı bir biçimde yaşam sürmek ise oldukça zordur ve mutlaka profesyonel desteğe ihtiyaç duyulur. Bu doğrultuda yapılacak en iyi uygulama yatalak hasta bakıcısı hizmeti almak olacaktır. Bu hizmet, hastaların yaşam kalitesini yükseltecek ve onların daha iyi yaşamalarını sağlayacaktır. Bizlerde insanbul insan kaynakları olarak 27 yıldır İşkur güvencesi ile sizlere hizmet sunmaktayız.

Hizmet Politikamız

Bizimle çalışmaya karar verdiğinizde süreç bu şekilde ilerliyor
 1. Süreç Adım 1

  İstediğiniz kriterlere uygun adayların video cv’lerini size WhatsApp üzerinden gönderiyoruz.

  01
 2. Süreç Adım 2

  Gönderdiğimiz videolar içerisinde seçtiğiniz aday ile online veya ofisimizde karşılıklı görüşmenizi sağlıyoruz.

  02
 3. Süreç Adım 3

  Aday ile anlaşıldığı taktirde, herhangi bir problem çıkar ise 3 yeni eleman daha bulacağımızı taahhüt eden 2 aylık bir sözleşme yapıyoruz.

  03
 4. Süreç Adım 4

  Bu organizasyon için çalışanın 1 maaşı kadar + KDV hizmet bedeli alıyoruz. Çalışma bakanlığına bağlı olarak çalışan özel istihdam bürosuyuz.

  04
Aklınıza Takılan

Sık Sorulan Sorular

Hasta Bakıcısı Hakkında Aklınıza Takılan Her Türlü Sorunun Cevabını Bulabilirsiniz.

Günlük hasta bakıcısı, yaşlılara, kronik rahatsızlığı bulunan kişilere, engellilere ve her yaştan hasta bireylere sunulmaktadır. Belirli bir süreliğine hasta bakımına ihtiyaç duyulması halinde günlük hasta bakıcısı hizmeti tercih edilebilir. Bu desteği sağlayan kişiler tamamen işinde eğitimli, sertifikalı ve deneyimli olmaktadır.

Günlük hasta bakıcısı, belirlenen süreler dahilinde hastaya bakım ve destek hizmeti sağlar. Hasta bireyin ilaçlarını almasını, beslenmesini, temizlik ve bakım gereksinimlerinin gerçekleştirilmesini mümkün kılar. Günlük hasta bakıcısı hizmeti hastanede olabileceği gibi ev ortamında da olabilmektedir. 

Ayrıca bu hizmet için erkek ya da kadın hasta bakıcılar bulunmaktadır. İsteğe göre kadın ve erkek bakıcılar arasından seçim yapılabilmektedir. Siz de sevdiklerinizin sağlık ve bakım gereksinimlerinin karşılanmasını sağlamak adına günlük hasta bakım hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Hastanede hasta bakıcı, hastanın, doktor veya hemşirelerin direktifleri doğrultusunda olacak şekilde hastaya uygulanacak ilaçların, kişisel bakım gereksinimlerinin ve de hastanın bulunduğu odanın temizliğine kadar ilgilenecek kişileri kapsar.

Hastanede hasta bakıcı, hastaya tedavi ve bakım sürecinde refakat etiği gibi aynı zamanda sabırlı, anlayışlı ve atik olmalıdır. Hastanın ilaç saatlerini, yemek saatlerini ve hatta öğünlerinde tüketmesi gereken gıdaları bile dikkatle takip etmeli ve doktorun ya da hemşirenin özellikle dikkat edilmesi gerektiği söylenen konulara uyması gerekir.

Hastanede hasta bakıcı olarak hizmet veren kişiler, konu ile ilgili eğitimi almış kişiler olduğu için hastanın tedavi sürecinde ona yardımı dokunan kişilerdir. Bu doğrultuda hastanede hasta bakıcı hizmeti ihtiyacı mevcut ise bunun alınması önem arz etmektedir.

Erkek hasta bakıcısı, evlerde, bakım evlerinde ya da hastanelerde erkek hastaların her türlü ihtiyacını gideren kişidir. Bazı durumlarda erkek hastalar yatalak oldukları zaman kendilerine bir kadın bakıcının bakmasından çekinebilirler. Bu nedenle de bakıcının erkek olmasını isterler. Erkek bakıcılar, tüm hasta bakıcılarda olduğu gibi bütün ihtiyaçları yerine getirmekle yükümlüdür. Hasta bakıcıların hastalarla en iyi şekilde ilgilenmesi gerekir aksi takdirde hastalık ilerleyebilir, iyileşme süreci zorlaşabilir.

Erkek hasta bakıcısı hizmetinde bakıcılardan istenen diğer tüm bakıcı hizmetlerinde olduğu gibi sabırlı, temiz, güvenilir ve bilgili olmasıdır. Bizde de sizlere bu anlamda profesyonel destek sunuyoruz. Eğer alanında uzman bir erkek hasta bakıcısı arıyorsanız doğru adrestesiniz. Sizlere hastalığın türüne göre en uygun hasta bakıcısını sunuyor ve onay vermeniz halinde hemen işe başlamasını sağlıyoruz. Unutmayın hasta bakımı şakaya gelmeyecek bir konudur ve mutlaka profesyonel bir destek alınması gerekmektedir.

Evimizde bulunan Parkinson hastalarını düşündüğünüzde, aklınıza ilk gelen mutlaka zor durumda olan ve bazı işlerini kendi başına yapamayan kişiler olacaktır. Maalesef bazı durumlarda parkinson hastalarının çocuk gibi bakıma ihtiyacı olmaktadır. Bu da Parkinson hasta bakıcısı hizmeti ile sağlanabilecek bir olgudur.

 Aslında, günümüzde çoğu insan bakıcıların yalnızca çocuklar için olduğunu düşünür ve üst düzey bakım için bu hizmeti almak akıllarına gelmez. Fakat artık eğitimli ve profesyonel hasta bakıcılar, hastalığın tipine göre bu hizmeti kolay ve güvenilir bir biçimde sunabilmektedir. Parkinson hasta bakıcısı kıdemli bakım için bir birçok yönden yararlıdır. Üst düzey bir hasta bakıcıyı işe almak size ve ailenizin hasta bireyine birçok açıdan avantaj sunacaktır:

Bildiğiniz gibi Parkinson hastaları, önemli ve titiz bir bakıma ihtiyaç duyarlar. Bir hasta bakıcı aramak ve işe almak, bu hastalar için yapılacak en iyi şeydir. Eğer sizlerin de Parkinson hasta bakıcısı hizmeti ihtiyacınız varsa, sitemizdeki profesyonel çalışanlara göz atmalısınız. Bu sayede hastanızın bakımı konusunda iyi bir adım atmış olursunuz ve gözünüz asla arkada kalmaz.

Felç, damarların tıkanması ve kan akışının yavaşlaması nedeniyle meydana gelen bir hastalıktır. Bu hastalıkta inme gibi belirtiler ortaya çıkar ve kullanılacak ilaçlarla damarların açılması hedeflenir. Bu süre zarfında ise hastanın bakımı asla ötelenmemeli ve en iyi bakım imkanları sunulmalıdır. Bu kapsamda ise insanbul insan kaynakları olarak sizlere felçli hasta bakım elemanı sunuyoruz. Bakıcılarımız felçli hastaların ilaç takibini düzenli olarak yapmakta ve bunun dışında hastanın tüm ihtiyaçlarını da karşılamaktadır.

Felçli hastaların iyileşmesinde en önemli etken yakın çevresinin desteği ve iyi bir bakımdır. Örneğin hastaların düzenli olarak egzersiz yapması bu hastalıkta çok önemlidir. Bu nedenle de hasta bakıcıların buradaki rolü oldukça büyüktür. Hastalar bu egzersizleri bakıcılarının denetiminde kontrollü bir biçimde yapmalıdır. Felçli bireylerin bakım evi ya da hastanede yaşaması, pek tercih edilmez. Bu hastaların evlerinde sevdiklerinin yanında konforlu bir biçimde yaşaması, hastalığın seyrini olumlu yönde değiştirecektir.

Sertifikalı felçli hasta bakıcısı hizmeti, onlara evde bakım hizmeti sunmaktadır. Özel bakım görevlileri felçli bireylerin yaşamında uzmanlaşır ve sevdikleriyle beraber mutlu olmaları için çaba gösterirler. Birçok felci birey, düzgün bakıma büyük ihtiyaç duyarlar. Felçli hasta bakıcıları bu hastaların yaşamlarına çok fazla katılırlar, çoğu kez sadece işe alınan bir yardımcıdan daha fazlası olurlar. Eğer sizlerin de böyle bir hizmete ihtiyacınız varsa mutlaka bizimle iletişime geçin. Size en profesyonel ve güvenilir hizmeti sunacağımızı garanti ediyoruz.

Tıp dilinde Amyotrofik lateral skleroz olarak tanımlanan ALS, vücudun merkezi sinir sistemini, beyin ve omurilik bölgelerinde yer alan sinir hücrelerinin yok olduğu ve ilerleyen bir hastalıktır. Bu hastalıkta hücre kayıpları ile beraber kaslarda güçsüzlük ortaya çıkar. Zamanla kişilerin hareket kabiliyeti azalır ve felç durumu gelişmeye başlar. Bunun sonucunda da hasta hareketsiz kalır ve bakıma muhtaç duruma gelir. ALS’de bellek ve zihinsel fonksiyonlar etkilenmez.

ALS hastaları için evde bakım çok önemli bir husustur. Bu rahatsızlığın herhangi bir tedavisi yoktur bu nedenle de bakım çok önemlidir. Hasta günden güne uzuvlarını hareket ettirmekte zorlandıkça psikolojik anlamda da bu durumdan etkilenir. Bu nedenle de hem fiziksel hem de psikolojik olarak bakıma muhtaç hale gelir. 

ALS hastalarıyla 7 gün 24 saat ilgilenmek gerekmektedir. Eğer aile bireyleri bunu yapacak güçte değilse mutlaka profesyonel destek almalıdır. ALS hasta bakıcısı bu anlamda tüm ihtiyaçları karşılayacak niteliktedir. Eğer sizlerin de ALS hasta bakıcısı ihtiyacınız bulunuyorsa mutlaka bizimle iletişime geçin. Sizlere en doğru ve en uygun bakıcıyı yönlendireceğiz.

MS hastalığı tedavisi olmayan hastalıklardan birisidir. Bu hastalığın bakımı da maalesef çok zordur ve bu nedenle mutlaka profesyonel bir destek almak şarttır. Bu hastalıkta hastalığın bulunduğu evre durdurulabilir ve ilerlemesi önlenebilir. MS hastalığının birden fazla belirti çeşidi bulunmaktadır, Bunlar şu şekilde sıralanmaktadır.

 • Görme bozukluğu
 • Yürüme güçlüğü
 • Kaslarda zayıflama
 • Unutkanlık
 • Epilepsi nöbetleri

MS hastalarının bu tip semptomları olduğu için mutlaka profesyonel bir bakım hizmeti almak gerekir. Çünkü aile bireyleri psikolojik ve bilgi birikimi anlamında hastanın bakımı konusunda yeterli olmamaktadır. Hastanın evresinin ilerlememesi için de iyi bir bakım şarttır. Bu nedenle bilgi sahibi, referanslı ve sertifikalı MS hasta bakıcısı sizin kurtarıcınız olacaktır. Biz de firma olarak bu anlamda sizlere en iyi uzmanı buluyor ve yönlendirme yapıyoruz. MS hastalığı zamanla hem hasta hem de ailesi üzerinde stres oluşturur ve hastayı izole hissettirir. Bu nedenle profesyonel bir bakım hizmeti almak şarttır.

Engelli bireyler maalesef günlük yaşamda birçok zorlukla karşılaşmaktadır. Bu hastalarımızın hayatlarını daha iyi bir biçimde devam ettirmelerini sağlamak için de elimizden geleni yapmamız gerekir. Fakat bazı durumlarda engelli bireylere bakmak zor olabilir. İşte bu noktada profesyonel bir hasta bakıcıdan destek almak en iyi tercihlerden birisi olacaktır. Engelli hastaların ihtiyaçlarını giderebilmek için engelli hasta bakıcısı hizmeti alınmalıdır. Bu hizmet sayesinde bireyler deneyimli ellerle beraber olacak ve aldıkları iyi hizmetten ötürü kendilerini de mutlu hissedecektir. Biz de firma olarak sizlere en iyi engelli hasta bakıcısı hizmetini sunuyoruz.

Bedensel engelli ve zihinsel engelli bakıcı hizmeti her anlamda çok önemlidir ve büyük ihtiyaçlardan birisidir. Hastanın engel durumuna göre sizlere sunacağımız hasta bakıcılar alanında uzman ve güvenilir kişilerdir. Eğer sizlerin de böyle bir hizmete ihtiyacınız varsa mutlaka bizimle iletişime geçmelisiniz. insanbul insan kaynakları olarak engelli hasta bakıcısı anlamında verdiğimiz hizmet sayesinde tüm ihtiyaçlarınıza doğru çözüm önerilerini sunuyoruz. Kurumsal profesyonel bir firma olduğumuz için engelliler için bakıcı hizmeti konusunda her zaman güvenilir biçimde yanınızdayız.

Alanında başarılı evde hasta bakıcılarımız görevlerini planlamakta ve ayrıntılara dikkat ederek, sorunları iletme ve yönetmede iyi becerilere sahiptir. Hasta bakıcılarımızı sizlerle buluştururken profesyonel bir hasta bakıcısında ne olması gerekirse tüm hizmetleri barındırmasına dikkat ediyoruz. Evde hasta bakıcılarımız, hastaların bakımını üstlenen, alanında uzman; aynı zamanda boş vakitlerde evin diğer ihtiyaçlarına da yardım edebilecek nitelikte kişilerden oluşuyor. Sizlere yönlendirdiğimiz evde hasta bakıcılarımız bu yöndeki tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyor. İyi referanslara sahip, alanında uzman, güvenilir ve tecrübeli evde hasta bakıcısı arıyorsanız burası sizin için doğru adres. Hasta olan yakınlarınıza yerli veya yabancı mesleki eğitim almış, alanında tecrübeli ve fiziksel yeterliliği bulunan personelleri sunuyoruz.

12 Saatlik Refakatçi fiyatı 350 TL,
24 Saatlik Refakatçi fiyatı 450 TL,
Covid Hastası refakatçi fiyatı 600 tl - 800 TL.