Çocuk Bakıcısı

Çocuk Bakıcısı

Çocuk bakıcısı, ebeveynlere her konuda yardım eden ve çocukların bakımını belirli zamanlarda üstlenen kişilere verilen isimdir. Genellikle bu konuda eğitimli ve deneyimli olurlar; çocuk psikolojisinden ve gelişim sürecinden anlarlar. Bazı zamanlar yatılı bazı zamanlar da isteğe bağlı olarak günü birlik gidip gelirler. Bir çocuk bakıcısı, çocuklara; ebeveynleri yerine geçici süre bakan kişilerdir.Çocuk bakıcıları, çocuklarınız için oyun, spor, sanat ve el sanatları gibi aktivitelerin planlanmasından veya oyunların denetlenmesinden sorumludur.

Çocuk Bakıcılarının Videolarını Sayfanın Alt Kısmından İzleyebilirsiniz.

Çocuk Bakıcıları Ne Kadar Çalışıyor Ve Ne Kadar Ödeme Alıyor?
Çocuk bakıcısı ne kadar para alıyor sorusu da sıklıkla sorulan sorulardan birisidir. Çoğu bebek bakıcısı part time ya da saat başı fiyatlarla ödemelerini kabul etmektedir. Çalışma saatleri ebeveynlerin ihtiyaçları doğrultusunda da değişim göstermektedir. Çocuk bakıcıları çocuğunuza siz evde yokken bakar. Onun yemeğini yedirir, okuluna götürür ya da okulundan alır. Bunun dışında onunla oyun oynar, çocuğunuzla birlikte dışarıya çıkıp eğlenebilirler. Sanatsal faaliyetler ve sportif faaliyetleri de beraber gerçekleştirebilirler. Çocuk bakımı uzmanları ve çocuk bakıcıları fiyatları ortalama 2800 TL’den başlayıp 5000 TL’ye kadar çıkabiliyor. Yine bu fiyatlara bakmaksızın bazı bakıcılar kendilerine göre fiyat da belirleyebilmektedir. Bu fiyatlar tam zamanlı, yatılı, part time ya da saatlik olarak değişim gösterir.

Çocuk Bakıcısı Videoları

Çocuk Bakıcısı için hiç zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçmek için 0212 951 11 34 numaralı hattan bizi arayabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

Çocuk Bakıcısı İçin İletişime Geçin
Message has been sent to us.
Error sending your message.

MERKEZ OFİS

Kartaltepe mahallesi Limonçiçeği Sokak No 7A 
Bakırköy/İstanbul

0212 951 11 34

MOSCOW OFİS

Ulitsa Myasnitskaya 24/7
Moscow Center / Russia

+7 903 241 16 01
Logo

İnsanbul insan kaynakları ve danışmanlık ltd şti,özel istihdam bürosu olarak 14.10.2019 - 13.10.2022 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere TÜRKİYE İŞ KURUMU İŞKUR tarafından 1111 belge numaralı izin belgesiyle özel istihdam bürosu olarak faaliyet göstermektedir.4904 sayılı Türkiye iş kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması yasaktır.

İnsanbul.com