insanbul

Refakatçi

Refakatçi hizmeti İstanbul içerisinde tüm hastanelere hizmet vermekteyiz. Bay veya Bayan refakatçi taleplerinize İŞKUR güvencesi ve tecrübeli karşılanmaktadır.
Refakatçi Adayları 15 Kişi
Sırala:
insanbul insanbul
Shehrijemal R.
Referanslı Refakatçi
Türkmenistan
44 Yaşında
Mavlyuda K.
Referanslı Refakatçi
Türkmenistan
46 Yaşında
Ogulgerek C.
Referanslı Refakatçi
Türkmenistan
40 Yaşında

Hastanede Refakatçi

Hastanızın ihtiyaç duyabileceği her aşamada eksiksiz ve hatasız bir şekilde bakımı ile ilgilenecek tecrübeli bir refakatçi ile çalışmak çok önemlidir, Hastaların zamanında doğru bakımı alması tedavi açısından ne kadar önemli ise hastanede refakatçi sorumluluğu da o kadar fazladır. Hastanızın en iyi hizmeti alması için ihtiyacınıza göre, Bay bayan tecrübeli refakatçi bulmak bizimle çok kolay.

Refakatçi Görevleri

 • Alt değiştirme,
 • Sonda takma,
 • ilaç takibi,
 • Pansuman ve yara bakımı,
 • Beslenme düzeni takibi,
 • Hastanın hareket etmesini sağlamak,
 • Hasta doktoru ile görüşüp yakınlarına rapor vermek.

Refakatçi Fiyatları 2023

 • 12 Saatlik Refakatçi fiyatı 300 tl - 450 tl
 • 24 Saatlik Refakatçi fiyatı 450 tl - 550 tl

Refakatçi YouTube Videoları

Refakatçi videolarını sizler için YouTube kanalımızda derledik, İyi seyirler.

Refakatçi Seçerken Nelere Dikkat Ediyoruz?

 • Sağlıklı olması,
 • Referans ve adli sicil kaydı kontrolü,
 • Kuvvetli iletişime sahip,
 • İlk yardım kurallarını bilen,
 • Acil durumlarda soğukkanlılığını koruyabilen,
 • Enerjik ve güler yüzlü olması.

Erkek Refakatçi

Hastanızın bakımı ile ilgilenecek, yalnızca iş icabı değil onu kendi yakını gibi koruyup gözetebilecek, konusunda uzman erkek refakatçi ihtiyacınız bulunuyorsa biz size bunun garantisini veriyoruz. Hastanızın iyileşme sürecine önemli bir katkı sağlayacak olan bu hizmetimiz ile aklınızdaki endişe ve arayışları ortadan kaldırabilirsiniz. Adaylarımız içerisinden ihtiyacınıza karşılık olabilecek erkek refakatçi ile hastanızın, hastanede en iyi şekilde ilgi görmesini, bakımlarının doğru şekilde yapılmasını ve en iyi refakat hizmetini almasını sağlayabilirsiniz.

Bayan Refakatçi

Kadın hastanız için günlük bayan refakatçi arayışınız varsa ve aklınızda türlü endişeleri silecek doğru kişiyi bulmakta zorluk çekiyorsanız, hastanız için her aşamada ona yardımcı olabilecek, bakımlarını istenen şekilde ve uzmanlıkla gerçekleştirebilecek kadın refakatçi hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Refakat etmenin ne kadar büyük bir öneme sahip olduğunun ve iyi bir bakımın aslında nasıl da tedavi sürecini hızlandırdığının farkında olan kadın refakatçi adaylarımız sayesinde hastanızın günlük refakat ihtiyacınıza karşılık bulabilirsiniz.

Evde Refakatçi

Mümkün olduğunca yardım almadan tüm işleri yapmaktadır. Örneğin banyoda güvenlik önemlidir, bu nedenle hastanın tutulabileceği bir tutacak, küvette kaymaz plastik bir paspas veya ekstra bir koltuk olması yararlıdır. Hasta genellikle nasıl giyinileceğini bilmez veya kıyafet değiştirme ihtiyacını fark etmez. Refakatçilerimiz giyinme konusunda hastaya yardımcı olmaktadır. Refakatçi, hasta yatmadan önce ilaç ve sıvı alımlarını kontrol eder.

Refakatçi Arıyorum

Refakatçi hizmeti ile İstanbul içerisinde tüm hastanelere, Bay veya Bayan 7/24 hastanede refakatçi taleplerinize Türkiye iş kurumu güvencesi ve tecrübeli refakatçilerimiz ile hastanede veya evde refakatçi sağlamaktayız. Sizlerden gelen talepler doğrultusunda 12 saat ve 24 saat olmak üzere hastalarınıza kendi hastamız gibi bakıyor ve bunu gün içerisinde sizlere detaylı rapor ediyoruz. Bilinçli ve güvenilir refakatçi arıyorsanız biz bunun garantisini sizlere veriyoruz. Profesyonel ve tecrübeli refakatçiler için hiç zaman kaybetmeden bizi arayabilirsiniz.
Aklınıza Takılan

Sık Sorulan Sorular

Refakatçi Hakkında Aklınıza Takılan Her Türlü Sorunun Cevabını Bulabilirsiniz.

Evet yönlendirdiğimiz refakatçiler alt değişimi yapıyorlar. Fakat bu durumu işe başlamadan önce net bir şekilde konuşmak gerekiyor.

Refakatçi yemeğini hastane karşılıyor. Hastanenin karşılamadığı durumlarda hasta yakınları karşılıyor.

Erkek hastalar için erkek refakatçiler tercih ediliyor.

Refakatçi ücretleri günlük periyotlarla ödeniyor. ( Toplu ödeme almıyoruz )

Evet refakatçilerimiz sonda takmasını biliyorlar.

Aynı gün içerisinde saat çok geç olmadığı takdirde refakatçiniz gelebiliyor.

Bir refakatçi 10 güne kadar hasta yanında kalabiliyor. 

Covid hastasına refakatçi gönderiyoruz.

İstanbul içi Asya ve Avrupa yakası tüm hastanelerde hizmet veriyoruz.

Yönlendirdiğimiz yabancı uyruklu refakatçilerin hepsinin Türkçesi ve ikamet izni bulunmaktadır.