insanbul

Günlük Temizlikçi İş İlanları

Günlük temizlikçi için 24 yıllık tecrübemizle; günlük temizlikçi arayanları ve bu alanda çalışmak isteyenleri buluşturan adres.
İş İlanı 23 İlan
Sırala:
listele listele
İstanbul Günlük Günlük Temizlikçi
Acarkent'te 4 katlı villada haftanın iki günü üst üste temizlik yapabilecek günlük temizlikçi arıyoruz. 1 gece villada kalınacak. (Yol sıkıntısı nedeniyle)
Pasif
150$TL - 150$TL / Ay

Aradığın İşi Bulamadın Mı?
Biz Bulalım!

Aradığınız işi senin için biz bulalım.

Günlük temizlikçi, yaşam alanlarının, iş yerlerinin ve bu gibi tüm alanların temizlenmesini ya da olası düzenin korunmasını sağlamak amacı ile hizmet veren kişilerdir. Günlük temizlik işini üstlenen kişiler, kurumumuz ile yapmış olduğu anlaşma doğrultusunda belirtilen saatlerde ve günlerde temizlik hizmeti vermektedir. 

Günlük Temizlikçi Olmak İster Misiniz ?

Günlük temizlikçi olmak için herhangi bir okuldan mezun olmak ya da çeşitli sertifikalara sahip olmak gerekmemektedir. insanbul.com olarak günlük temizlikçi olmak ister misiniz ? sorusuna evet cevabını verecek tüm kişilerin kolaylıkla kriterlerine ve isteklerine uygun temizlik işi bulmasını sağlamak amacı ile hizmet vermektedir. Sizlerde güvenli, maaşınızı zamanında aldığınız ve saati belirlenmiş olarak günlük temizlik işi arıyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. 

Kimler Günlük Temizlikçi Olabilir ?

Kimler günlük temizlikçi olabilir ? sorusu temizlik hizmeti vermek isteyenlerin en büyük merak konuları arasında yer almaktadır. günlük temizlikçi olmak için kişilerden istenen bir sertifika ya da mezuniyet belgesi bulunmamaktadır. Titiz, düzenli ve temizliğine güvenen herkes gündelik temizlikçi olarak görev yapabilmektedir. Firmamız bu bağlamda günlük temizlikçi olarak çalışmak isteyen kişilerin, en güvenli ve en doğru şekilde istedikleri işlere yerleşmesi adına hizmet vermektedir.Firmamızda daha önce hiçbir işte çalışmamış, fakat temizlik işini seven kişilerin dahi kısa sürede gerekli kontrollerden geçtikten sonra yeni bir işe yerleştirilmesi sağlanmaktadır. Danışmanlarımız bilgilerinizi ve çalışma şeklinize en uygun işleri sizler için bulmaktadır. 

Günlük Temizlikçi Ne İş Yapar ?

Günlük temizlikçi, ev temizliği konusunda kişilere yardım etmek amacı ile hizmet veren kişilerdir. Günlük temizlikçi olarak hizmet veren kişiler, ev sahipleri ile anlaşmaları doğrultusunda yarım gün ya da tam gün olarak çalışmaktadır. Bu bağlamda hizmet verecek olan günlük temizlikçi ne iş yapar sorusunu şu şekilde cevaplamak mümkündür. 

  • Günlük temizlikçiler ilk olarak hizmet verecekleri alanda yer alan camların silinmesi ve perdelerin makineye atılması ile işe başlamaktadır. 
  • Kişiler daha sonra yer zemini derinlemesine süpürmekte ve yerlerin silinmesi ile temizlik işine devam etmektedir. 
  • Günlük temizlikçiler daha sonra tüm alanların tozunu alarak yaşam alanlarının hijyenik bir hal almasını sağlamaktadır. 
  • Kişiler daha sonra mutfak dolaplarının silinmesi, tezgahın ovulması ve mutfağın detaylı bir şekilde temizlenmesi ile mutfak temizliğini sona erdirmektedir.
  • Banyo, lavabo ve duşa kabin temizliğinin sona ermesinden sonra, kişiler temizlik işini sonlandırmaktadır. 

Neden Günlük Temizlikçi Olmalısınız ?

Günlük temizlikçi olarak çalışmak isteyen kişiler, neden günlük temizlikçi olmalısınız ? sorusuna cevap aramaktadır. Günlük temizlikçi olmak son derece zorlu ve yorucu bir iş olasa da, kişilerin ciddi kazançlar elde etmesini sağlamaktadır. Geçtiğimiz yıllarda, işçi haklarını korumak adına çıkartılan kanunlar sayesinde birçok gündelik temizlikçiye sigorta yapılmakta ve kişiler çeşitli kazanımlar elde etmektedir. Gündelik temizlikçi olarak çalışan kişilerin belirli bir saat aralığı ve belirli bir çalışma günü bulunmamaktadır. Ayrıca gündelik temizlikçi olmak için herhangi bir okuldan mezun olmakta gerekmemektedir. Sizlerde gündelik temizlikçi olarak, hizmet vermek ve tüm haklarınızın korunmasını sağlamak adına destek almak istiyorsanız firmamızla iletişime geçebilirsiniz. 

Günlük Temizlikçinin Sahip Olması Gereken Kişisel Özellikler ?

Günlük temizlikçiler, kişilere ev, ofis, iş yeri gibi toplu yaşam alanlarının temizlenmesi ve hijyenik bir hale getirilmesi amacı ile hizmet vermektedir. Gündelik temizlikçi olarak hizmet verecek kişilerde herhangi bir mezuniyet şartı aranmasa da, bu kişilerde bulunması gereken bazı özellikler bulunmaktadır. Günlük temizlikçinin sahip olması gereken kişisel özellikler şu şekilde sıralanmaktadır. Günlük temizlikçilerde aranan en önemli özellik kesinlikle güvenilir olmasıdır. Bu kişiler bazen son derece geniş alanlarda hizmet vereceklerinden, güçlü, kuvvetli, istikrarlı ve azimli olmalıdır. Günlük temizlikçiler kesinlikle kişisel bakımına özen gösteren, titiz, düzenli, enerjik, dikkatli ve dinamik gibi temel kişisel özelliklere sahip olmalıdır. 

Günlük Temizlikçinin Sorumlulukları Nelerdir?

Günlük temizlikçi olarak hizmet verecek kişiler, sorumlu oldukları alanlar ile ilgili tüm hijyen kurallarını yerine getirmek, bakım ve temizlik yapmak ile ilgilenen kişilerdir. Günlük temizlikçinin hizmet alanlara, çalıştıkları kurumlara ve kendilerine karşı çeşitli sorumlulukları bulunmaktadır. Gündelik temizlik görevlileri, kendilerini riske atmadan, alet ya da ekipmanları özenli kullanarak dikkatli ve özenli bir şekilde temizlik hizmeti vermelidir. Günlük temizlikçilerin görev ve sorumlulukları yaptıkları iş anlaşmasına bağlı olarak değişkenlik gösterse de, bu kişilerin yerine getirmesi gereken temel görevler bulunmaktadır. Kişiler hizmet verdikleri alanın süpürülmesi, silinmesi, havalandırılması, mutfak ve lavabo gibi alanların detaylı temizlenmesi, toz alınması, koltukların silinmesi, tuvalet ve banyonun temizlenmesi gibi temel sorumluluklar üstlenmektedir.


Günlük Temizlikçi Arayanlara Nasıl Ulaşılır?

Bayanların iş hayatında çok daha aktif bir şekilde rol oynaması, kişilerin ev düzeni ve temizlik gibi konularda desteğe ihtiyaç duymasına neden olmaktadır. Kişiler her ne kadar gündelik temizlikçilere ihtiyaç duysa da doğru yardımcıları bulmak ve bu kişilere güvenmek konusunda zorluk yaşayabilmektedir. Tamda bu noktada firmamız, en güvenli, titiz ve donanımlı gündelik temizlikçiler ile çalışmakta ve temizlik ihtiyacınızın en doğru kişilerce karşılanması adına hizmet vermektedir. Yaşam alanlarınızın, ofis ve iş yeri gibi toplu kullanılan alanların düzenli aralıklar ile ya da tek seferlik temizlenmesi adına bir arayışa girdiğinizde ofisimizi ziyaret edebilir ve gerekli kontroller yapıldıktan sonra, temizlik ihtiyacınızın en doğru şekilde karşılanması için randevu alabilirsiniz. 

Günlük Temizlikçi İş İlanları

Kişiler temizlik ihtiyaçlarını karşılamak ya da bu konuda başka bir kişiden destek almak amacı ile gündelik temizlikçi bulma arayışı içine girmektedir. Kişiler bu hizmeti almak için çeşitli İnternet sitelerinden destek almak istediğinde, mutlaka gerekli araştırmaları yapmalı ve karşılaşabileceği olumsuzluklara hazır olmalıdır. Ya da tüm bu ihtimaller ile vakit kaybetmeden günlük temizlikçi iş ilanları konusunda profesyonel destek alabileceğiniz ofisimizi ziyaret etmelisiniz. Ofisimizde hizmet veren danışanlarımız, İstanbul içi Avrupa ve Asya yakasındaki tüm semtlere gündelik temizlikçi gönderimi yapmaktadır. Burada sizlerin üzerine düşen danışmanlarımız ile iletişime geçerek, ihtiyaç ve taleplerinizi detaylı bir şekilde anlatmaktır. Danışmanlarımız gerisini sizler adına halledecek ve en kısa zamanda günlük temizlikçi hizmeti almanızı sağlayacaktır. 

Müşterilerin Günlük Temizlikçiden Beklentileri Nelerdir ?

Kişiler temizlik hizmeti almak istediklerinde, temizlik yapacak kişilere karşı bazı beklentiler içine girmekte ve bu beklentilerin tamamı ile karşılanmasını istemektedir. Günlük temizlik hizmeti alacak müşteriler, temizlikçilerden hizmet verecekleri alanın tamamen kir ve lekelerden arındırmasını beklemektedir. Günlük temizlikçilerin işini zamanında yapmasını, işine zamanında başlamasını, tüm alanları temizlemesini, güvenilir olmasını ve işine odaklanmasını istemektedir. Müşterilerin en büyük beklentisi temizlenecek alanın gerekli hijyen koşullarına ulaşmış olması gibi görünüyor olsa da, kişiler gündelik temizlikçilerin güvenilir olmasını, güler yüzlü olmasını ve işine sadık olmasını da beklemektedir. Müşteriler ayrıca gündelik temizlikçilerin enerjik, dinamik ve canlı olmalarını da beklemektedir.


Günlük Temizlikçi İş İlanları için bize başvurabilirsiniz.

Günlük temizlikçi olarak hizmet veren kişiler, iş yerlerinin, ofislerin, okulların ya da evlerin tüm açıdan temizlenmesini ve istenilen hijyen kurallarına uygun standartlara kavuşturulmasını sağlamak amacı ile çalışmaktadır. Kişiler ise zaman zaman günlük temizlikçi ihtiyaçlarını karşılama konusunda çeşitli zorluklar yaşamaktadır. Bu durumda firmamız, müşterilerinin taleplerini en doğru şekilde anlamakta ve onların isteklerini yerine getirmek adına çalışmalara başlamaktadır. Gündelik temizlikçi iş ilanları için bize başvurabilirsiniz. Firma danışanlarımız, müşterilerinin beklentilerini en doğru ve verimli şekilde karşılayacak gündelik temizlikçileri belirlemekte ve sizler ile buluşmasını sağlamaktadır. Sektöre adım attığı günden itibaren, müşterilerine verdiği güven sayesinde tercih listelerinde ilk sıralarda yer almayı başaran firmamızın iş ilanlarını beğenmeniz, sizleri en profesyonel gündelik temizlikçiler ile buluşturmamız için yeterli olacaktır. 

Günlük Temizlikçi Olarak İş Arıyorum

Gündelik temizlikçi olarak iş arıyorum diyorsanız tam olarak doğru adrestesiniz demektir. Firmamız vasıflı vasıfsız, temizlik konusunda herhangi bir deneyimi olan ya da olmayan tüm elemanların, gerekli nitelikleri barındırması halinde gündelik temizlikçi olarak iş bulmalarına olanak sunmaktadır. Gündelik temizlikçi olarak iş bulmak için kişilerin herhangi bir okuldan mezun olup olmaması önemli değildir. Kişiler kendilerini geliştirmek ve meslek hakkında bilgi sahibi olmak için sertifikalar alması, meslek hakkında daha etkili olmasını sağlayacaktır. Firmamız bu bağlamda iş arayan kişilerin kendilerini geliştirmeleri açısından çeşitli yatırımlar yapmakta ve kişilerin en doğru ve güvenli alanlarda iş bulmalarını sağlamaktadır. Sizlerde gündelik temizlikçi olarak iş arıyorum diyorsanız, sadece bir CV ile danışmanlarımız ile iletişime geçmelisiniz. 

Aklınıza Takılan

Sık Sorulan Sorular

İş İlanları Hakkında Aklınıza Takılan Her Sorunun Cevabını Burada Bulabilirsiniz.

Evet ofisimize gelip gerekli kontrollerden geçtikten sonra Günlük Temizlikçi olarak yönlendirebiliyoruz.

Müşterinin talebine göre değişiyor.

Öğlen yemeğini çalıştığınız ev karşılıyor.

Günlük Temizlikçinin önemeleri günlük olarak yapılıyor.

Ofisimize gelip gerekli kontrollerden geçmeyen Günlük Temizlikçiler ile çalışmıyoruz.

Günlük Temizlikçi olarak daha önceden tecrübeniz var ise tabiki bulabilirsiniz.

Web sitemizde bulunan telefon numaralarından mesai saatleri içerisinde bize ulaşabilirsiniz.

İnsanbul insan kaynakları ve danışmanlık ltd ştı Türkiye iş kurumu tarafından verilen 1111 Numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.

Anlaşmaya göre değişiyor.

Toplu taşıma olarak bakırköy metro istasyonuna 100 metre incirli metrobüs durağına 100 metre, Açık adresimiz web sitemizin iletişim kısmında mevcut.
Türkiye'nin Bakıcı Platformu
Türkiye genelinde 3 Milyon bakıcı portföyü ve ve 10.000'den fazla bakıcı iş ilanı.