insanbul

Bebek
Bakıcısı

Bebek bakıcısı hizmetimiz ile gündüz veya yatılı olarak çalışacak yerli yabancı bakıcılarla sizlere bebek bakıcısı hizmeti sunmaktayız.

Çocuk
Bakıcısı

Çocuk bakıcısı, en kıymetli varlıklarımız olan çocuklarınızın günlük ihtiyaçlarını karşılamaya yöneliktir. İhtiyaçlarınıza yönelik Çocuk Bakıcı hizmetleri.

Ev
Yardımcısı

Ev yardımcısı hizmetimizi yılların verdiği deneyimle siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Uzman kişilerle ev yardımcısı hizmeti sunmaktayız.

Hasta
Bakıcısı

Hasta bakıcısı hizmetimiz ile hasta olan yakınlarınıza, yerli veya yabancı mesleki eğitim görmüş kişilerle profesyonel hasta bakıcı hizmetleri vermekteyiz. 

Yaşlı
Bakıcısı

Yaşlı bakıcısı hizmetimizle büyüklerinizin bakımlarını en kaliteli biçimde sağlamak için sizlerin yanınızdayız. İsteğe bağlı yerli ya da yabancı Yaşlı bakıcı.

Refakatçi

Refakatçi hizmetimiz ile İstanbul Asya ve Avrupa bölgeleri içerisinde tüm hastanelerde, bay veya bayan refakatçi talepleriniz için 7/24 hizmet vermekteyiz.

Filipinli
Bakıcı

Filipinli bakıcı, bakıcı arayan ebeveynlerin merak konusudur. Vatandaşlarının ana dili ingilizce olmasından filipinli bakıcılar tercih nedeni olmaktadır.

+12

Diğer sektörlerdeki hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz. 70.000 kişilik geniş portföyü ile istediğiniz niteliklere uygun eleman bulmak çok kolay.

İş ilanlarımızı
incelediniz mi?

CV 'nizi gönderip bize katılabilirsiniz. Sizde bize ulaşarak hızlı bir şekilde aradığınız işi bulabilirsiniz.

insanbul
İŞKUR ÖZEL İSTİHDAM BÜROSU OLARAK
Türkiye'nin 81 ilinde bakıcı hizmeti veriyoruz.

1996 yılından bu zamana seçme yerleştirme sektöründe hizmet veren firmamız 2019 yılında yeni markası insanbul insan kaynakları ve danışmanlık limited şirketi ile siz değerli müşterilerimize İŞKUR güvencesiyle hizmet vermektedir.

Geniş Müşteri Portföyü

Kurulduğumuz günden bu zamana onbinlerce aile ve işyerine danışmanlık hizmeti verdik.

25 Yıllık Tecrübe

Yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve 70.000 kişilik Geniş cv portföyü ile istediğiniz niteliklere uygun eleman bulmak bizimle çok kolay.

Instagram'da
Hamile Anne ve Bebekleri Sayfasının
Bizim Olduğunu Biliyor muydunuz?

Yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve 70.000 kişilik Geniş cv portföyü ile istediğiniz niteliklere uygun eleman bulmak bizimle çok kolay.

insanbul

Konusunda Uzman Kadromuz İle Yanınızdayız

Hiçbir reklam yapmadan sadece referans ile 26 sene sektörde ayakta kalabildik. Her zaman yaptığımız işi en iyi şekilde yapmaya çalıştık.

Teknoloji ve internetin günden güne büyüdüğü dünyamızda, dijital ortamda artık bizde olmalıyız diyerek yeni markamızı kurduk ve ilk günkü aşkla sizlere en iyi hizmeti vermek için buradayız.
insanbul
Uzman Ekibimiz
  • insanbul
    Harika U. Halkla İlişkiler Müdürü
  • insanbul
    Hüma Y. Çocuk Gelişim Uzmanı
  • insanbul
    Betül S. İnsan Kaynakları Uzmanı

Vitrin İlanları

Bakıcı iş ilanları arasından senin kriterlerine en uygun bakıcı ve yardımcı ilanını insanbul.com ile bulabilirsin.
Sakarya Yatılı Ev Yardımcısı
Sakarya'da 2 katlı 4+1 evde temizlik, yemek, ütü ile ilgilenebilecek ev yardımcısı arıyoruz.
Aktif
20.000 TLTL - 25.000TLTL / Ay
İstanbul Yatılı Ev Yardımcısı
Bahçeşehirde 4+1 dairede yemek Temizlik ütü yapabilecek ev yardımcısı arıyoruz.(evde kedi var)
Aktif
TL - TL / Ay
Çanakkale Yatılı Ev Yardımcısı
3 kişilik aile, karı-koca ve annesi yaşıyorlar. Yemek-temizlik yapabilecek ev yardımcısı arıyoruz. Aile istanbula gidip geliyor. Seyehat engeli olmayan adaylar başvurabilir.
Aktif
TL - 25.000TL / Ay
İstanbul Tam Zamanlı Ev Yardımcısı
Bahçeşehir 1. kısımda Armina evlerine yakın oturan 3+1 site içerisinde daire de 3 kişilik ailede yemek temizlik ütü bilen titiz tertipli düzenli ev yardımcısı arıyoruz. (Haftanın 5 günü Sabah 08.00 / Akşam 18.00)
Aktif
20.000 TLTL - 20.000 TLTL / Ay
İstanbul Yatılı Hasta Bakıcısı
Ayazağa'da 4+1 dairede 4 kişilik ailede ayakta sakin yapılı alzheimer anne ile ilgilenebilecek, ev işlerinde kızına destek olabilecek bakıcı arıyoruz. Yemek beklentisi yoktur.
Aktif
550 EuroTL - 550 EuroTL / Ay
Sakarya Yatılı Ev Yardımcısı
Sakarya'da 3+1 dairede yemek temizlik ütü yapabilecek ihtiyaç duyulduğunda çocuklarla ilgilenecek ev yardımcısı çocuk bakıcısı arıyoruz.
Aktif
23.000TLTL - 23.000TL / Ay
İstanbul Yatılı Çocuk Bakıcısı
3+1 daire, 10 aylık ve 2.5 yaş çocukları var anne evde. Anneye yardımcı olacak birini arıyoruz.
Aktif
20.000TL - 22.000TL / Ay
İstanbul Yatılı Ev Yardımcısı
Küçükçekmecede 4+1 daire çok iyi yemek bilen 2 yaşındaki çocukla ilgilenecek tecrübeli referanslı ev yardımcısı çocuk bakıcısı arıyoruz.
Aktif
24.000TL - 24.000TL / Ay
İstanbul Yatılı Ev Yardımcısı
4+1 villa. 4.5 yaşında kreşe giden çocukları var, anne baba çalışıyor, çocuğun bakımı anne yapıyor. Ev işleri ve yemek yapabilecek türkçesi düzgün enerjik birini arıyoruz.
Aktif
20.000TL - 25.000TL / Ay
Niğde Yatılı Çocuk Bakıcısı
Niğde Aksaray'da 18 aylık çocukla ilgilenebilecek, rutin ev işlerine destek olabilecek, İngilizce bilen bakıcı arıyoruz.
Aktif
GörüşülecekTL - TL / Ay

İnsanbul.com olarak;

jobhub

26

Yıllık Tecrübe

Sektördeki Tecrübemiz

jobhub

70000+

Kişilik CV Portföyü

Niteliklere Uygun Eleman

jobhub

12000+

İş İlanı

Aradığınız İşi Burada

jobhub

81

İl'de Hizmet

Türkiye'nin Her Noktasındayız

İnsanbul Hakkında

Sık Sorulan Sorular

Merak ettiklerinizi ve bizlere sık sorulan soruları bir arada topladık.

İstediğiniz kriterlere uygun bakıcıların video cv’lerini  size Whatsapp üzerinden gönderiyoruz.


Gönderdiğimiz videolar içerisinde seçtiğiniz aday ile online veya ofisimizde karşılıklı görüşmenizi sağlıyoruz.


Aday ile anlaşıldığı taktirde, Herhangi bir problem çıkar ise 3 yeni eleman daha bulacağımızı tahüt eden 2 aylık bir sözleşme yapıyoruz.


Bu organizasyon için çalışanın 1 maaşı kadar + KDV hizmet bedeli alıyoruz. Çalışma bakanlığına bağlı olarak çalışan özel istihdam bürosuyuz.


Çalışmayı başlatmak için 400 tl + Kdv ön çalışma bedeli alıyoruz. Aday İle anlaşıldığı takdirde ön çalışma bedelini aldığımız hizmet bedelinden düşüyoruz.

Bakırköy Metro İstasyonuna 100 Metre
İncirli Metrobüs Durağına 100 Metre Mesafede
Kartaltepe Mahallesi Limonçiçeği Sokak 
No; 6 Daire 1 - 2 Bakırköy/İncirli

Hizmet sağladığımız ailelerden almaktayız.Türkiye Cumhuriyetinde iş ve işçi bulma faaliyetleri yasalar ile düzenlenmiştir.Elemandan ücret almak yasal değildir.

1996 yılından bu zamana sizlere hizmet vermekteyiz.

İnsanbul insan kaynakları ve danışmanlık ltd ştı Türkiye iş kurumu tarafından verilen 1111 Numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.

Görüşmeleri ilk etapta online olarak gerçekleştiriyoruz. Sonrasında aileleri ofisimize davet ediyoruz.

Aday ile anlaşıldığı taktirde, 2 yeni eleman daha bulacağımızı tahüt eden 2 aylık bir sözleşme yapıyoruz.

Oturum izni olmayan yabancı uyruklu vatandaşlar ile çalışmıyoruz.

Türkiye geneli tüm illerde ve İŞKUR yurtdışı müracaat belgesi ile tüm dünyada hizmet vermekteyiz.

Pazartesi; 09:30 - 19:00
Salı; 09:30 - 19:00
Çarşamba; 09:30 - 19:00
Perşembe; 09:30 - 19:00
Cuma; 09:30 - 19:00
Cumartesi; 10:00 - 16:00
Pazar Günleri Kapalıyız.

Mutlu Müşteriler

Müşterilerimizden gelen yorumlarımız.

Efe bey ve Harika hanım bu konuda inanılmaz hassas,ilgili ve başarılılar. Kendilerini tebrik ve takdir ediyorum. Her kim böyle bir ihtiyacı olursa kesinlikle insanbul ekibini tavsiye ederim. Teşekkürler.

Cenk K. Müşteri

7 Senedir insanbulcom ile çalışıyoruz. Artık aile gibi olduk, çok sıcak kanlı insanlar öncelikleri para değil.

Özlen A. Çocuk Bakıcısı

Telefonda sizi dinleyip,tam olarak ne istediğinizi anlayarak uygun insanlarla karşılaşmanızı sağlayan profesyonel bir firma.

Şennur K. Ev Yardımcısı

İnsanin başına gelmeyince anlayamaz bu pandemi sürecinde aninda hastanın yanina ulasarak bizim hastamiza bizden daha çok gayret ilgi ve profesyonellikle yaklasan hergün süreç hakkinda envanterlerle bilgi veren aynı zamanda fiyat politikasina gelince Allah korkusu olan işletmecilere sahip bir firma.

Şamil D. Refakatçi

Gecenin bir vakti çaresizken bana dünyanın en iyi bakıcısını buldular. Çok düzgün bir bakıcı buldular Allah razı olsun, kendi babası gibi baktı. Firma yetkilileri de size sadece müşteri gözüyle değil aile üyesi gibi davranıyorlar, iyi ki varlar

Nafide K. Müşteri

Blog Yazılarımız

Bebek Bakıcı ile İlgili Blog Yazılarımız

Ek Gıdaya Geçişte Annelere Hayat Kurtaran Tavsiyeler

Bebekler doğumdan sonraki ilk altı aylık dönemde ana besin kaynağı olarak sadece anne sütüne ihtiyaç duymaktadır. Bu süreç iki yaşına kadar uzatılabilmekte fakat, altı aydan sonra ek gıda serüvenine geçilmektedir. 

Yenidoğan Bebek Bakımı

Yeni doğan bebek bakımı hakkında bilinmesi gereken tüm detayları, Bebek Bakıcısı hizmeti veren Bebek ve çocuk gelişimi uzmanlarımız tarafından derledik. İyi okumalar.

Bebeklerde Zeka Gelişimi İçin Neler Yapılmalı

Anne baba olma yolunda ilerleyen tüm bireyler kendileri için en değerli canlı olan yavruları için her şeyin en iyisini istemekte ve bu konu üzerinde birçok araştırma yapmaktadır. Bebeklerin zeka gelişimi nasıl olur? 

Bebekler Ne Zaman Diş Çıkarır?

Bebekler dünyaya geldikten sonra ilk olarak ağızları ile etrafında bulunan nesneleri keşfetmeye başlarlar. Genellikle üç aydan sonra her bulduklarını ağızlarına götürmekte ve çevresinde bulunan nesneleri tanımak istemektedir. 

Bebek Bakıcı Seçmenin Püf Noktaları

Günlerce, aylarca yolunu gözlemiş olduğunuz minik bebeğinizi kucağınıza aldığınızda, artık anne baba olduğunuzun tamamen farkına varmış ve büyük bir sorumluluğun altında olduğunuzu anlamış olursunuz. 

Türkiye'nin Bakıcı Platformu
Türkiye genelinde 3 Milyon bakıcı portföyü ve ve 10.000'den fazla bakıcı iş ilanı.