insanbul

Refakatçi

Refakatçi hizmeti İstanbul içerisinde tüm hastanelere hizmet vermekteyiz. Bay veya Bayan refakatçi taleplerinize İŞKUR güvencesi ve tecrübeli karşılanmaktadır.
Refakatçi Adayları 12 Kişi
Sırala:
insanbul insanbul
Nigara S.
Referanslı Refakatçi
Türkmenistan
55 Yaşında
İntiraz S.
Referanslı Refakatçi
Türkmenistan
50 Yaşında
Gulshrin G.
Referanslı Refakatçi
Türkmenistan
39 Yaşında
Dovlet H.
Referanslı Refakatçi
Türkmenistan
33 Yaşında
Gandym B.
Referanslı Refakatçi
Türkmenistan
44 Yaşında
Ayshrin E.
Referanslı Refakatçi
Türkmenistan
50 Yaşında
Zulfiya M.
Referanslı Refakatçi
Türkmenistan
48 Yaşında
Aygul H.
Referanslı Refakatçi
Türkmenistan
28 Yaşında
Aynur İ.
Referanslı Refakatçi
Türkmenistan
32 Yaşında
Shehrijemal R.
Referanslı Refakatçi
Türkmenistan
44 Yaşında
Mavlyuda K.
Referanslı Refakatçi
Türkmenistan
46 Yaşında
Ogulgerek C.
Referanslı Refakatçi
Türkmenistan
40 Yaşında

Refakatçi Hizmeti

Refakatçi hizmeti ile İstanbul içerisinde tüm hastanelere, Bay veya Bayan 7/24 hastanede refakatçi taleplerinize İŞKUR güvencesi ve tecrübeli refakatçilerimiz ile hastanede veya evde refakatçi sağlamaktayız. Sizlerden gelen talepler doğrultusunda 12 saat ve 24 saat olmak üzere hastalarınıza kendi hastamız gibi bakıyor ve bunu gün içerisinde sizlere detaylı rapor ediyoruz. Bilinçli ve güvenilir refakatçi arıyorsanız biz bunun garantisini sizlere veriyoruz. Profesyonel ve tecrübeli refakatçiler için hiç zaman kaybetmeden bizi arayabilirsiniz.

Hastanede Refakatçi

Hastanede refakatçi hizmetimiz ile hastanızın en iyi hizmeti alması için erkek refakatçi ve kadın refakatçi olacak şekilde ihtiyacınıza uygun hastane refakatçisini kolayca bulabilirsiniz. Hastanızın ihtiyaç duyabileceği her aşamada eksiksiz ve de hatasız bir şekilde bakımı ile ilgilenecek hastane refakatçisi ile çalışmak çok önemlidir. Hastaların zamanında doğru bakımı alması tedavi açısından ne kadar önemli ise hastanede refakatçi sorumluluğu da o kadar fazladır.

Hastanede Refakatçi Fiyatları

 • 12 Saatlik Refakatçi fiyatı 300 tl - 350 tl
 • 24 Saatlik Refakatçi fiyatı 350 tl - 450 tl
 • Covid Hastası refakatçi fiyatı 500 tl - 800 tl 

Erkek Refakatçi

Hastanızın bakımı ile ilgilenecek, yalnızca iş icabı değil onu kendi yakını gibi koruyup gözetebilecek, konusunda uzman erkek refakatçi ihtiyacınız bulunuyorsa günlük erkek refakatçi hizmetimiz ile bu arayışınızı sonuçlandırabilirsiniz. Hastanızın iyileşme sürecine önemli bir katkı sağlayacak olan erkek refakatçi hizmetimiz ile aklınızdaki endişe ve arayışları ortadan kaldırabilirsiniz. Erkek refakatçi adaylarımız içerisinden ihtiyacınıza karşılık olabilecek erkek refakatçi ile hastanızın, hastanede en iyi şekilde ilgi görmesini, bakımlarının doğru şekilde yapılmasını ve en iyi refakat hizmetini almasını sağlayabilirsiniz.

Bayan Refakatçi

Kadın hastanız için günlük bayan refakatçi arayışınız varsa ve aklınızda türlü endişeleri silecek doğru kişiyi bulmakta zorluk çekiyorsanız, hastanız için her aşamada ona yardımcı olabilecek, bakımlarını istenen şekilde ve uzmanlıkla gerçekleştirebilecek kadın refakatçi hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Refakat etmenin ne kadar büyük bir öneme sahip olduğunun ve iyi bir bakımın aslında nasıl da tedavi sürecini hızlandırdığının farkında olan kadın refakatçi adaylarımız sayesinde hastanızın günlük refakat ihtiyacınıza karşılık bulabilirsiniz.

Evde Refakatçi

Mümkün olduğunca yardım almadan tüm işleri yapmaktadır. Örneğin banyoda güvenlik önemlidir, bu nedenle hastanın tutulabileceği bir tutacak, küvette kaymaz plastik bir paspas veya ekstra bir koltuk olması yararlıdır. Hasta genellikle nasıl giyinileceğini bilmez veya kıyafet değiştirme ihtiyacını fark etmez. Refakatçilerimiz giyinme konusunda hastaya yardımcı olmaktadır. Refakatçi, hasta yatmadan önce ilaç ve sıvı alımlarını kontrol eder.

Covid Refakatçisi

Koronavirüs pandemisi ile birlikte yayılan salgın viral hastalıktan etkilenmiş covid hastalarınız var ve onların doğru bakım ve tedavi aşamasında yanlarında olabilecek, ihtiyaçlarını karşılamalarına yardım edebilecek covid refakatçi ihtiyacınız var ise, bu ihtiyacınıza karşılık gelebilecek covid refakatçisi hizmetini alabilirsiniz. Koronavirüs pandemisi ile ortaya çıkan ve hastanızın yanında olmanızın mümkün olmadığı durumlarda hastanızın en iyi bakımı alarak süreci atlatmasına yardımcı olabilirsiniz. Bilindiği üzere coronavirüs, bulaşıcı ve ağır bir viral enfeksiyon olduğu için konusunda uzman refakatçi eşliğinde daha doğru bir bakım sürecine ihtiyaç duyulmaktadır. Hastanızın covid hastalığı sebebi ile covid refakatçisi hizmetine ihtiyacı var ise doğru hizmeti almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Refakatçilerimizin Sunduğu Hizmetler?

 • Alt değiştirme
 • Sonda takma
 • ilaç takibi
 • Pansuman ve yara bakımı
 • Beslenme düzeni takibi
 • Hastanın hareket etmesini sağlamak
 • Hasta doktoru ile görüşüp yakınlarına rapor vermek.

Refakatçi Seçerken Nelere Dikkat Ediyoruz?

 • Sağlıklı olması
 • Referans ve adli sicil kaydı kontrolü
 • Kuvvetli iletişime sahip
 • İlk yardım kurallarını bilen
 • Acil durumlarda soğukkanlılığını koruyabilen
 • Enerjik ve güler yüzlü olması

Pandemi Süreci Aldığımız Önlemler? 

Covid 19 Salgını nedeni ile hasta refakat hizmetini sizin ve ailenizin sağlığı için aldığımız önlemler ile 2 bölüm olarak ayırdık. Normal serviste yatan hastalara ayrı, Covid hastalarına ayrı refakatçi yollamaktayız. Covid hastasına giden bir bakıcıyı asla normal serviste yatan bir hastaya yönlendirmiyoruz.

Nerelerde Refakatçi Hizmeti Veriyoruz?

Avrupa ve Asya yakası İstanbul içi tüm illerde ve hastanelerde hizmet veriyoruz.
Aklınıza Takılan

Sık Sorulan Sorular

Refakatçi Hakkında Aklınıza Takılan Her Türlü Sorunun Cevabını Bulabilirsiniz.

Evet yönlendirdiğimiz refakatçiler alt değişimi yapıyorlar.

Refakatçi yemeğini hastane karşılıyor.( Hastanenin karşılamadığı durumlarda hasta karşılıyor )

Erkek hastalar için erkek refakatçiler tercih ediliyor.

Refakatçi ücretleri günlük periyotlarla ödeniyor. ( Toplu ödeme almıyoruz )

Evet refakatçilerimiz sonda takmasını biliyorlar.

Aynı gün içerisinde saat çok geç olmadığı takdirde refakatçiniz gelebiliyor.

Bir refakatçi 10 güne kadar hasta yanında kalabiliyor. 

Covid hastasına refakatçi gönderiyoruz.

İstanbul içi Asya ve Avrupa yakası tüm hastanelerde hizmet veriyoruz.

Yönlendirdiğimiz yabancı uyruklu refakatçilerin hepsinin Türkçesi ve ikamet izni bulunmaktadır.

Blog Yazılarımız

Refakatçi ile İlgili Blog Yazılarımız

İnsanbul
23 Nisan
Erkek Hastalar Erkek Refakatçi Tercih Ediyor

Kişiler aile büyüklerini, hastalarını ya da bakıma ihtiyaç duyan sevdiklerini hastanede yalnız bırakmamak adına refakatçilerden destek almaktadır.

İnsanbul
23 Nisan
Hastanede Refakatçi Kuralları Nelerdir ?

Hasta kişilere hastanede yardımcı olmak, onların bakımı ile ilgilenmek ve hastalara eşlik etmek ile görevlendirilmiş kişilerdir. Refakatçi olarak seçilecek kişilerin genelde hasta yakını olması beklenmektedir. 

İnsanbul
23 Nisan
Pandemi Süreci Refakatçi Hizmeti

Kişilerin karşılaşabileceği hastalık durumlarının nerede ve ne zaman ortaya çıkacağı belli olmamaktadır. Karşılaşılan bu hastalıklar kimi zaman kısa süreler içinde tedavi edilebiliyorken, kimi zaman kişiler hastanede uzun süreler kalmak zorunda kalabilmektedir. 

İnsanbul
23 Nisan
Hastanede Refakatçi

Refakatçi, hastanede yatan, bakıma ihtiyaç duyan ya da bakımı ile ilgilenilmesi gereken kişilerin yanında kalarak onların tüm sorumlulukları ile ilgilenen kişilere verilen isimdir. 

İnsanbul
23 Nisan
Evde Refakatçi

Hasta bakımı son derece özen, özveri, deneyim, şefkat ve sorumluluk gerektiren bir durumdur. Aile bireyleri, aile üyelerinden bir kişi hastalandığında tedavi sürecini yakından takip etmek ve o kişilerin her zaman yanında olmak istemektedir. 

İnsanbul
23 Nisan
Hasta Refakatçisi Nedir Görevleri Nelerdir?

Hasta refakatçisi bakıma ihtiyaç duyan hasta ya da yaşlı yakınlarının gerek evde gerekse de hastanedeki tüm ihtiyaçlarını karşılamakla yükümlü profesyonel kişilerdir.  Hasta refakatçileri evde bakım sürecinde hastalara en iyi hizmeti sunmayı taahhüt eder. 

Müşteri Yorumları

Bizi Tercih Eden Yüzlerce Kişinin Mutluluğu Çok Değerli

Efe bey ve Harika hanım bu konuda inanılmaz hassas,ilgili ve başarılılar. Kendilerini tebrik ve takdir ediyorum. Her kim böyle bir ihtiyacı olursa kesinlikle insanbul ekibini tavsiye ederim. Teşekkürler.

Cenk K. Müşteri

7 Senedir insanbulcom ile çalışıyoruz. Artık aile gibi olduk, çok sıcak kanlı insanlar öncelikleri para değil.

Özlen A. Çocuk Bakıcısı

Telefonda sizi dinleyip,tam olarak ne istediğinizi anlayarak uygun insanlarla karşılaşmanızı sağlayan profesyonel bir firma.

Şennur K. Ev Yardımcısı

İnsanin başına gelmeyince anlayamaz bu pandemi sürecinde aninda hastanın yanina ulasarak bizim hastamiza bizden daha çok gayret ilgi ve profesyonellikle yaklasan hergün süreç hakkinda envanterlerle bilgi veren aynı zamanda fiyat politikasina gelince Allah korkusu olan işletmecilere sahip bir firma.

Şamil D. Refakatçi

Gecenin bir vakti çaresizken bana dünyanın en iyi bakıcısını buldular. Çok düzgün bir bakıcı buldular Allah razı olsun, kendi babası gibi baktı. Firma yetkilileri de size sadece müşteri gözüyle değil aile üyesi gibi davranıyorlar, iyi ki varlar

Nafide K. Müşteri
Türkiye'nin Bakıcı Platformu
Türkiye genelinde 3 Milyon bakıcı portföyü ve ve 10.000'den fazla bakıcı iş ilanı.